Skocz do zawartości

Zdjęcie

Radio w C-360

159 odpowiedzi na ten temat

#81 Share K1ROVEZ

K1ROVEZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisany 17 kwiecień 2009 - 23:51

Radio w C-360 Zamiast istalować radio, proponuję mp3-kę do kieszeni i słuchawki do uszu. Miałem radio w MTZ-cie (to znaczy taki zestaw przenośny, łatwy do zabrania), to jak w polu nie przekraczasz 1500 rpm, i lubisz głośną muzę to da się słuchać (najfajniej się jeździ w nocy z talerzówką przy muzyce techno...). Teraz to radio włożyłem sobie do Białorusi i słuchać go można w przerwach między ładowaniem kolejnych rozrzutników, i jadąc po drodze, bo w czasie pracy to zapomnij... ;)
good God damn and other such phrases...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Radio w C-360 Dzisiaj, 20:13
  •  

#82 Share lukasz7604

lukasz7604

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 10 maj 2009 - 18:52

Radio w C-360 Ja po wielu próbach znalazłem rozwiązanie. Kupiłem słuchawki ochronne z zamontowanym radiem. Bez żadnych instalacji i kabli, słucham sobie radia i co najwazniejsze, kiedy się przesiadam z ciągnika na ciągnik to je zabieram ze sobą. Zasilanie jest na baterie, które odziwo starczają na bardzo długo( ja na alkalicznych słucham już w sumie około 20 godzin i nic się nie im nie dzieje). Jedyna wada to słaby zasięg, ale ja sobie z tym poradziłem okręcając antene 10 cm. kawałkiem drucika. Teraz zciąga wszystko. Naprawdę polecam aż się nie chce zjeżdżać z pola

#83 Share Dodi

Dodi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów

Napisany 10 maj 2009 - 19:07

Radio w C-360 Ja w C-362 mam wyciszoną kabinę wiec nie mam problemów. Mam radio ale wole słuchać muzyki tej co mam na telefonie lub MP3 i kupiłem głośniki na baterie :P Wystarczająco głośno gra

#84 Share kret222

kret222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 maj 2009 - 22:22

Radio w C-360 tu jest link jak ja to zrobilem. mam dobrej jakosci radio wiec dobrze gra ale wyciszona kabina tez jest wazna. http://www.youtube.c...re=channel_page

#85 Share pawlikk18

pawlikk18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 25 maj 2009 - 09:59

Radio w C-360

Ja po wielu próbach znalazłem rozwiązanie. Kupiłem słuchawki ochronne z zamontowanym radiem. Bez żadnych instalacji i kabli, słucham sobie radia i co najwazniejsze, kiedy się przesiadam z ciągnika na ciągnik to je zabieram ze sobą. Zasilanie jest na baterie, które odziwo starczają na bardzo długo( ja na alkalicznych słucham już w sumie około 20 godzin i nic się nie im nie dzieje). Jedyna wada to słaby zasięg, ale ja sobie z tym poradziłem okręcając antene 10 cm. kawałkiem drucika. Teraz zciąga wszystko. Naprawdę polecam aż się nie chce zjeżdżać z pola

naprawdę świetna sprawa... zadziwiające w jaki sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym - (ochrona słuchu)

Bydło Mięsne

#86 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 25 maj 2009 - 13:53

Radio w C-360 Fani muzyki... :)

Ja mam tak: w Belarusie- słuchawki ochronne/ głośniki podłączone do dyktafonu Olympus (ma funkcję MP3), ; do c360 biorę tylko dyktafon ze słuchawkami...zasilanie z baterii ( na małych paluszkach wytrzymuje do 20h słuchania bez przerwy) :) można też zasilacz ale trzeba pokombinować z przejściówkami bo do dyktafonu dochodzi 3V

Modern Talking "Sexy sexy lover" :P

#87 Share MartineZ

MartineZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1044 postów

Napisany 25 maj 2009 - 18:59

Radio w C-360 przy oryginalenej kabinie to troche poraniony pomysl z tym radiem bo i tak nic nie bedzie slychac...chyba ze masz jakas inna kabine ktora jest wyciszona w wiekszym stopniu

#88 Share kubaldo

kubaldo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:sport,sztuki walki,fotografowanie,modele maszyn rolniczych ,modele samochodów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 19:20

Radio w C-360 jak dla mnie w c360 radio to chyba nie zbyt dobry pomysł ponieważ ten ciągnik jest dość głośny
mysiałbyś mieć bardzo wyciszoną kabinę

#89 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 czerwiec 2009 - 14:55

Radio w C-360 do mnie właśnie w czwartek, przywiozą nowa kabine od Naglaka ( tą z nowego oblicza). Troszke to kosztuje, ale za komfort i wygode trzeba placic :P i nie wiem jakie radyjko wybrac i głosniki do tego.

#90 Share BoNes

BoNes

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 18:15

Radio w C-360 Witam. :mellow:
Wczoraj właśnie zamontowałem dla wujka radio do ursusa c-360 (kanciasta kabina, ze zdjętymi drzwiami). Niestety spaliłem trochę instalacje (radio było nad silnikiem wycieraczek), gdyż był założony silniczek wycieraczek od c-330 (+ na masie) i puki się zorientowałem to był tylko siwy dym :D Radio - kaseciak + 4 głośniki. Mogę powiedzieć ze jak silnik pracuje na wolnych obrotach to dobrze słychać, ale o jeździe z radiem można zapomnieć :lol: Wygląd poupychanych kabli wygląda niezbyt estetycznie no ale... w końcu to traktor :D
Oto zdjęcia http://BoNes0.fotosi...umy/657698.html :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Kodi900

Kodi900

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 29 sierpień 2009 - 21:23

Radio w C-360 Witam. Sąsiad ma radio w 360. Ma tak głośno, że jak robi w polu to na podwórku słychać...

Niewiem jak on to wytrzymuje. Chłop ma 40l+

#92 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 24 wrzesień 2009 - 12:08

Radio w C-360 sam mam radio w sokółca ale to nie jest to
c 360 ma za głośny tył na radio
chyba żeby dać kabinę jak w zetorze z podłogą i lepiej wygłuszoną to wtedy ma to sens

Opus meum est

#93 Share Marcinx

Marcinx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 24 wrzesień 2009 - 19:29

Radio w C-360 2 głośniki po 150W i może przegłuszysz te wycie mostu i zwolnic.

#94 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 22:04

Radio w C-360

Mam zamiar podłączyć radio w tym ursusie ale nie wiem jak się do tego wziąć przydał by mi się jakiś schemat.

Jak kolego masz dobrą kabinę i dobrze rozmieszczone głosniki to nie ma siły zeby nie było słychac zerknij sobie u mnie w galerji tam mam foto z montażu radia w ursusie i nie narzekam podczas koszenia rotacyjną słychac na około 89proc
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#95 Share Andrzej89de

Andrzej89de

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 14:45

Radio w C-360 ja przeważnie słucham w 60-tce przebój z grupy ,,ZWOLNICE" z albumem >>tylni most<<
taka specyficzna muza he, he:)
KPK Kumurun Team

#96 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 19:09

Radio w C-360 to chyba cały czas 5 jeździsz na pełnym gazie bo na niższych biegach żadne dzięki z tyłu się nie wydobywają

#97 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 21 grudzień 2009 - 20:06

Radio w C-360 ja mam radio w zetorze 7211 od nowości i słychać tylko na wolnych obrotach a kabina jest wyciszana chociaż u mnie to moze już być wada radia ze starości ...
PS jest tylko jeden głośnik i to też może dlatego:))

#98 Share Andrzej89de

Andrzej89de

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 grudzień 2009 - 19:42

Radio w C-360

to chyba cały czas 5 jeździsz na pełnym gazie bo na niższych biegach żadne dzięki z tyłu się nie wydobywają

nie wiem jak Ty ale często sie używa 5 i gazu:)
w sumie to nie wiem od czego to zależy ale u mnie w zwykłej 60 z przednim napędem jest nawet cicho jak na ten model:)
natomiast w 60-siątce 3-P to już porażka, nie tylko na 5... no ale widocznie to norma:)
pozdro'
KPK Kumurun Team

#99 Share djvtec

djvtec

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:Dj'ka, motoryzacja, rolnictwo

Napisany 01 styczeń 2010 - 14:09

Radio w C-360 Panowie a co sadzicie o zalożeniu radyjka w 3512?? kabine mam taka jakie teraz produkuja w standardzie. Jak myślicie ma o sens ??
Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 01 styczeń 2010 - 16:28

Radio w C-360 Mam MF'a 255 to samo co twój ursus, moja kabina jest badziewna i nie wygłuszona. Wystarczy ,że masz szczelny układ wydechowy i możesz radyjko zakładać, do 1700 obrotów można se posłuchać, powyżej jest ogólnie hałas duży i nie ma sensu. Ja przy lekkich pracach se włączam i nieźle słychać ,a mam starego kaseciaka i 2 głośniki :rolleyes:
Wieczny kawaler ;)