Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konradd

konradd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 13:03

Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM Miałem problem z lejącymi siłownikami zabezpieczającymi przy swoim pługu OVERUM Xcelsior CX 390 H. Wymieniłem uszczelnienie i teraz nie leje zupełnie no i można podbić ciśnienie. Jeśli by ktoś potrzebował to mam namiar gdzie jest sporo taniej niż w Polsce, bo w Polsce za 1 komplet to ok. 290 zł a tam już można za 170 zł kupić. Towar jest bardzo dobrej jakości bo ja po zregerowaniu śmigam i nie mam zupełnie problemów.

Jak coś to kontakt na priv.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM Dzisiaj, 18:01
  •  

#2 Share stas1506

stas1506

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 17:01

Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM tyle kasy za zwykłe uszczelniacze ja kupiłem w Alfie w Ciechanowie po 10 zł za sztukę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share konradd

konradd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 22:42

Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM To jest tak jak z wstawianiem części od polskich "rzemieślników" do zagranicznych maszyn. Jedni to robią bo taki mają na to taki pomysł, a inni wstawiają dobrej jakości rzeczy, oryginalne (nie mówię, że reszta do kitu, ale znacznie ciężej dobrać coś odpowiedniego). Różne podejścia. Ja mówię jaka różnica w cenie w dystrybucji Kongskilde'a i tego co ja kupiłem. Więc może nie porównujmy tych rzeczy, bo to zupełnie inna bajka. Bez urazy, ale nie chciałbym od Ciebie kupić maszyny, dlatego szukam maszyn nie używanych u nas ( tak tworzy sie stereotyp). Swoją drogą co ty dokładnie wymieniłeś?? Tam jest 3 częściowe uszczelnienie. Możesz jakoś dokładniej opisać, jestem strasznie ciekawy. Wygląda na to, że ja przepłaciłem. Pozdrawiam

Edytowany przez konradd, 12 marzec 2014 - 00:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kasiak

kasiak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 16 wrzesień 2014 - 06:06

Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM

11 złotych. Uszczelniacz z kilku części zakupiony w Rolczarze koło Pułtuska.

Edytowany przez kasiak, 01 październik 2014 - 08:27.