Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forschirt T88 Sprzegło przeciazeniowe po srodku w ramie jak wymontowac

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemyslaw111187

przemyslaw111187

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 10:59

Forschirt T88 Sprzegło przeciazeniowe po srodku w ramie jak wymontowac Witam
Prawdopodobnie sypneło mi sie to sprzegło bo wali w adapterze nie kreca sie albo kreca sie bardzo powoli z opoznieniem i zaraz staja
Mam pytanie jak rozebrac to sprzeglo od czego zaczac i czy trzeba kupic nowe czy mozna regenerowac
Prosze uzytkownikow o porade

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Forschirt T88 Sprzegło przeciazeniowe po srodku w ramie jak wymontowac Dzisiaj, 13:48
  •  

#2 Share brandys

brandys

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 marzec 2014 - 19:35

Forschirt T88 Sprzegło przeciazeniowe po srodku w ramie jak wymontowac witam mam t088 od dwuch lat i odpoczątku mojego użytkowania mam zamiennik tego sprezęgła czyli połączona oś jest tuleją dopasowaną na te frezy. sprawdzałem koszt tego zamiennika to 300zł.a sprzęgło kosztuje okolo800zl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Forschirt T88 Sprzegło przeciazeniowe po srodku w ramie jak wymontowac Dzisiaj, 13:48
  •  

#3 Share ZETOREXX85

ZETOREXX85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Maszyny rolnicze,Kręcenie filmów rolniczych, Sport, Motoryzacja

Napisany 08 marzec 2014 - 23:23

Forschirt T88 Sprzegło przeciazeniowe po srodku w ramie jak wymontowac http://www.e-skladni...T-088/76/1/name - zajrzyj tu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 10:15

Forschirt T88 Sprzegło przeciazeniowe po srodku w ramie jak wymontowac tego sprzegla juz nie produkuja trzeba kupic przejscówke, czly pełny wałek bez sprzegła, ale wówczas trzeba na wałku napedowym mieć sprżegło przeciążeniowe