Zaloguj się, aby obserwować  
buncol93

Beczkowóz do ursusa 3512

Polecane posty

buncol93    0

Witam jaki beczkowóz polecicie mi do Ursusa 3512? Chodzi mi głównie o pojemność beczki. Ostatnio ciągałem beczkowóz kolegi o pojemności 4000l na dość grząskiej łące i radził sobie całkiem dobrze. Jak myślicie czy poradził by sobie z większą beczką np 5000l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radził by sobie bez problemu sam ciągam 6000l i troche to odczuwa no ,ale nie ma tak cieżko że ch*j wie co ciągnie to jak pług 5 zagonowy tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam8550    15

Z 5 sobie poradzi w sprzyjających warunkach i na szerokim ogumieniu, ale optymalnie to chyba 4 tys. Ile m3 rocznie będziesz wywoził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buncol93    0

jeżeli kupie beczkowóz to będę starał sie wozic jak najwięcej . teraz wywoze przeważnie zwykła beczka wtedy kiedy mi góruje w oborze ale jeśli miałbym juz beczkowóz to woził bym gnojówkę z dużej chlewni nie daleko mnie także przydałby mi się taki sprzęt z którym ciagnik sobie będzie radził i zęby miał taką pojemność żebym nie musiał dużo kursów robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez janekpro
      Witam wszystkich jestem tu nowy, to mój pierwszy post jbc. 
      Mam ursusa 3512 i jak w temacie nie mam prądu tzn. nie ma ładowania, grzania na świecach, kierunków, wskaźnika paliwa a tak to wszystkie światła są i klakson też działa. Zepsuło się podczas montowania wiatraka 12v 1.2A no i zamontowałem, pokręcił się chwile i nagle przestał działać a za tym własnie poszły te rzeczy co wyżej wymieniłem. Zerknąłem do bezpieczników i niby wszystkie są dobra a nie działa. Proszę o waszą pomoc i sensowne odpowiedzi. Albo jak by ktoś miał opis bezpieczników to też bym prosił. 
    • Przez kamil5421
      Witam. Kupię wóz asenizacyjny o pojemności 12-14 tyś l.  w kom. piszcie oferty 
    • Przez kamil5421
      Witam . Kupie beczkowóz 12 000 - 14 000 m3^ 
    • Przez Pawel93puma
      kupie beczkowóz , wóz asenizacyjny  10 000 l-13 000 l w super stanie .
      Po całkowitej odbudowie lub tzw prawie nówkie 
      Z dużo  i wydajano pompo  
      2 zaworami  o dużej średnicy jednym koniecznie hydrauliczny , najlepiej ( tylnym i bocznym) ale może być i oba z tyłu 
      fundusz do 30.000 zł że bardzo mi się spodoba to troszkę  więcej 
    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj