Skocz do zawartości

Zdjęcie

john 6r auto quad

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 18:33

john 6r auto quad
hej mam pytanie czy w skrzyni auto quad olej sprawdza sie na zgaszonym ciagniku czy po zapaleniu ?? bo jak stoi to mam stan przynajmniej na tej rurce z prawej strony tak pokazuje a jak gdzies pojade i popatrze to minimum jest i jak rozumiem ta nizsze kreska to minimum a ta ciut wyzej to max tak ?? pytam sie bo w starym jd nie mam takiej rurki z boku tylko w korku jest miarka i inna skrzynia

zakladam nowy temat bo wczesniej w dziale 6140 - 6150r nik mi nie odp
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john 6r auto quad Dzisiaj, 22:00
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2014 - 18:44

john 6r auto quad w swoim johnie to ja na zgaszonym sprawdzam w skrzyni i w silniku :)
Tylko nie mam auto quad lecz inną niestety nie znam nazwy ale ma 24/24 i oddzielnie sprzęgło i półbiegi :)

#3 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 19:23

john 6r auto quad no to pewnie masz taka jak ja w starym jeleniu i w starym tez patrzylem na zgaszonym ale wlasnie nie wiem jak to jest ze skrzynia auto quad dlatego sie pytam :)

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2014 - 20:40

john 6r auto quad myśle, że też powinien być zgaszony ;) ale to tylko moje zdanie
w moim 5720 skrzynia jest trochę podobna to auto quad są miejsca na sprzęgło i półbiegi :)
a jaki masz model jelonka :)

#5 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 21:24

john 6r auto quad 6520 stary a newka 6150r

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2014 - 22:19

john 6r auto quad i jak ci się sprawuje ta R'eczka :) bo planuje zakup tak owej :D
i jaka jest/ była cena twojej R'ki i jakie brałeś wyposażenie :P

pozdrawiam

Edytowany przez John6620, 12 marzec 2014 - 22:20.

#7 Share wjanusz23

wjanusz23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 21:17

john 6r auto quad Kolego masz nowy ciągnik i nie zadałeś sobie trudu na poczytanie instrukcji obsługi wolisz zadać pytanie na forum oczekując odpowiedzi. Panowie czytajcie, w jasny i zrozumiały sposób opisane jest , jak należy sprawdzać stan oleju w poszczególnych elementach ciągnika .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 18:28

john 6r auto quad no racja kolego po prsotu nie chce mi sie tego szukac w ksiazce dlatego tutaj zapytalem ;) a wiec jaki problem odpowiedziec

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 marzec 2014 - 18:55

john 6r auto quad

Kolego masz nowy ciągnik i nie zadałeś sobie trudu na poczytanie instrukcji obsługi wolisz zadać pytanie na forum oczekując odpowiedzi. Panowie czytajcie, w jasny i zrozumiały sposób opisane jest , jak należy sprawdzać stan oleju w poszczególnych elementach ciągnika .

Więc jeśli nie możemy pytać się innych to po co jest to forum kolego :)?
a ja wróce do mojego pytanka ile zapłaciłeś za R'ke

#10 Share wjanusz23

wjanusz23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 21:23

john 6r auto quad John6620 można pytać, jak sam mówisz po to jest to forum ,jednak irytujący jest fakt, kupuje się sprzęt za setki tysięcy a potem nawet nie zadaje sobie trudu aby przeczytać podstawowych informacji z zakresu obsługi i konserwacji tego sprzętu ,rozumiał bym jak ktoś kupuje używany sprzęt i nie zawsze jest książka obsługi,bądź jest w obcym języku, jednak wybacz takiego postępowania nie rozumiem, zwykła ciekawość nakazuje przeglądnięcie książki takie jest moje zdanie i nie każdy z nim musi się zgadzać pozdrawiam.

#11 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 21:50

john 6r auto quad jasne wjanusz masz racje ale akurat mi sie nie chce mam starszego jd i wiem co i jak tylko w nowym mam inna skrzynie i tylko jedno pytanie mnie intersuje a nie chce mi sie marnowac i czasu i grzebac w ksiazce :) john juz pisalismy wczesniej na priv ;)

#12 Share wjanusz23

wjanusz23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 22:13

john 6r auto quad Autoqład jest praktycznie taką samą przekładnią jak Powerqład zmienia się tylko zarządzanie tą przekładnią , a stan oleju sprawdza się po wyłączeniu silnika parkując na równym terenie i odczekaniu kilku minut . Zmiany są w ciągnikach 7R ale to ciebie nie dotyczy .pozdrawiam i zachęcam do poczytania instrukcji .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 14 marzec 2014 - 22:17

john 6r auto quad o widzisz kolego jak sie dogadalismy :) tak myslalem i wielkie dzieki no moze jak znajde chwilke to sobie cos tam poczytam :)