Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maniekkk

maniekkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 17:01

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211 witam planuje zakup rozsiewacza do nawozu do 4,5tys jaki marki możeci polecic ładownośc 600-800kg.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211 Dzisiaj, 05:35
  •  

#2 Share AgroPiotrek

AgroPiotrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo / Mechanizacja

Napisany 13 marzec 2014 - 17:47

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211 polecam rozsiewacz unia group z serii mx lub ms cen nie znam

#3 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 13 marzec 2014 - 18:31

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211 polecam ci rozsiewacz grass rol ja taki mam i latam z 360. 600 kg ładownosi 10-18 metrów rozrzutu od 4 - 5 k kosztuje
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 marzec 2014 - 20:15

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211 grass rola mialem nowego mało go po sezonie boshem nie potraktowałem udało się za grosze sprzedać i kupiłem sulky za 3000 tyś 25letni i sieje jak złoto a pomimo swojego wieku wyglada lepiej jak grass rol po sezonie

#5 Share rk1

rk1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 12:44

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211 Ja kupiłem w tym roku nowego kuhna17.1 tylko że cena 13 tys. , ale jak dobrze się porozglądasz to używkę w dobrym stanie z kuhna można wyrwać. Wcześniej też siałem kuhnem i nie zamienie go na żadną inną markę ponieważ jakośc wykonania, równomierny siew nawozu czy też siew graniczny jest o wiele lepszy niż w polskich markach rozsiewaczy. U mine w okolicy jest sporo polskich rozsiewaczy unia mx niektórzy na nie narzekają inni nie mają do nich większych zarzutów chociaż cena takiego 850l to chyba ok 9 tys . Z tego co zauważyłem to równomiernie też rozsiewają bo nawet kumpel robił próbę .ich jedynym mankamentem jest jakość blach które szybko rdzewieją. A resztę prywatnych polskich wykonawców rozsiewaczy to raczej nie polecam tu jest już totalna klapa ponieważ niby jest to nowy rozsiewacz ale nic pozatym niby dasz za niego ok 4 tys. ale pewnie będziesz żałował. Ja kilka lat temu chciałem kupić ale dałem za używkę wtedy 5 tys. za kuhna 7 letniego i nie załuję bo już 9 lat mineło i się zbytnio nie zuzył teraz go sprzedałem sąsiadowi i jeszcze wziółem za niego 2 tys. tylko że łopatki do wymiany no i trochę miał wypiaskować przy mieszadle i pomalować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ursus914mirokk

ursus914mirokk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 20:46

jaki rozsiewacz dwutalerzowy wybrac do zetora 5211 No no widze ze kolega tez chce kupic rozsiewacz ja my i tez sie zastanawiam nad jakim do w interniecie jest bardzo dużo nnowych fabrucznie ale chyba bedziemy kupowadz unii albo sipmy

Dodaj odpowiedź