Zaloguj się, aby obserwować  
przemyslaw111187

Forschirt T88 Sprzegło przeciazeniowe po srodku w ramie jak wymontowac

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

Prawdopodobnie sypneło mi sie to sprzegło bo wali w adapterze nie kreca sie albo kreca sie bardzo powoli z opoznieniem i zaraz staja

Mam pytanie jak rozebrac to sprzeglo od czego zaczac i czy trzeba kupic nowe czy mozna regenerowac

Prosze uzytkownikow o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

witam mam t088 od dwuch lat i odpoczątku mojego użytkowania mam zamiennik tego sprezęgła czyli połączona oś jest tuleją dopasowaną na te frezy. sprawdzałem koszt tego zamiennika to 300zł.a sprzęgło kosztuje okolo800zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

tego sprzegla juz nie produkuja trzeba kupic przejscówke, czly pełny wałek bez sprzegła, ale wówczas trzeba na wałku napedowym mieć sprżegło przeciążeniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez Adek123rolnik
      Witam forumowicze, bardzo prosze o porade... mam wyciek w Reni-cieknie na laczeniu skrzyni I sprzegla (zalaczam zdjecie, oznaczone rozowa strzalka) myslalem ze poszedl uszczelniacz na walku sprzegla ale najciekawsze jest to ze nic nie kapie z "zawleczek" ktore sa zaraz pod sprzeglem... po popuszczeniu dekielka oznaczonego zielona strzalka wyciekal olej (zeszlo 20l I lecialo dalej) mysle ze tam oleju nie powinno byc bo nad tym dekielkiem jest dojscie do docisku sprzegla, jesli sie myle to mnie poprawcie... dodam ze cala akcja z wyciekiem na laczeniu skrzyni I sprzegla zaczela sie od wyniany oleju w skrzyni (starego bylo 35l wlalem swiezy 58l)

      jutro wyjade w pole sprawdzic czy ze sprzeglem wszystko ok a puki co prosze o jakies porady...

      Dlaczego cieknie olej (rozowa strzalka)?
      Co jest za dekielkiem (zielona strzalka)?
    • Przez tomaszwierzbicki_131195
      Witam, mam problem z wymontowaniem tylnego siłownika podnośnika w JD 8100. Jak wysunąć bolce? Są one równo schowane z siłownikiem ( nie wystają poza otwór). Jest tam podkładka zabezpieczająca, którą zdjąłem. W bolcu jest kilku centymetrowy gwint, może jego trzeba wykorzystać? Z góry dzięki.
    • Przez tomaszwierzbicki_131195
      Witam, mam problem z wymontowaniem siłownika tylnego podnośnika. Jak wysunąć bolce? Są one zabezpieczone podkładką (odbezpieczyłem). Bolce nie wystają poza otwór i nie ma ich jak wysunąć. W bolcu jest kilkucentymetrowy gwint, może to jego trzeba użyć w pewien sposób. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj