Skocz do zawartości

Zdjęcie

KREDYTY

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 15 luty 2008 - 13:31

KREDYTY wlasnie masz racje-wydaje sie nie duzo ale przy dzisiejszej oplacalnosci to i to jest za duzo ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KREDYTY Dzisiaj, 09:13
  •  

#42 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 15 luty 2008 - 15:05

KREDYTY nic,
u mnie teraz jedna swinka daje srednio -50, -70zl wiec...

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#43 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 luty 2008 - 16:11

KREDYTY Na lubelszczyźnie nie tyle tego że produkcją ciężko będzie spłacic zakup gruntów i się nieopłaca siac i orac, bo większośc wie to już od dawna, tylko dlatego nie ma popytu, bo coraz trudniej dostępne są programy rolnośrodowiskowe, takie jak zalesianie gruntów (łąki których cena spadła bo nie wchodzą pod zalesienia) ekologiczne dopłaty do orzecha włoskiego itp itd, no i oczywiście widmo braku dopłat bezpośrednich jakich kolwiek po 2013 r. Cóż w większości ziemie skupują w okolicy buisnesmani lekarze i inni ludzie przy kasie, cena i tak jest wywindowana a najlepsze kawałki wykupione,

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 15 luty 2008 - 21:34

KREDYTY Niewiecie przypadkiem kiedy agencja w końcu będzie dopłacać do oprocentowania,bo niemogę przez to kupić ziemi a wszystko mam załatwione?

#45 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 luty 2008 - 22:31

KREDYTY

Niewiecie przypadkiem kiedy agencja w końcu będzie dopłacać do oprocentowania,bo niemogę przez to kupić ziemi a wszystko mam załatwione?

I ja bardzo chciałbym to wiedziec, 2 tyg temu w agrobiznesie mówili że będą wszystkie linie kredytowe z dopłatami tak jak były a dzisiaj że puki co agencja nie ma pieniędzy i uruchomiła narazie tylko kredyty klęskowe :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 12:02

KREDYTY wskażcie mi proszę od jakiej wartości kredytu preferencyjnego banki są w ogóle zainteresowane ich udzielaniem, znam tylko stanowisko BZWBK 300kzł dla klientów oraz 500kzł dla pozostałych, w moim banku spółdzielczym dostałem kredyt poniżej 300kzł, ale teraz chciałbym nabyć grunty w innym województwie a mój BS nie chce tego skredytować ze względu na odległość (problemy z kontrolą) i zastanawiam się czy współpracować z bankiem sieciowym czy też z lokalnym