Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krone round pack, vario pack

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grudek13

grudek13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 15:26

Krone round pack, vario pack Witam.
Mam pytanie: jeżeli kupiłbym prasę krone round pack 1250 lub vario pack 1500 z samym wiązaniem na siatkę, to czy mógłbym założyć aparat wiązania sznurkiem. Jaki byłby tego koszt i gdzie się z tym zgłosić/?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Krone round pack, vario pack Dzisiaj, 14:49
  •  

#2 Share student156d

student156d

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 19:26

Krone round pack, vario pack Kolego daruj sobie ta prase ...

#3 Share Rafael

Rafael

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 19:29

Kolego daruj sobie ta prase ...

A dlaczego ma nie rozwazac Krone? Ja mam własnie VP 1500 MC z aparatem do wiązania sznurkami. Jestem bardzo z niej zadowolony.

#4 Share student156d

student156d

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 19:35

Krone round pack, vario pack Ja żeby dobrze ubić bele jeżdzę 4 km/h . W słomie chodzę 14 km/h ale w zielonce niestety nie da rady . Więcej nic nie muszę mówić chyba każdy rozumie .... ?

#5 Share Claass

Claass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 00:23

Ja żeby dobrze ubić bele jeżdzę 4 km/h . W słomie chodzę 14 km/h ale w zielonce niestety nie da rady . Więcej nic nie muszę mówić chyba każdy rozumie .... ?

ja mam fortimę - prawie to samo i ładnie zbija zależy jakie ciśnienie ustawisz ;) ja jeżdżę koło 16 km/h więcej nie ma co bo można przez dach na dziurach wyskoczyć ale nigdy nie miałem problemu żeby słabo zbiła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 20:08

Krone round pack, vario pack Chłopaki mam problem kupiłem noweko round packa 1250 zrobile 240 bel i mam problem z wiazniaem siatki por prostu w sianie to co 3 belak nie idzie tylko pociągnie trochę i tak cały czas aż się zaczyna owiać na tych rolkach a raczej na tej czarnej gumowej co zrobić?

#7 Share JOHN1993DEERE

JOHN1993DEERE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 22:59

Krone round pack, vario pack Jak sie na wałku owija to jest wilgotny. trzeba go osuszyć. Z owijaniem to moze być taki problem ze ta blacha nierdzewna za wałkami podczas prasowania sie podnosi do góry przez co siatka nie spaduje na siano czy też słome i poprotu na niej zostaje. Mógłbyby byćtez za mocno podciągniety hamulec ale to żadkośc zeby sie sam zablokował.

#8 Share farmer161

farmer161

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 20:32

Krone round pack, vario pack wystarczy czasami otworzyć komorę i sprawdzić czy proch od środka się nie nazbierał i tak samo pod tym czarnym i z nierdzewki walcem jak jest duzo prochu i resztek to tez moze sie tak dziać, czasami wystaczy w momencie jak załączysz owijanie zwiększyć obroty na wałku na chwile to też pomaga albo załaczać owijanie w czasie zbierania i zatrzymać się jak porwie siatkę
Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share slawek30404

slawek30404

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 11:45

Krone round pack, vario pack Witam.

Oczywiście do prasy RP 1250 oraz VP1500 można założyć aparat wiązania sznurkiem. Mogę podać cenę ale proszę o zapytanie na e-mail: chrzanowski@agromix.agro.pl

Co do problemu z wiązaniem siatką w RounPacku to myślę że wystarcz poluzować hamulec siatki. Jeżeli to nie pomoże proszę dokładnie opisać jak wygląda problem, postaram się pomóc.