barszczu999

Case 7240 Magnum czy Deutz-Fahr agrotron 200 ?

Polecane posty

barszczu999    1

Witam. Jako że szykuję się do sprzedaży mojego Ursusa 1734 i przymierzam się do zakupu czegoś mocniejszego wpadły mi w oko dwie maszyny - Case 7240 i Deutz Agrotron 200. Case z 1996 r, a Deutz z 1998. Bardziej bym się skłaniał ku Deutzowi ( mamy jednego i złego słowa powiedzieć nie mogę ), lecz z opini które słyszałem to Case uchodzi za pancerną maszynę. Więc już sam nie wiem co wybrać :( . Prosiłbym o opinie tych oby dwóch pojazdów oraz ich plusy i minusy. Wiem że Case więcej będzie spalał, ale mamy paliwko za 4 zł więc ujdzie ;) I jeszcze mam pytanie czym się różni wersja Pro w Case ;) Z góry dzięki :D

Edytowano przez barszczu999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Jesli masz mozliwosc zakupu zadbanego case magnum 7240 to smialo kupuj maszyna swietna nadzwyczaj trwala przebiegi powyzej 20 tys mtg bez remontu skrzyni i silnika nie sa niczym niezwyklym nie znajdziesz innej rownie trwalej maszyny za podobne pieniadze co do spalania to nie powinno byc zle zakos nie slyszalem zeby ktos strasznie plakal z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Po zdjeciach wiele nie powiemy bo czesto nawet najwiekszy zlom na zdjeciach pieknie wyglada, wez ze soba dobrego fachowca od ciagnikow jedz zobacz kilka ciagnikow i bedziesz wiedzial co jest do kupienia bo te ciagniki na zulawach sa legenda

 

A tak wlasciwie na ilu ha ma pracowac ten ciagnik?

Edytowano przez timasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszczu999    1

Ciągnik będzie pracował na ok. 100 ha, wiem wiem powinien wystarczyć ten co mam ursus 1734 ale jako że mamy również sporą firmę zbożową to na pole nam zostaje sporadycznie mało czasu i robota musi iść szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Mogę polecić Deutz'a Agrotrona 200. Silnik oszczędny i mocny. Skrzynia świetnie zestopniowana 9 biegowa ma 3 zakresy wiec biegów pod dostatkiem. W kabinie wygodnie się pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj