Skocz do zawartości

Zdjęcie

Radio w C-360

159 odpowiedzi na ten temat

#141 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 31 lipiec 2011 - 11:37

Radio w C-360 @jelcz To zrób sobie dyferencjał, zwolnice i skrzynie podokręcaj wszystkie śrubki od blach to usłyszysz dobrze ja nie narzekam cudów nie ma ale słychać :rolleyes:
@prorok jak zacząłem oglądać twoje filmiki myśle kolejny discopolowiec co słucha trzepania dywanów, a tu słysze kat leci itp. uwielbiam :D aż obejżałem oba :rolleyes: piąteczka :rolleyes: , mało jest teraz osób co słucha normalnej muzyki, za tydzień woodstok a tu niby żniwa :(
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Radio w C-360 Dzisiaj, 18:08
  •  

#142 Share Jelcz

Jelcz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów
  • Zainteresowania:Hodowla Krów,Byków,Macior i Tuczników

Napisany 31 lipiec 2011 - 20:13

Radio w C-360 No cos tam by było słychać ale słabo :D

#143 Share ursus20

ursus20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 28 luty 2012 - 11:46

Radio w C-360 Ja w swojej c-360 mam radio od roku..;) i bardzo fajnie słychać chociaż wyją zwolnice i skrzynia biegów...;) Ostatnio nie chciała mi zapalić i wyjąłem akumulatory odpaliłem na pociąg i spaliłem je. Ale już jest nowe założone...;)

#144 Share PIOTREK44

PIOTREK44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 28 luty 2012 - 16:22

Radio w C-360 To ty musisz mieć naprawdę cicho w kabinie że usłyszysz radio :D

#145 Share ursus20

ursus20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 29 luty 2012 - 11:46

Radio w C-360 No cicho jest..;) jesienią jak zimno a orzesz w polu to w kabinie siedzisz na krótki rękaw..;)

#146 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , mechanika

Napisany 12 marzec 2012 - 22:54

Radio w C-360 Gdybym zabudował podnośnik pod siedzeniem i zwolnice to wycie w skrzynie trochę by było mniej słyszalne ? :mellow: Bo sprawę z wyciszeniem kabiny od przodu już załatwiłem i radyjko elegancko słychać tylko na 5 biegu idzie oszaleć :lol:
Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

#147 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 13 marzec 2012 - 11:37

Radio w C-360 Do C 360 polecam subwoofer,minimum 30 cm...Lepiej wymień atak na zetorowski

#148 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , mechanika

Napisany 13 marzec 2012 - 19:49

Radio w C-360 na jesień miałem założony nowy atak typowy do ursusa, bo wtedy kompletnie nie myśleliśmy o założeniu zetorowskiego ataku <_<
Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

#149 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 03 październik 2012 - 21:05

Radio w C-360

Jaro masz racje, że w takim ciągniku to radio jest zagłuszane przez silnik :-. Ja jak miałem w
C 4011 to miałem głośniki tonsila o mocy 60W (20W w RMS), to były łośniki o średnicy 16cm :). I tak po przekroczeniu 1200-1300obr/min nic nie było już słychać :-.

temat bardzo stary ale teraz cie zaskocze kolego bo ja mam rdio w zetorze 4011 i zaledwie 2 głosniki po 10w i dwa 15 w i słsze w kazdej robocie tak jak tu było pisane 1200/1300 obr min to ja patrze na obrotomierz bo silnika niesłychac muzyka zagłusza :P na całym gazie bez problemu słychac bardzo dobrze ale kabinka jest juz nieco wygłuszona :P kolega ma radio w 60 niema wygłuszenia i tez słucha :P

#150 Share Sherlock

Sherlock

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 04 październik 2012 - 06:32

Radio w C-360 Radio w C-360?, ja bym odradził szczerzę, więcej usłyszysz hałasu silnika niż tego twoje radyjka.
Ja osobiście odradzam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 04 październik 2012 - 17:06

Radio w C-360

temat bardzo stary

O jaaa, ale odrzałeś starego kotleta i to bardzo starego Dodany obrazek. Wtedy co miałem radio, to kabina nie miała żadnego wygłuszenia, to była kabina, która nawet na błotnikach nie miała tapicery :). Bynajmniej i tak zostaje przy swoim, że słuchanie radia/muzyki z zestawu zamontowanego w tego typu ciągniku- nawet w lepszej klasy kabinie to lekkie nieporozumienie. Z resztą jak kto lubi, bo mi nie widzi się wsłuchiwanie w utwory muzyczne, które zagłusza muzyka płynąca z silnika 4011 lub 360tki Dodany obrazek.

#152 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 05 październik 2012 - 20:07

Radio w C-360 Przecież to jest bezsens zakladać tam radio raczej żeby do końca ogłuchnąć :P

#153 Share margoo78

margoo78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 05 październik 2012 - 21:46

Radio w C-360 Lepiej już kupic ochraniacze słuchu z wbudowanym radiem. Polecam firmy Bilsom.

#154 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 luty 2013 - 00:24

Radio w C-360 co wy piszecie za głupoty koledzy mylicie sie u mnie jest częsciowe wygłuszenie które bardzo duzo daje zabudowa tylnej sciany prawie gotowa juz dzwignie przerobione podłoga jest szybka wstawiona :) i niedługo cała kabina zostanie wygłuszona aha i jeszcze jedno dodam że u mnie atak ma skonsne zęby bo to zetor wiec niewyje jadąc sobie z ciezarem np na piątym biegu mozna normalnie rozmawiac :)
a co jeszcze ciekawsze to w zniwa drzwi wystawione dach otwarty z tyłu szyby brak i wszystko pięknie słuychać :) na dowód zaraz tu wkleje linki jak radio sobie słucham bezproblemowo :) z początku mój tata tez był przeciwny a potem sam słuchał jak sobie siał nawozy :P jak cała kabine pozadnie wygłusze to i bede słuchał sobie muzyki z telefonu tak jak w 904 :P i 7211 :D

to podczas jazdy na 5 biegu

tu jak to wygląda oraz na koncu jak gra podczas prasowania musze kiedy wrzucuc wiecej filmów jak gra

i wcale tu niepodgłaszam na maxa i an dodatek mam małe głosniczki i wszystko ładnie słychac :)

Edytowany przez lukaszursus904, 19 luty 2013 - 00:28.

#155 Share Dzikizetor

Dzikizetor

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 93 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 12:43

Radio w C-360 U mnie w zetorze 4011 wszystko słychać

#156 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 12:36

Radio w C-360

Radio w C-360?, ja bym odradził szczerzę, więcej usłyszysz hałasu silnika niż tego twoje radyjka.
Ja osobiście odradzam.

hehe to odradzaj mam zetor 7211 gdzie poziom hałasu to 84 db
ursus 904 kabina po wygłuszeniu 82/83 db
a w 4011 jest maxx 90 db a po ukończeniu wygłuszenia spokojnie spadnie do 85 db i to juz wystarcza zeby spokojnie radyjkoa słuchać ps mozna w kabinie juz rozmawiac zostałą zrobiuona zabudowa tylnej sciany oczywiscie wygluszona podłoga poprawiona od spodu cała wygłuszona sczyt w okół baku tak samo oraz sam szczyt zbiornika od strony silnika został tylko szczyt zbiornika kabinie i do okoła niego juz sprawdzałem specjalnie zdejmowałem kokpit i na wierzch zakłądałem niedouwierzenia w kabinie tylko silniczek mróczał ;) józ mój tata sam sie dziwił bo pierwsze co mi powidział jak chciałem załozyc radjo ?? za głosno nic nieusłyszyszł nieda sie wygłuszyc tego ciągnika a teraz ?? nic juz niemówi bo sie zdziwił i to grubo :P i sam radyjka słucha :)aha to jest zetor wie atak juz ze skośnym uzębieniem wiec nic niewyje zwolnice tez nie jedynie troche skrzynia trzeba to ładnie obudowac mam juz anwet dobre maty na to zakrywałem dla testów piekne efekty po ukończeniu wygłuszenia mozna sie spodziewac na spokojnie te 85 db a pewnie nawet bedzie jeszcze ciszej :D

#157 Share Daman

Daman

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 05 marzec 2014 - 17:10

Radio w C-360 Co sądzicie o załozeniu radia do c355 z 1971r?. Oryginalne radio oraz głosniki miałbym z astry I F. Tylko gdzie umiescic głosniki oraz radio? i ile głosników 4 czy tylko dwa? Kabina ma uchylany daszek.

Edytowany przez Daman, 05 marzec 2014 - 17:13.

#158 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 05 marzec 2014 - 19:25

Radio w C-360 Lepiej przeczytaj ten temat od początku, bo zaraz dostaniesz punkty za odkopywanie.

#159 Share Daman

Daman

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 05 marzec 2014 - 19:32

Radio w C-360 Czytałem zanim napisalem, tylko nie mam pomysłu gdzie umiescic głosniki oraz radio :) Tymbardziej ze mam uchylny daszek,

Edytowany przez Daman, 05 marzec 2014 - 19:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share mati999

mati999

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2014 - 21:07

Radio w C-360 witam, nie chcę zakładać nowego tematu.
Szukam lamp do swojego c360 takich z metalowymi osłonami kloszy (są takie czasem w naczepach)