Polecane posty

ursus20    17

No cicho jest..;) jesienią jak zimno a orzesz w polu to w kabinie siedzisz na krótki rękaw..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

Gdybym zabudował podnośnik pod siedzeniem i zwolnice to wycie w skrzynie trochę by było mniej słyszalne ? :mellow: Bo sprawę z wyciszeniem kabiny od przodu już załatwiłem i radyjko elegancko słychać tylko na 5 biegu idzie oszaleć :lol:


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Do C 360 polecam subwoofer,minimum 30 cm...Lepiej wymień atak na zetorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

na jesień miałem założony nowy atak typowy do ursusa, bo wtedy kompletnie nie myśleliśmy o założeniu zetorowskiego ataku <_<


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaro masz racje, że w takim ciągniku to radio jest zagłuszane przez silnik :-. Ja jak miałem w

C 4011 to miałem głośniki tonsila o mocy 60W (20W w RMS), to były łośniki o średnicy 16cm :). I tak po przekroczeniu 1200-1300obr/min nic nie było już słychać :-.

 

temat bardzo stary ale teraz cie zaskocze kolego bo ja mam rdio w zetorze 4011 i zaledwie 2 głosniki po 10w i dwa 15 w i słsze w kazdej robocie tak jak tu było pisane 1200/1300 obr min to ja patrze na obrotomierz bo silnika niesłychac muzyka zagłusza :P na całym gazie bez problemu słychac bardzo dobrze ale kabinka jest juz nieco wygłuszona :P kolega ma radio w 60 niema wygłuszenia i tez słucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sherlock    0

Radio w C-360?, ja bym odradził szczerzę, więcej usłyszysz hałasu silnika niż tego twoje radyjka.

Ja osobiście odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

temat bardzo stary

O jaaa, ale odrzałeś starego kotleta i to bardzo starego 0clapping.gif. Wtedy co miałem radio, to kabina nie miała żadnego wygłuszenia, to była kabina, która nawet na błotnikach nie miała tapicery :). Bynajmniej i tak zostaje przy swoim, że słuchanie radia/muzyki z zestawu zamontowanego w tego typu ciągniku- nawet w lepszej klasy kabinie to lekkie nieporozumienie. Z resztą jak kto lubi, bo mi nie widzi się wsłuchiwanie w utwory muzyczne, które zagłusza muzyka płynąca z silnika 4011 lub 360tki 0elvis.gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy piszecie za głupoty koledzy mylicie sie u mnie jest częsciowe wygłuszenie które bardzo duzo daje zabudowa tylnej sciany prawie gotowa juz dzwignie przerobione podłoga jest szybka wstawiona :) i niedługo cała kabina zostanie wygłuszona aha i jeszcze jedno dodam że u mnie atak ma skonsne zęby bo to zetor wiec niewyje jadąc sobie z ciezarem np na piątym biegu mozna normalnie rozmawiac :)

a co jeszcze ciekawsze to w zniwa drzwi wystawione dach otwarty z tyłu szyby brak i wszystko pięknie słuychać :) na dowód zaraz tu wkleje linki jak radio sobie słucham bezproblemowo :) z początku mój tata tez był przeciwny a potem sam słuchał jak sobie siał nawozy :P jak cała kabine pozadnie wygłusze to i bede słuchał sobie muzyki z telefonu tak jak w 904 :P i 7211 :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=2AjWUAWL988 to podczas jazdy na 5 biegu

 

http://www.youtube.com/watch?v=0O5l3GNNLyM tu jak to wygląda oraz na koncu jak gra podczas prasowania musze kiedy wrzucuc wiecej filmów jak gra

 

i wcale tu niepodgłaszam na maxa i an dodatek mam małe głosniczki i wszystko ładnie słychac :)

Edytowano przez lukaszursus904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radio w C-360?, ja bym odradził szczerzę, więcej usłyszysz hałasu silnika niż tego twoje radyjka.

Ja osobiście odradzam.

 

hehe to odradzaj mam zetor 7211 gdzie poziom hałasu to 84 db

ursus 904 kabina po wygłuszeniu 82/83 db

a w 4011 jest maxx 90 db a po ukończeniu wygłuszenia spokojnie spadnie do 85 db i to juz wystarcza zeby spokojnie radyjkoa słuchać ps mozna w kabinie juz rozmawiac zostałą zrobiuona zabudowa tylnej sciany oczywiscie wygluszona podłoga poprawiona od spodu cała wygłuszona sczyt w okół baku tak samo oraz sam szczyt zbiornika od strony silnika został tylko szczyt zbiornika kabinie i do okoła niego juz sprawdzałem specjalnie zdejmowałem kokpit i na wierzch zakłądałem niedouwierzenia w kabinie tylko silniczek mróczał ;) józ mój tata sam sie dziwił bo pierwsze co mi powidział jak chciałem załozyc radjo ?? za głosno nic nieusłyszyszł nieda sie wygłuszyc tego ciągnika a teraz ?? nic juz niemówi bo sie zdziwił i to grubo :P i sam radyjka słucha :)aha to jest zetor wie atak juz ze skośnym uzębieniem wiec nic niewyje zwolnice tez nie jedynie troche skrzynia trzeba to ładnie obudowac mam juz anwet dobre maty na to zakrywałem dla testów piekne efekty po ukończeniu wygłuszenia mozna sie spodziewac na spokojnie te 85 db a pewnie nawet bedzie jeszcze ciszej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daman    0

Co sądzicie o załozeniu radia do c355 z 1971r?. Oryginalne radio oraz głosniki miałbym z astry I F. Tylko gdzie umiescic głosniki oraz radio? i ile głosników 4 czy tylko dwa? Kabina ma uchylany daszek.

Edytowano przez Daman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lepiej przeczytaj ten temat od początku, bo zaraz dostaniesz punkty za odkopywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daman    0

Czytałem zanim napisalem, tylko nie mam pomysłu gdzie umiescic głosniki oraz radio :) Tymbardziej ze mam uchylny daszek,

Edytowano przez Daman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati999    112

witam, nie chcę zakładać nowego tematu.

Szukam lamp do swojego c360 takich z metalowymi osłonami kloszy (są takie czasem w naczepach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

radio z komórki przez słuchawki na to ochraniacze za kilkanaście zł.tak orze od paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2018 o 20:48, Piotr778 napisał:

radio z komórki przez słuchawki na to ochraniacze za kilkanaście zł.tak orze od paru lat.

Zabudowana podłoga, tłumik wyżej dachu i można spokojnie słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , na postoju chyba .:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zetorki12 napisał:

Taaa , na postoju chyba .:D:D

Maty 2 do wygłuszenia każda 12mm + zwolnice po naprawie i na 4 spokojnie można słuchać, na 5 już gorzej, ale też się da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Dzień dobry. Chciałabym sobie doświetlić pole widzenia za traktorem. Chciałabym to zrobić bezpośrednio z aku kablem 2x1.5 po drodze bezpiecznik potem jakiś włącznik, i tym kablem na tył kabiny tam zdobić ala kostkę która pozwoli mi rozgałęzić już do dwóch lamp LED 60w. Czy coś takiego można zrobić żeby to działało i się nie grzało? Co sądzicie o tym  tylko jaki by bezpiecznik zastosować.😃
    • Przez Kam78245
      Witam serdecznie 
      Próbowałem samemu rozwiązać problem lecz niestety, ale wiem że na Was można liczyc:) !
      Otóż, podczas próby rozruchu mojej 60tki rozrusznik na początku krecił jak zwykle lecz dosłownie po sekundzie zaczał wolniutko mielic i zgasł, zauważyłem jednocześnie błysk w skrzynce bezpieczników. Potem juz brak reakcji na przycisk start. Akumulatory są dobre, wszystkie światła i to co na prąd w maszynie działa...oprócz rozrusznika. Nie wiem jak prądnica bo jeszcze taka w nim jest ze względu na to że używam 60tki dwa razy na kwartał. Sprawdzałem klemy, mase 
      Proszę o pomoc 
      Pozdrawiam Kamil 
    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Mateusz100
      Witam ostatnio widziałem na internecie jak ktoś zrobił niby profesjonalną instalacje do ursusa c 360, a mianowicie puścił kabel od rozrusznika do puszki hermetycznej takiej instalacyjnej  ktorą umieścił w ciagniku i do tej puskzi ten kabel i za pomocą złaczek wago połączył tam do tego bezpiecznik na kablu samochodowy dał i jakieś właczniki i podłaczył lampy tylnie i przednie oczywiście ledowe. Moje pytanie czy to ma sens i będzie działać? od rozrusznika dał dwużyłowy kabel 2x1,5mm   jest od odpowiedni? Z tego co widziałem to kabel prądowy bezpośrednio do kostki wago i od niej innymi kablami do przełaćznikow dawał. Nie wiodziałęm żadnego rozłączania tego prądu ale niby mu to działa. Co wy na to jest to bezpieczne i dobre? Chciałbym to zrobić i zamontować lampy dwie ledowe ktore maja 29w jedna czyli razem niecałę 60w pobierają wytrzyma coś takiego? Oczywiście muszę wymienić prądnice na alternator bo inaczej to ciagnika nawet nie odpale haha o tym wiem.
    • Przez Bolo3
      Witam,mam problem z prędkościomierzem w claas arion 450 2021.Wszyqtjo działało dobrze aż tu nagle licznik przestał pokazywać prawidlową prędkość. Teraz jadąc 40km/h licznik pokazuje 4,6km/h. Pomoże ktoś co mogło się stać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj