Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 14:51

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań Witam

Mam kilka pytań dotyczących tego ciągnika:
1. Ile wchodzi oleju do skrzyni biegów?
2. Jaki olej najlepszy będzie do skrzyni, hydrauliki i silnika?
3. Gdzie są korki spustowe olej ze skrzyni biegów, mostu tylnego oraz z hydrauliki?
4. Jaki powinien być rozmiar opon z przody gdy z tyłu są założone 16.9 R38 BIB X?
5.Gdzie jest uziemiona kabina, bo u mnie nie dział cała elektryka kabiny oraz kontrolki świecą się cały czas nawet kiedy kluczyk się wyjmie

Edytowany przez johenek, 29 marzec 2014 - 22:09.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań Dzisiaj, 12:54
  •  

#2 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 09 marzec 2014 - 19:21

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań Co do silnika mogę ci przesłać instrukcje napraw silnika nie jest po polsku ale wszystko dokładnie ilustrowane.

#3 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 11:24

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań to bardzo bym prosił o tą instrukcję. Na PW podam ci mój e-mail:)
KPK Kumurun Team

#4 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 20:23

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań wie może ktoś w jakiej kolejności powinny iść pierścienie w tym oto silniku?
KPK Kumurun Team

#5 Share serwisrolniczypl

serwisrolniczypl

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,mechanizacja rolnictwa.

Napisany 24 marzec 2014 - 18:43

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań Na stronie trattore.com znajdziesz katalog do swojego ciągnika na stronie głownej w pierwszej kolejności zmień język na PLK http://trattore.com/...CD4F9ED4A6A.png

#6 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 29 marzec 2014 - 22:10

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań Naprawdę nikt nie nie umie odpowiedzieć na te pytania? :(
KPK Kumurun Team

#7 Share ogi430

ogi430

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 14:56

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań 1 oleju w skrzyni i moście jest ok 30 l
2 do skrzyni nie wiem do hydrauliki ja używam l-hl46 do silnika turdus i nie ma problemów
3 korek spustowy ze skrzyni i mostu masz od spodu w aluminiowej pokrywie a miarkę od stanu w pokrywie z prawej strony gdzie są dzwignie od reduktora
4 powinna byc tabliczka z rozmiarami opon z przodu na masce z prawej strony jak masz 16.9 na 38 to z przodu 12.4 na 24
5 kabina raczej nie powinna być uziemniona jak coś to zmasowana do reszty traktora

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 19:40

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań preście ktoś odpowiedział :rolleyes:
Olej to już pospuszczałem, i do skrzyni nalałem,
Teraz mam pytanie którędy wlewa się olej do hydrauliki, czy przez ten zbiorniczek co jest z tyłu a może gdzieś indziej.
Czy jak wlewam olej do skrzyni to on przepływa do mostu?
Chodzi mi o zmasowanie kabiny czy w ogóle ona jest gdzieś zmasowana?
Ile kabli macie podpiętych do rozrusznika, bo u mnie nie działa cała elektryka, oprócz 3 kontrolek które świecą nawet kiedy wyjmie się kluczyk ze stacyjki. Częściowo pomogło odkręcenie jednej wiązki kabli od rozrusznika i zrobienie ich jako masę ale w takiej kombinacji działają tylko światła drogowe, robocze, światełko w kabinie, wycieraczka, oraz kierunkowskazy ale nie migają tylko świecą cały czas. :(
KPK Kumurun Team

#9 Share Kojak

Kojak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, nowinki technologiczne

Napisany 10 kwiecień 2014 - 21:46

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań Opony z przodu musisz mieć r28, bo ja mam tak jak ty tzn z tyłu r38 a z przodu r28 i wszystko ładnie chodzi, mosty się nie blokują. Olej do hydrauliki lejesz tylko z tyłu do tego zbiornika ja używam hipolu6 ursusowskiego, ze względu na to, żeby się w urusach oleje nie mąciły jak kipruję przyczepy. Do silnika leje turdus i jest naprawdę dobry dla tego silnika.

#10 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 18:41

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań A jaki powinien być olej w skrzyni biegów i tylnym moście?

#11 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 12 kwiecień 2014 - 08:08

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań Ja nalałem hipolu, ponieważ dzwoniłem do serwisu i serwisant twierdził że to będzie najlepszy olej do skrzyni w tym modelu ciągnika.

Mógł by ktoś zrobić zdjęcie kabli co idą do rozrusznika, ponieważ nie wiem który z tej wiązki podłączyć jako masę, czy wiązkę z czerwonymi kablami, a może z brązowymi.
Po podpięciu czerwonych jako masę działają: wszystkie światła, światełko w kabinie, światła stopu, wycieraczka, dmuchawa. Resztę rzeczy nie działa, a mianowicie: nie odpala ze stacyjki, kontrolki świecą się cały czas nawet jeśli kluczyk przekręci się na 0 i nawet jak go się wyjmie ze stacyjki, radio nie działa(samo radio jest na pewno sprawne), światło błyskowe(tzw.kogut).
Bardzo proszę o szybką odpowiedź ponieważ ciągnik trzeba po docierać a tak nie ma jak gdyż jest ryzyko uszkodzenia przekaźników, bezpieczników oraz alternatora, a w najgorszym przypadku jest ryzyko pożaru.
KPK Kumurun Team

#12 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 09:39

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań Ja w dx 6.10 mam tak http://www.bankfotek.pl/view/1706446 http://www.bankfotek.pl/view/1706448

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:59

Deutz-Fahra DX4.50 kilka pytań dzięki za zdjęcia choć nie pomogły bo jest tam inaczej ale już doszedłem ładu z elektryką, jeszcze tylko kierunkowskazy do zrobienia zostały a mianowicie wymienić przerywacz bo jest zepsuty. Gdzie się znajduje przerywacz w tym modelu?
KPK Kumurun Team

Dodaj odpowiedź