Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case, john deere czy zetor?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 21:54

Case, john deere czy zetor? Witam zastanawiam sie tak jak w temacie nad ciągnikami Case Farmall Pro 95, John Deere 6090 MC oraz Zetor Forterra HSX 100. Ciagnik ma byc jako główny na 20ha ziemia od 3 glina do 5 klasy. Sporo klinów wiec ciągnik mialby pracować z obrotowa 3 vogel, agregat uprawowy agromasz 4,2m oraz gruber 2.6m. Ciągnik ma byc takze wyposazony w ładowacz czołowy oraz przedni tuz. ma to byc ciągnik kompaktowy przy hodowli bydla mięsnego.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case, john deere czy zetor? Dzisiaj, 05:34
  •  

#2 Share petro11

petro11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 22:10

Case, john deere czy zetor? Witaj Przemku. Z całej "trójcy" polecam John Deera oczywiście. Ciągnik ma być nowy? Jeśli tak to serwis na pewno nie będzie droższy od johna bo skończyły się czasy że Polskie maszyny są tanie w eksploatacji..... Nie wiem jak case ale Jelonki są mocne sprawdziłem osobiście. Pozdrawiam

#3 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 22:27

Case, john deere czy zetor? opinie o johnie troche znam. w Case zastanawia mnie ten silnik 3,4 litra. jak on bedzie dziala po 5-10 letach.

#4 Share biznes12

biznes12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 10:34

Case, john deere czy zetor? tez zastanawiam sie nad kupnem ciągnika z małą pojemnośćią typu case lub deutz bo zetor i john deere to jednak 4,5 litra ale różnica w paleniu jest więc osobiście jestem ku oszczędności na ON ;P

#5 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 20:36

Case, john deere czy zetor? no tak. ale nowe jd i zetor maja 4 zawory na cylinder wiec teoretycznie powinny miec mniejsze spalanie niz kiedys. kuzyn ma forterre i jest zadowolony ze spalania mowi ze nie jest juz tak zle jak kiedys ze splaniem bo to jego chyba 3 lub 4 a z kolei sąsiad ma 2 jd 6230 i 6930 mowi ze cos tam spala ale kazdy traktor spali i nie zamienilby ich na nic innego.

#6 Share Kamillo9411

Kamillo9411

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 21:34

Case, john deere czy zetor? Polecam Zetora tani w eksploatacji , komfortowy , zwinny
sąsiad ma forterre 90 główny ciągnik orze, uprawia, sieje brak tura ale już zastanawia się nad kupnem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 17:48

Case, john deere czy zetor? kazdy ciagnik ma jakies plusy i jakies minusy zastanawiam sie tylko zeby ciagnik byl trwaly w eksploatacji. nie wiem jak hsx jest z hsx ale sasiad ma frotke i narzeka na nia ze lipna jest i jakas zamulona. a mial wczesniej 10540 to mowil te tamten to ogien byl w porownaniu do tego.

#8 Share usiek93

usiek93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 18:40

Case, john deere czy zetor? Zetora nie polecam Ci znajomy ma i tylko odlicza dni Kiedy minie 5 lat i go sprzeda. Na główny ciągnik do prawdziwej roboty polecam jelonka solidne ciągniki i na ramie to duży plus. Pomysl również nad valtra też super ciągniki .

#9 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 21:27

Case, john deere czy zetor? ogladalem valtre i w tym przedziale mocy ma 3 cylindy a ta N 101.4 wydaje mi sie taka delikatna. najsoliniejszy wydaje mi sie john lub case tez sprawia wrazenie masywnego i dobrze wykonanego.

#10 Share Dropsik

Dropsik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 19:39

Case, john deere czy zetor? Moim zdaniem z tych trzech to tylko John Deere..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 20:01

Case, john deere czy zetor? Ja osobiscie wybrałbym case ze względu na niskie spalanie no i solidne wykonanie. Ostateczny wybór należy do cb.

Dodaj odpowiedź