Skocz do zawartości

Zdjęcie

dojarka alfalaval

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fagri

fagri

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 17:12

dojarka alfalaval Witam mam pytanie wymieniłem lewe łożysko na pompie gdyż świstało i szumiało skręciłem wszystko zakręciłem ręką pompa obraca się lekko choć przed wymianą obracała się jakby lżej.Po uruchomieniu cisnienie na wakuometrze prawidłowe 0,5 doij dobrze ale zauważyłem że olej który się zbiera z tylu w tej rurce jest teraz bardziej ciemniejszy zawsze był jasny (przezroczysty).Dlatego mam pytanie do posiadaczy jaki jest u was kolor oleju w tej rurce i co morze być przyczyną że teraz jest ciemniejszy z góry dzięki za odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
dojarka alfalaval Dzisiaj, 20:34
  •  

#2 Share strd

strd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 23:27

dojarka alfalaval łożysko jak kupiłeś było zamknięte? tak czy inaczej trzeba było je wypłukać dokładnie w benzynie ekstrakcyjnej, bo teraz się wypłukuje olejosmarokonserwacja. Po 3 wymianach oleju powinno być spowrotem ok.

#3 Share fagri

fagri

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 10:25

dojarka alfalaval Łożysko było zapakowane w folię i po wyjęciu zamontowane.No to mam nadzieję że morze to ten smar to powoduje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share fagri

fagri

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 12:02

dojarka alfalaval Wracając do tematu jakiego koloru powinien być spuszczany zużyty olej z pompy próżniowej .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share cows

cows

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 maj 2014 - 17:57

dojarka alfalaval łożyska zasze komplet bo się geometira wałka zmienia no i rzy okzaji łoaptki i wyczyścić kapilary