Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzęt do wiosennej uprawy pod siew

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share okenzi

okenzi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 19:56

Sprzęt do wiosennej uprawy pod siew Witam wszystkich jako nowy użytkownik.
Mam takie pytanie do Was.
Myślę o zakupie takiego sprzętu:
http://tablica.pl/of...57-ID4HYL3.html

Wygląda to jak coś pomiędzy ciężką broną a agregatem.
Wiem że na uprawę jesienną pod oziminy by mi się sprawdził, tylko tak się zastanawiam jak by to sobie dało radę na uprawę pod zboże teraz na wiosnę. Oglądałem ten sprzęt i mam obawy że za płytko mi to obrobi i się będzie zapychać. Co myślicie? Miał ktoś do czynienia z tą marką?

Edytowany przez okenzi, 10 marzec 2014 - 19:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzęt do wiosennej uprawy pod siew Dzisiaj, 07:06
  •  

#2 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 20:26

Sprzęt do wiosennej uprawy pod siew i tak po rame sie nie robi a jak by ci zapychło to trochę łap odkręcisz to jest na zasadzie agregatu na bronie tylko zamiast brony są łapki ale mysle że nie powinno być problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share okenzi

okenzi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 20:31

Sprzęt do wiosennej uprawy pod siew No i kupiłem ten sprzęcik. Już dzisiaj po południu 4 ha nim pękły. Ogólnie z efektów jestem zadowolony, wszystko to kwestia dobrania odpowiedniej wysokości zawieszenia. Za nisko i tył wychodzi, za wysoko i cały za nisko wchodzi. Pobór mocy nieduży. Ciągnąłem to Jasiem 5080M i nawet nie czuł. Mogłem spokojnie metr szerszego szukać w tym systemie, ale to nic, mam jeszcze rusina 55 KM i też sobie będzie z nim radził. Lekko się przypychał na zlikwidowanej łące, ale efekt mi się w 100% podoba. Cały perz na wierzchu, jak jeszcze parę dni nie popada to będę miał z tym spokój. Z drugiej strony przydałby się deszczyk już jak cholera...

Dodaj odpowiedź