Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone]

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tay29

tay29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 08:40

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone] ja posiadam fendta 310 lsa 86r i zetora 5340 2002r i jezeli tylko moge to wszystko fendem robie. dla mnie zetor to "zelazniak" komfort mimo ze roznica w wieku to ok 20lat ale fendt o niebo lepszy. i gdybym mial wybierac miedzy nowym zetorem a uzywanym fendtem wybralbym fenda;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone] Dzisiaj, 07:49
  •  

#22 Share Zoch

Zoch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja

Napisany 11 marzec 2014 - 17:13

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone] Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał.Także posiadam Fendta 310 tylko,że z 92r i Zetora Proxime.Pod każdym względem Fendt jest po prostu lepszy nie biorąc pod uwagę ceny.

#23 Share MrJCBx7m

MrJCBx7m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 21:54

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone] Mam 3 FENDTy i mogę coś o nich powiedzieć :D a w szczególności o 312LSA 31r która jest u nas od 7 lat i ma przebieg ponad 13200mtg :D Komfort w porównaniu z NH ZETORem itd jest nieporównywalny ! Przez te 7 latek nie było żadnych poważnych awarii . Jedyna poważniejsza jaka była to zacięła się sekcja w pompie paliwowej którą się wyjęło przeczyściło papierem ściernym i naprawione :D Poza tym mam jeszcze 308LS która jest z 83r u nas od 4 lat .Licznik kręci już od nowa ^^ i też bez żadnych awarii :P w tamtym roku doszedł także FAVORIT 514 98r i jak na razie problemów z nim 0 :) Polecam !
A co do spalania to takie same jak w NH TDD95 94 KM i w FENDT FARMER 312 LSA 116KM a jednak FENDTem zrobisz duuużo więcej i w lepszych warunkach pracy :)
Traktor Fendt Favorit 514C

#24 Share norbitoja

norbitoja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam na moj YT: https://www.youtube.com/watch?v=4CufaWLRiLc

Napisany 27 marzec 2014 - 23:13

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone]

Mam 3 FENDTy i mogę coś o nich powiedzieć :D a w szczególności o 312LSA 31r która jest u nas od 7 lat i ma przebieg ponad 13200mtg :D Komfort w porównaniu z NH ZETORem itd jest nieporównywalny ! Przez te 7 latek nie było żadnych poważnych awarii . Jedyna poważniejsza jaka była to zacięła się sekcja w pompie paliwowej którą się wyjęło przeczyściło papierem ściernym i naprawione :D Poza tym mam jeszcze 308LS która jest z 83r u nas od 4 lat .Licznik kręci już od nowa ^^ i też bez żadnych awarii :P w tamtym roku doszedł także FAVORIT 514 98r i jak na razie problemów z nim 0 :) Polecam !
A co do spalania to takie same jak w NH TDD95 94 KM i w FENDT FARMER 312 LSA 116KM a jednak FENDTem zrobisz duuużo więcej i w lepszych warunkach pracy :)

O widzę że tutaj już jest konkretna odpowiedz i to mi sie podoba!
Bardzo się ciesze twoją opinią na temata Fendtów.
Wielkie dzieki za odpowiedz,
Pozdrawiam!

Mam 3 FENDTy i mogę coś o nich powiedzieć a w szczególności o 312LSA 31r która jest u nas od 7 lat i ma przebieg ponad 13200mtg Komfort w porównaniu z NH ZETORem itd jest nieporównywalny ! Przez te 7 latek nie było żadnych poważnych awarii . Jedyna poważniejsza jaka była to zacięła się sekcja w pompie paliwowej którą się wyjęło przeczyściło papierem ściernym i naprawione Poza tym mam jeszcze 308LS która jest z 83r u nas od 4 lat .Licznik kręci już od nowa i też bez żadnych awarii w tamtym roku doszedł także FAVORIT 514 98r i jak na razie problemów z nim 0 Polecam !
A co do spalania to takie same jak w NH TDD95 94 KM i w FENDT FARMER 312 LSA 116KM a jednak FENDTem zrobisz duuużo więcej i w lepszych warunkach pracy

A ile masz hektarów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Harnas88

Harnas88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 28 marzec 2014 - 00:12

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone] W firmie ktorej pracuje dorywczo posiadamy 312 x2. 512 515 611 724 ogolnie bardzo oszczedne ciagniki i bezawaryjne. Zdazaja sie awarie np pompa wody. Pompa hydraulczne konczace sie okladziny hamulcow. Pekla tuleja w 515. I w obu 312 byly robione szlify walow korbowych ale to przez podrobke oleju turdus.

#26 Share MrJCBx7m

MrJCBx7m

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 31 marzec 2014 - 20:27

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone] Mam około 65 ha wszystkiego ;)
Traktor Fendt Favorit 514C

#27 Share adam8211

adam8211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 08:15

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone] Mam 312 lsa od ponad roku. Pracuje u mnie na 30 ha. Jestem z niego mega zadowolony. W orce na 4 klasie, z pługiem obrotowym Akpil KM 180 spalanie trochę poniżej 15 l/ha. Awarii jeszcze nie miałem grubszej. Rzeczy typu puszczająca pompka sprzęgła, czy nieszczelny siłownik podnośnika to bajka. Ma nastukane 10150 mth i myślę że jeszcze długo pojeździ. Podstawa to pilnować oleju i nie lać byle czego.
Nie do końca tylko wiem co z tym sprzęgłem Turbomatic. Czy trzeba się jakoś specjalnie z nim obchodzić, czy się je jakoś włącza czy działa samo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Harnas88

Harnas88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 21:31

Fendt 312 LSA Turbomatik Opinie [połączone] Poszukaj na yt filmiku jak jest zbudowane te sprzęgło a zrozumiesz jak działa. Oczywiście olej od czsu do czasu warto wymienic w tym konwerterze a urzywac z głową czyli tak aby zbytnio nie przeciążać