Zaloguj się, aby obserwować  
zyz1o

jcb 531 70 agri

Polecane posty

zyz1o    9

witam mam pytanie czy w tej ladowarce jest jakis kabinowy filtr klimatyzacji i gdzie on sie znajduje ? znalazlem tylko jeden na zewnatrz kabiny i zastanawiam sie czy jest jeszcze jakis w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZKA    0

Jest tylko ten który znalazłeś (z prawej strony kabiny obok wysięgnika), przynajmniej ja nie spotkałem sie aby był jeszcze jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sledziu1995
      Witam, założyłem ten temat aby ostrzec Was przed częściami firmy JAG professional agri parts. W tamtym roku kupiłem dwie łyżki oraz sworzeń kulisty targańca, teraz oceniał zużycie tych części na jakieś 30%, wymieniłem wtedy równierz kompletne rolki w ślimaku na tarczy krzywkowej, w tym roku byłem zmuszony wymienić dwie z nich ponownie. W tym roku kupiłem nożyki do kosy żaden nie pasował na nity, każdy miał otwór wiercony w innym miejscu i innej średnicy mimo że były z jednej paczki. Wczoraj rano wymieniłem potrójny główny pasek klinowy napędzający młocarnie, po południu pękł. Wszystkie te części był właśnie tej firmy, a kombajn jaki posiadam to Claas Mercator, ten sam od 15lat i jeszcze nigdy niebyło w nim takiego bubla, teraz kombajn kosi 20 kilka hektarów rocznie, więc niejest przemęczony. Nadmienię jeszcze że za te części rządają jak żyd za matkę, kiedy za części Polskiej produkcji można kupić dużo taniej, np. nożyki JAG kosztują 3,5zł a Gerlach lub Balmet sa po 2zł.
    • Przez zyz1o
      przekrecam kluczyk i wyskakuje mi takie blad 0008700 cos takiego albo 0087000 wszystko dziala normalnie tylko jak to sie pojawia to np nie mam znaku dzwiekowego ze odpalam klime albo ze zwiekszam nawiew zmniejszam czy np jak wlaczam albo wylaczam naped co o kaman ?
    • Przez nhtd5050
      Mam pytanie do użytkowników takich ładowarek, czy wie ktoś może jak spuścić z niej płyn chłodniczy z bloku? jest gdzieś do tego celu jakiś zaworek? chcę zamontować w bloku grzałkę podgrzewającą płyn tylko niebardzo wiem jak płyn spuścić. Może ktoś z użytkowników montował grzałkę i mógł by podzielić się doświadczeniem w tym temacie i podpowiedzieć jak zrobić to sprawnie i bez żadnych wpadek?
    • Przez Walczaklu
      Witam.
      Traktor jak w temacie 2008r na perkinsie common rail ... problem wystąpił z jednym wtryskiwaczem ale to już opanowane...
      Podczas diagnozy odpiąłem wtyczkę z regulatora ciśnienia na pompie i od tamtej chwili stracił komunikację z ECU silnika ...
      czy jest możliwe że te sterowniki się jakoś blokują ? w manualu doczytałem że jak jest zwarcie na can to takie coś się dzieje z tym że manual jeszcze nie zahaczył o silniki na CR i nie mam instrukcji do tego ...
      Może miał ktoś taki przypadek
    • Przez iroo10
      Witam.
      Mam problem. Jakimś cudem przetarł sie któryś z przewodów w ramieniu i nie mam pojęcia jak je wyciągnąć. Szukam jakiegoś schematu, czy porady, foto, cokolwiek co może pomóc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj