Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lampo 55W

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 20:30

Lampo 55W oj Olik Olik, znowu kręcisz... ;) na zachodzie były modele bliźniacze R2 i Dorado i teraz te modele są dostepne w polsce zamiast Lampo/Roller, wyposażenie mają jak w DF Agroplus.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lampo 55W Dzisiaj, 15:52
  •  

#22 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 05 marzec 2008 - 21:04

Lampo 55W A Ty znowu się musisz czepiać ;) hehe...i tu Cię mam ;) On(@StanPiter) napisał, że będzie nowy Lampo i Roller a Ty piszesz o Dorado, R2 i Agroplusie :)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#23 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:muzyka alternatywna

Napisany 06 marzec 2008 - 14:28

Lampo 55W

na zachodzie były modele bliźniacze R2 i Dorado i teraz te modele są dostepne w polsce zamiast Lampo/Roller, wyposażenie mają jak w DF Agroplus.

Tego nie wiedziałem! Na polskich stronach internetowych Lambo i Same są jeszcze Lampo i Rollery! Z R2 i Dorado sie jeszcze nie spotkałem!
Niedawno dostałem maila od przedstawiciela Same, że Roller 55 kosztuje 98tyś i dostępny jest w ciągu 2 tygodni, ale to pewnie resztki z rocznika 2007!

Mozna gdzieś w sieci zobaczyć tego Dorado?

Edit: Już znalazłem: http://www.samedeutz...ange.php?rng=27
Wiecie ile kosztuje?

Ciekawe, że R2 wygląda tak samo jak Lampo (tłumik!), ale już Dorado tak jak DF Agroplus http://www.samedeutz...range.php?rng=2

#24 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 18:38

Lampo 55W akurat wygląd w nich można zmieniać :huh: w standardzie te ciągniki nie będą się różnic od starego Lampo ale w opcji jest kabina ze szkalnym szyberdachem i tłumnikiem z boku.

ja bym brał 70W ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 20:14

Lampo 55W Mnie wystarczy 55W albo ten R2 56. Jak się przesiądę z c-330 to i tak poczuje różnicę :huh: a zawsze to parę tysięcy taniej!

#26 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 20:37

Lampo 55W no z C330 to może i wystarczy, bo jak z C360 to raczej za mało... :huh:

#27 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 20:47

Lampo 55W a ja bym brał case jx 60 lub nt td60d 59km cena 95 tyś a ciągnik większy ciężejszy na większych kołach

#28 Share StanPiter

StanPiter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 17:07

Lampo 55W

a ja bym brał case jx 60 lub nt td60d 59km cena 95 tyś a ciągnik większy ciężejszy na większych kołach

We wczesnej uprawie warzyw to akurat lepszy jest lżejszy! Jak wjadę w lutym lub marcu w ścieżki do uprawy miedzy tunelami foliowymi to nie chciałbym sie utopić :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share krzysiek24m

krzysiek24m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 15:41

Lampo 55W Koledzy mam pytanie .Trafia mi się kupno ciągnika-napis na masce to - Lampo 50- , z rocznika 2002 .Chłodzony jest powietrzem.
Proszę o podpowiedż mi czym się różni on od Lampo 55. bo nie moge dopasować go do typów na stronie- Lamorghini konedata
Do której wersji go podpasowć .A może jest b. mała różnica o której ja nie wiem.W jakich latach była produkcja. Jeżeli ktos mógłby mi pomóc to bardzo proszę o odpowiedz za co z góry dzIękuję i pozdrawiam.Na rejestracji ma wpisane marka 564.50 vt
Co oznacza to vt .Możecie też dodać coś o lampo 60 jak ktoś ma takiego, ale najbardzej chodzi mi o różnice Lampo 50 a 55W. A co oznacza
literka W. i z jakich roczników one są.

Edytowany przez krzysiek24m, 25 grudzień 2012 - 17:46.

#30 Share racha

racha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 16:49

Lampo 55W z tego co się oriętuję w ma silnik chłodzony cieczą blokada napęd i wałek włączany przyciskami ja mam lampo 70w z 2006 roku ma zrobione 5 tys. godzin i chodzi jak burza ;))

#31 Share krzysiek24m

krzysiek24m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 10:44

Lampo 55W No dzięki za twą podpowiedż. Natomist jak by ktoś więcej dodał na mój wcześniejszy post to bardzo proszę.Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

#32 Share ELLampo

ELLampo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 16:54

Lampo 55W Lampo 50 z 2002r to super ciągnik. Podnośnik i przedni napęd włączane mechanicznie, szybka skrzynia z rewersem. Silnik 3 cylindrowy chłodzony powietrzem nawet w największe upały nie ma problemów z chłodzeniem, nagrzewnica jest elektryczna więc ciepło w kabinie robi się od razu, a nie dopiero jak się płyn rozgrzeje. Świeca żarowa sprawia, że nie ma problemów z rozruchem w zimę. Ciągnik pali ok 3l na godzinę pracy (licznik jest w godzinach nie motogodzinach). Ciągnik ma niski prześwit, ale jest raczej niezatapialny na standardowych szerokich oponach Pirelli. Jedyny minus to wydech z boku pod kabiną, ale widział kiedyś egzemplarz z przespawanym do góry. Z forów wynika, że psuje się sprzęgło, poza tym raczej wszystko w porządku. Bogatsze wersje miały 6 wyjść hydrauliki i wałek 640 eko. 2002 rok poniżej 4000h przebiegu wart blisko 60tys.zł

Lampo 50 - chłodzony powietrzem, skrzynia 2x4 rewers, przedni napęd, WOM i podnośnik sterowane mechanicznie
Lampo 55w - chłodzony cieczą, skrzynia 2x5

Edytowany przez ELLampo, 28 grudzień 2012 - 17:19.

#33 Share krzysiek24m

krzysiek24m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 18:17

Lampo 55W No dzięki ELLampo już coś więcej wiem.Mam jeszce pytanie jak wchodzę w historie na stronę- Lamborghini konedata-
to nie mogę nigdzie znależć wersji -Lamborghini Lampo 50 chłodzony powietrzem.W jakich latach one wychodziły?
Może to była krótka wersja.Czy Lampo 50 były też chłodzone wodą? .Natomiast Lampo 55W to znajduje wszędzie na stronach.
Proszę o dalsze wyczerpujące odpowiedzi o nich. Bardzo mi na tym zależy.Z góry dzięki.

#34 Share ELLampo

ELLampo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 21:57

Lampo 55W

Według mnie (nie są to pewne dane tylko moje spostrzeżenia) Lampo 50 60 70 były produkowane w latach 2000-2004. W 2005-2009 robili 55W i 70W. Roczniki 2000 i 2001 miały kolor kości słoniowej, a od 2002r robili je w kolorze srebrnym. Nic mi nie wiadomo, aby różniły się czymś więcej niż kolorem. Nie wiem jak starsze modele lub 55W, ale te srebrne 2002r montowane były w Polsce pod Lublinem więc może lamborghini dlatego się nimi nie chwali, może to jakaś licencja albo coś. Jak szukałem o nim informacji też nie było łatwo, na szczęście kupiłem i nie żałuję.

Szukając informacji na temat Lampo 50 poczytaj też o bliźniaku czyli Same Roller 50.

Edytowany przez ELLampo, 28 grudzień 2012 - 22:16.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share DarekGrzebyk

DarekGrzebyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 sierpień 2015 - 15:30

Lampo 55W

Witam co sądzicie o ciągniku lamborghini 754 dt.

Czy warto go kupić , spalanie... itp.  

Dodaj odpowiedź