Zaloguj się, aby obserwować  
mario509

Nowy ciągnik od 80 do 120 KM

Polecane posty

mario509    0

witam koledzy.chce sie poradzic jaki kupic ciągnik bo jest duzo marek i cieżko się zdecydowac.chce żebyscie napisali jakim ciągnikiem można sie zainteresowac do kupienia.z góry dzięki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

dziwny jesteś... Dla kogo w dzisiejszych czasach cena nie gra roli?? Różnica między 80 a 120 km jest duża, bo można kupić ciągnik 4 cylindrowy, 4 + turbo i 6 cylindrowy. W wyposażeniu też będzie różnica i w wadze...

 

 

PS. Temat bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

popieram kolege wyzej a jak ci nie zalezy na cenie to bierz 6330 full opcja albo jakiegos fendta full opcje i nie nie zastanawiaj...dziwny temat


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario509    0
ile masz ha no i do czego ma być do transportu czy do prac polowych.

ten ciągnik do prac polowych najlepiej z przednim tuzem zeby bylo mozna zaczepic z przodu kosiarke bo wiekszosc u mnie to uzytki zielone i do prasy rolującej. ja myślalem nad deutz agrotron k110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Popieram koleżkę powyżej bo też miałem Ci go zaproponować ;)

Myślałem też nad Agrotronem TTV(z bez stopniową skrzynią) ale one zaczynają się od 130 KM. więc raczej odpada, a szkoda :/

 

Na DF k100 jest teraz promocja, a raczej wyprzedaż bo ma wchodzić nowa seria Agrotron K420 (common-rail) i można go (k100) kupić już za 190 tys. Brutto ! A przypominam, że wcześniejsza cena wynosiła 220 tys.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

deutz-fahry kupuja fujary ;)

a tak na powaznie, jesli jest na ten cel przeznaczona duza kasa i ciagnik bedzie dobrze wykorzystany to fendt 712, albo jd 6630 z AP, to jest najwyzsza jakosc i najlepsze (najnowoczesniejsze) rozwiazania techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Popieram koleżkę powyżej bo też miałem Ci go zaproponować ;)

Myślałem też nad Agrotronem TTV(z bez stopniową skrzynią) ale one zaczynają się od 130 KM. więc raczej odpada, a szkoda :/

 

Na DF k100 jest teraz promocja, a raczej wyprzedaż bo ma wchodzić nowa seria Agrotron K420 (common-rail) i można go (k100) kupić już za 190 tys. Brutto ! A przypominam, że wcześniejsza cena wynosiła 220 tys.

 

I teraz właśnie widać jaką prowizję maja dilerzy na ciągnikach ;)

 

a nie wiesz może ile sobie liczą za K110 w wersji standardowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Przecież 80 konny traktor to zupełnie inny sprzęt jak 120 konny, to tak jakby porównywać JD 5720 do 6430 lub 6620 albo fendta 308 do 412. bez sensu. :angry:

 

Drugi jest połowe mocniejszy od pierwszego. Popraw swój post i dopisz kilka ważnych funkcji jakie ma spełniać, na ile ha itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poleciłbym ci Zetora Forterrę 12441. Tani i dobry sprzęt... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Poleciłbym ci Zetora Forterrę 12441. Tani i dobry sprzęt... :)

Przecież dla niego cena sie nie liczy to kupi jakiegoś jd albo fendta ;) ;)

Bo zetor to dla niego za tani :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Przecież 80 konny traktor to zupełnie inny sprzęt jak 120 konny, to tak jakby porównywać JD 5720 do 6430 lub 6620 albo fendta 308 do 412. bez sensu. :angry:

 

Drugi jest połowe mocniejszy od pierwszego. Popraw swój post i dopisz kilka ważnych funkcji jakie ma spełniać, na ile ha itd. ;)

no za wiele nie napisal, ale ja troche z tego wywnioskowalem

ten ciągnik do prac polowych najlepiej z przednim tuzem zeby bylo mozna zaczepic z przodu kosiarke bo wiekszosc u mnie to uzytki zielone i do prasy rolującej.

tj. ciagnik o mocy pow. 100 KM, no i raczej 6 cylindrow - uprawa, kosiarka przod + tyl pewnie, jakis agregat aktywny to napewno sie przyda, a skoro moze poszalec to bezsensu sie pchac w te mniejsze serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

jak dlamnie to ten temat jest troche nietentego

no ale ja bym kupił fendta 413 Vario i (jak powiedzaiał @DaMiAn914) full opcja i do tego maszyny z najlepszych firm


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16
deutz-fahry kupuja fujary ;)

a tak na powaznie, jesli jest na ten cel przeznaczona duza kasa i ciagnik bedzie dobrze wykorzystany to fendt 712, albo jd 6630 z AP, to jest najwyzsza jakosc i najlepsze (najnowoczesniejsze) rozwiazania techniczne

co to jest to AP przy JD jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja bym polecil fendta serii 300 vario


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Deutz-fahry kupuja fujary

Eee...może bez takich tekstów bo ja akurat jestem szczęśliwym właścicielem DF i nie życzę sobie takich wyzwisk! Stary a "głupi"... :angry:

 

A nie wiesz może ile sobie liczą za K110 w wersji standardowej?

Jeśli dobrze pamiętam to równo 200 tys.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario509    0
deutz-fahry kupuja fujary ;)

a tak na powaznie, jesli jest na ten cel przeznaczona duza kasa i ciagnik bedzie dobrze wykorzystany to fendt 712, albo jd 6630 z AP, to jest najwyzsza jakosc i najlepsze (najnowoczesniejsze) rozwiazania techniczne

a ile kosztuje fendt a ile john deer6630 z auto power i jak moc tego johnego bo fenda wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Eee...może bez takich tekstów bo ja akurat jestem szczęśliwym właścicielem DF i nie życzę sobie takich wyzwisk! Stary a "głupi"... :angry:

 

 

Jeśli dobrze pamiętam to równo 200 tys.

heh, nie bierz tego do siebie ;)

myslalem, ze odpowiesz a claasy kupuja ku**** :) :)

a ile kosztuje fendt a ile john deer6630 z auto power i jak moc tego johnego bo fenda wiem :)

cena to samo, moc takze ;)

jd posiada power boost, moc nominalna obydwu ok. 130 KM wg ECE R24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

JD 6630 ma 145 KM(ECE R24) - 150 KM(ISO 97/68)

 

Myślałem, ze odpowiesz: (...)a claasy kupują ku****

(OT) Hehe dobra przeprosiny przyjęte. A wiesz, że chciałem tak napisać ale coś mnie powstrzymało ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

Polecam fenda 312 vario full wersja,w standardzie resorowana oś i przedni tuz,mało pali ;] Ale i cena konkretna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Polecam fenda 312 vario full wersja,w standardzie resorowana oś i przedni tuz,mało pali ;] Ale i cena konkretna :P

Przedni TUZ w standardzie :D ? Pierwsze słydszę o takich cudac :D Może tylny to tak :P ale nie przedni bo mi akurat jest on nie potrzebny to niby czemu mieli by mi go wciskać na siłę jakbym się zdecydował na ten ciągnik?


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj