Zaloguj się, aby obserwować  
Seweras

Opis bezpieczników 6210 i 6310

Polecane posty

Seweras    0

Witam wszystkich. Jestem tu nowy . To mój pierwszy temat.

Jakiś czas temu kupiłem dwa John-y. 6310 z 98roku i 6210 z 01roku. Praktycznie są takie same. Potrzebowałbym opis bezpieczników i przekaźników znajdujących się w kabinie. Szukałem w Google ale nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Pozdrawiam.

Seweryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seweras    0

Opisu na klapce nie ma. Są tylko piktogramy. Wszystkich nie znam więc wolałbym opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po to są piktogramy, aby bez różnicy jakim językiem posługujący się człowiek mógł to odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bondek77
      Witam. Czy posiada ktoś może rozpiskę bezpieczników do MF 3070? Chodzi mi głównie o bezpieczniki odpowiadające za reflektory robocze. A może ma ktoś rozpiskę wszystkich?
    • Przez maniek321
      Czesc mam wielka prosbe gdyby ktos mogl mi pomoc, a wiec posiadam john deere 6310 chodzi pieknie nie nazekam gdy go kupilem nie bylo tego problemu a teraz jest jak jest panel pod kierownica i jest tam 1 rzad kontrolek, drugi jest 3 kontrolki STOP, SERWIS, I , na koncu wyswietlacz gdy go zapale i jade droga i mam zaluzmy 1500 1200 obrotow te trzy kontrolki co napisalem duzymi literami mrygaja mi z 10 sek a potem sie wylaczaja i po 4 godz znow migaja 10 sek i znikaja nie mam pojecia co to jest obszukalem google ale tematow jest masa ale odpowiedzi wcale moze ktos z was wie, ostatnio co w nim wymienilem to akumulator bo tamten byl slaby. Ja sie zastanawiam moze przez to ze wymienilem akumulator moze cos trzeba w nim zresetowac odlaczyc i podlaczyc jeszcze raz kabelek jakis. Narazie ciagnik chodzi ale te kntrolki przeszkadzaja i interesuja bo nie wiadomo o co biega.
    • Przez Roxer
      Witam! Przymierzam się do zakupu ciągnika i nie mogę się zdecydować. Warto dopłacać do serii JD 6X20 porównując te ciągniki z tymi 6X10? Czym one tao naprawdę się różnią oprócz optycznych względów, słyszałem też ze te starsze John Deery palą mniej w porównaniu do tych nowszych, to prawda?
    • Przez Legion178
      Moglibyście mi wytłumaczyć co i jak? Do czego służy? Jak podłączyć kable?
    • Przez gelo400
      Interesuje jakie opony macie w swoich jeonkach 6310 i podobnych? Bo te co w instrukcji sa podane moim zdaniem są ciut za wąskie i tak naprawde nie wiadomo na jakie wieksze szersze ewentualnie zmienic zeby wszystko grało jak nalezy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj