kombajnista1

Jak sprawuje się Bizon Hydrostatic

Polecane posty

BSZ110    163

No to Ty masz skrzynie strzeloną... pewnie tryby. A na jakim biegu go masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wama7552    0

Już zrobiłem biegi wchodzą i znalazłem 3 biegi, to była błahostka trzeba było użyć wd 40 troszkę popukać i powoli rozruszać i jest super. Serdeczne dzięki z poradę jeszcze jakbyś mógł napisać ile biegów ma 5058 wersja export z 92 roku, bo pisałeś, że ma 4 biegi a ja nie znalazłem 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Kolego @darek3010 jest odpowiedni temat, w którym możesz się pochwalić swoim filmikiem, nie zaśmiecaj tego tematu. Następnym razem będzie % za robienie OT


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wama7552    0

Mam pytanko gdzie kupujecie części do hydrostatików? Może macie jakieś namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolnik    0

ja mam bizona Z056 stół do rzepaku bardzo prosto się zakłada, tylko trzeba przykręcić 10 śrub, a Bizon Rekord na pewno ma taki sam stół i heder. Z dwoma kosami super sprawa są mniejsze straty ziarna, mniej się gubi. Jak nie miałem stołu to motowidła musiałem unieść na maksa do góry i były straty, a jak mam stół to motowidła mogę opuścić i może go trzepać na stole i nie ma takich strat jak było bez stołu. Jak sie nie mylę stół 80 cm nie radzę kupować mniejszego bo sa gówno warte prawie nic nie pomagają bo mój sąsiad ma mniejszy i nie poleca teraz ?:)

 

1. Nie krzycz (Caps Lock)

2. Ortografia

3. Z056, a nie ZO56

4. Po słowie spację naciskasz raz, a nie dziesięć razy...

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42

we wszystkich niebieskich i niektórych czerwonych z lat 92 do góry

super sprawa a szczególnie w BSZ110

sa takze montowane z gigantach Z060 Z083

 

niebieskie Rekordy miały hydrostat ale też tylko niektóre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

we wszystkich niebieskich i niektórych czerwonych z lat 92 do góry

super sprawa a szczególnie w BSZ110

sa takze montowane z gigantach Z060 Z083

 

ja posiadam Rekorda czerwonego z 88 roku i mam hydrostat;P to i chyba troche do dołu z tymi latami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalon    25

Witam. interesuje mnie zakup Rekorda na hydro z dani z 1997 r stan wizualny jak i techniczny bdb tylko zauważyłem przy oględzinach ze cieknie delikatnie z przewodów dochodzących do silnika przekładni na złączał i chciałem się zapytać na co jeszcze zwrócić uwagę kombajn ma przejechane niecałe 1500 mth i czy warto się nim interesować z takim napędem z góry dziękuje za odp.

Edytowano przez stalon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

ja posiadam rekorda na hydrostacie,też z danni ,mam go od 1997 r i jak narazie jestem zadowolony,obawiałem się tego napędu ale do tej pory spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalon    25

A mógł byś kolego coś powiedzieć na jego temat jak się sprawuje itp. hydrostat i podzespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Jacek3p
      Witam wszystkich mam pytanie odnośnie bizona rekorda mam okazję kupić tanio z padniętym motorem i zastanawiam się czy z Supra da radę bez turba bo co słyszę to te z rekorda siadają z tą turbina i dużo pala z zwykłym sw400 mam dobre doświadczenia i nie odczulem nigdy by mu mocy brakowało nawet z sieczkarnia i nigdy mi się nie zagrzal co prawda motor zdrowy praktycznie nie pije oleju no ale superek już zmienił właściciela tylko czeka na pogodę by móc odjechać :/ 
      I jak panowie mieliście doczynienia z taką przeróbka za od z góry dziękuję 😊

    • Przez StawiaR
      Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.
    • Przez Renault145
      https://m.olx.pl/oferta/bizon-zo56-CID757-IDyYR2O.html?backUrl=%2Fajax%2Fmojolx%2Fdetails%2F516899010%2F
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj