Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 10540

42 odpowiedzi na ten temat

#41 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 25 sierpień 2015 - 14:52

Zetor 10540

mam instrukcję napraw  ,ale w języku angielskim i coś tam niby jest o ustawianiu początku wtrysku , lecz ,z tego co widzę ,to tylko kombinacje z pompą wtryskową wchodzą w grę -rysunki na to wskazują  ,nie ma nic o kole zamachowym.

Jak Chcesz zasięgnąć fachowej porady to spróbuj zadzwonić do serwisu Zetora w Kaliszu  ponoć chętnie doradzają !!

nowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 10540 Dzisiaj, 15:32
  •  

#42 Share yrek

yrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 16:52

Zetor 10540

O to dobrze wiedzieć. Nastawiałem się na to, że będzie podobnie jak w C360 - 2 otwory w kole - początek tłoczenia paliwa i GMP, ale wiadać tu jest inaczej. Ustawiłem pompę na znak tak jak była póki co. Przedzwonię i popytam. Dzięki serdeczne za porady  :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share qlimaxpl

qlimaxpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 06 wrzesień 2015 - 14:21

Zetor 10540

witam coś wiem na ten temat. W bloku silnika jest otwór gdzieś fi 6mm z lewej strony silnika tam gdzie jest pompa wtryskowa, otwór znajduje się dokładnie w połowie koła zamachowego jak poszukasz to znajdziesz. W kole zamachowym są dwa otwory, jeden od maksymalnego górnego położenia tłoka a drugi od kąta wyprzedzenia wtrysku. W tym zetorze regulacja kąta wtrysku jest tylko możliwa przez znaki na kole zębatym na rozrządzie