rotor32

Nowa kabina dla 8014h-10014h

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rotor32    94

Dla Ursusów z serii h wreszcie dali normalne kabiny. Ja jestem zachwycony nowym wyglądem.

Piszcie kto będzie na targach agrotech 2014 jak i czy zmieniła się cena.

 

7202078e-9c6f-4c4d-8cm0uvp.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cucek    1

ciekawy ciekawy...jak ktoś będzie w kielcach to niech zrobi kilka fotek seri h z nową kabiną wnętrze itd. ja niestety nie dotrę... :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ktoś wstawił filmik i to nie jest seria H tylko 11054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

wyraznie na masce i na kabinie widac 10014h , takze chyba nie masz racji ,ale pewnosc bedziemy mieli ,kiedy pojawi sie wiecej fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Faktycznie w przybliżeniu moze to być 10014H . czyli z wygladu oba modele mogą byc takie same .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weasprox    17

To jest 10014H byłem, widziałem !!! :D Wnętrze też troche zmienione ale to głównie prawy panel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Dużo ładniejsza niż ta stara która wygląda tak jak by Chuck Norris z półobrotu zasadził kopa od przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

Tylko ciekawe kiedy będzie mozna go kupic z tą nową kabiną. Pasowało by zeby w następnym roku, bo przymierzam sie do zakupu 10014H i jak narazie zaden dealer nie potrafi określić terminu dostępnosci traktora z tą kabiną. A ta siwa turecka kojarzy mi się ze starą blaszaną jaką kiedyś miałem w C-360, bądz sąsiad w Belarusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj