tomi32

Case 5140 Podnośnik POMOCY

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomi32    1

Witam Panowie mam taki problem ze podnośnik wogole nie działa ani z błotników ani z kabiny i cały czas mruga ta kontrolka przy włączniku w kabinie pomarańczowa. Wiem ze był juz taki temat ale on mi nic nie pomógł może wiecie co może byc przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlog mnie to ta kontrolka generuje kody bledow ehr.Taka kontrolka z wykrzyknikiem jest w mf i jak sie cos dzieje z ehr to mroga kody bleduw .W ten sposob mozna wyczaic co uleglo awari .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi32    1

wiem ze jest bo mam mf 6170 zaowarzylelm ze jak wciskam na błotniku to cos tam zaczyna syczec a nie opuszcza tylko caly czas jest podniesiony a moze byc cos takiego ze jak jest mało oleju to nie opusci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lszczepa1    4

u mnie też migał i czasami nie łapał włącznik- trzeba było kilka razy włącznikiem ruszac

wymieniłem włącznik lampka nie mryga już, i włącznik załącza zawsze- za pierwszym razem

koszt włącznika 149 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi32    1

nie wiem czy jakis blad bo sie nie znam caly czas mruga i jak ruszam na błotniku to cos syczy z tyłu i nie opuszcza tak jakby cos sie zacieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi32    1

panowie poruszalem elektrozaworami pod kabina i z błotników ciała za kazdym razem a w kabinie jak w tej kostce od wlacznika wezme na krotko to podnosi ale nieopuszcza wiec pewnie wlacznik zepsuty.a mam jeszcze jeden problem bo niepokazuje predkosci gdzie jest czujnik i czy mozna go jakos sprawdzic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogus22    0

Witam. Mam problem z case 5140 a mianowicie nie działa mi sterowanie dzwignia podnosnika. z błotnikow i z dzojstika chodzi a jak przestawie dzojstik raz do przodu i ustawie dzwignie w pozycje podniesiona to tylko słychac syczenie z tyłu ciagnika co może byc przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldikar09    0

Witam Panowie mam taki problem ze podnośnik wogole nie działa ani z błotników ani z kabiny i cały czas mruga ta kontrolka przy włączniku w kabinie pomarańczowa. Wiem ze był juz taki temat ale on mi nic nie pomógł może wiecie co może byc przyczyną

 

Musisz przestawić ten mały dżoistic do przodu. i powinno przestać mrygać i podnośnik działa na tej tylnej dzwigience. A no i jak wychodzisz z ciagnika i wciskasz na błotnikach to musisz powtórzyć przełączenia dżoistica bo tak go rozłączy i mryga na nowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
12 minut temu, czesio084 napisał:

Mam problem z podnośnikiem w Case 5120 nie podnosi i pomarańczowa kontrolka nie miga w ogóle.

Sprawdz przełącznik na panelu i cewkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
4 godziny temu, czesio084 napisał:

IMG_20230417_210605.jpg

Sprawdzę cewki 

Ciekawe czy zasilanie (prąd) dochodzi do przełącznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio084    0

Wszystkie bezpieczniki przy kolumnie kierownicy sprawdziłem. Napięcia (prądu) na tej pomarańczowej kontrolce nie ma sprawdzałem miernikiem. A na przełączniku na których pinach ma być napięcie (prąd) i jakiej wartości 12V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio084    0
Napisano (edytowany)
Dnia 18.04.2023 o 12:55, PRIMO napisał:

Ciekawe czy zasilanie (prąd) dochodzi do przełącznika?

Gdzie sprawdzić czy zasilanie dochodzi?

IMG_20230513_192713.jpg

IMG_20230513_192726.jpg

Edytowano przez czesio084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
Dnia 13.05.2023 o 19:24, czesio084 napisał:

Gdzie sprawdzić czy zasilanie dochodzi?

IMG_20230513_192713.jpg

IMG_20230513_192726.jpg

Udało się rozkminić problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio084    0
Dnia 16.05.2023 o 12:12, PRIMO napisał:

Udało się rozkminić problem?

Nie udało mi się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 godziny temu, czesio084 napisał:

Nie udało mi się jeszcze

Sprawdź czy jest prąd w tej wtyczce pod kabiną z prawej strony za kołem(ta z szarym kablem i przymocowaną trytytką)

 

20230517_193444.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj