Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 5140 Podnośnik POMOCY

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomi32

tomi32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:13

Case 5140 Podnośnik POMOCY Witam Panowie mam taki problem ze podnośnik wogole nie działa ani z błotników ani z kabiny i cały czas mruga ta kontrolka przy włączniku w kabinie pomarańczowa. Wiem ze był juz taki temat ale on mi nic nie pomógł może wiecie co może byc przyczyną

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 5140 Podnośnik POMOCY Dzisiaj, 19:43
  •  

#2 Share krzysztoftores

krzysztoftores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 21:42

Case 5140 Podnośnik POMOCY Jak ta kontrolka wyglada.Czy ona jest przy panelu ehr.

#3 Share tomi32

tomi32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 08:55

Case 5140 Podnośnik POMOCY tak jest przy ehr jest pomaranczowa i cały czas mruga a nie powinna

#4 Share krzysztoftores

krzysztoftores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 12:20

Case 5140 Podnośnik POMOCY Wedlog mnie to ta kontrolka generuje kody bledow ehr.Taka kontrolka z wykrzyknikiem jest w mf i jak sie cos dzieje z ehr to mroga kody bleduw .W ten sposob mozna wyczaic co uleglo awari .

#5 Share tomi32

tomi32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 13:01

Case 5140 Podnośnik POMOCY wiem ze jest bo mam mf 6170 zaowarzylelm ze jak wciskam na błotniku to cos tam zaczyna syczec a nie opuszcza tylko caly czas jest podniesiony a moze byc cos takiego ze jak jest mało oleju to nie opusci????

#6 Share krzysztoftores

krzysztoftores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 20:43

Case 5140 Podnośnik POMOCY Mala ilosc oleju niema wplywu na opuszczanie.Ale czy ta kontrolka wypylgala ci jakis blad.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share lszczepa1

lszczepa1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 20:59

Case 5140 Podnośnik POMOCY u mnie też migał i czasami nie łapał włącznik- trzeba było kilka razy włącznikiem ruszac
wymieniłem włącznik lampka nie mryga już, i włącznik załącza zawsze- za pierwszym razem
koszt włącznika 149 zł brutto

#8 Share tomi32

tomi32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 09:40

Case 5140 Podnośnik POMOCY nie wiem czy jakis blad bo sie nie znam caly czas mruga i jak ruszam na błotniku to cos syczy z tyłu i nie opuszcza tak jakby cos sie zacieło

#9 Share tomi32

tomi32

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 15:24

Case 5140 Podnośnik POMOCY panowie poruszalem elektrozaworami pod kabina i z błotników ciała za kazdym razem a w kabinie jak w tej kostce od wlacznika wezme na krotko to podnosi ale nieopuszcza wiec pewnie wlacznik zepsuty.a mam jeszcze jeden problem bo niepokazuje predkosci gdzie jest czujnik i czy mozna go jakos sprawdzic????

#10 Share bogus22

bogus22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 20:34

Case 5140 Podnośnik POMOCY Witam. Mam problem z case 5140 a mianowicie nie działa mi sterowanie dzwignia podnosnika. z błotnikow i z dzojstika chodzi a jak przestawie dzojstik raz do przodu i ustawie dzwignie w pozycje podniesiona to tylko słychac syczenie z tyłu ciagnika co może byc przyczyna??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Waldikar09

Waldikar09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 18:52

Case 5140 Podnośnik POMOCY

Witam Panowie mam taki problem ze podnośnik wogole nie działa ani z błotników ani z kabiny i cały czas mruga ta kontrolka przy włączniku w kabinie pomarańczowa. Wiem ze był juz taki temat ale on mi nic nie pomógł może wiecie co może byc przyczyną

Musisz przestawić ten mały dżoistic do przodu. i powinno przestać mrygać i podnośnik działa na tej tylnej dzwigience. A no i jak wychodzisz z ciagnika i wciskasz na błotnikach to musisz powtórzyć przełączenia dżoistica bo tak go rozłączy i mryga na nowo ;)

Dodaj odpowiedź