Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca na ciągnik

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Gospodarzyk

Gospodarzyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 20:33

Praca na ciągnik Witam nie wiem czy w dobrym dziale piszę jeśli w złym to proszę o przeniesienie.

Znacie może jakieś firmy z którymi można by było podjąć współpracę chodzi mi o najem ciągnika, posiadam kilka ciągników z beczkami i chciałbym komuś je wynająć( z kierowcami), coś takiego jak przy budowie autostrady potrzebowali ciągniki z beczkami do polewania tego tłucznia itd. wiem że firma Strabag czasami puszcza na swojej stronie aukcje z wynajęciem beczki i szukam właśnie podobnych firm żeby jakoś się wkręcić do takiej pracy a jest ciężko bo sporo osób jeździ za marną kasę (nie wiem jak im to się opłaca jeździć po 40zł). Jeżeli znacie jakieś inne firmy gdzie są takie aukcje o wynajem to proszę podajcie, a jeszcze posiadam sporo sprzętu rolniczego i tak myślę żeby prowadzić jakieś usługi np. orka, talerzowanie itd. myślicie że można znaleźć kogoś chętnego na takie usługi ?

Czekam na odp. jeśli macie jakieś inne pomysł żeby zarobić na ciągniku rolniczym to proszę podsuńcie coś chciałbym całkowicie wykorzystać mój sprzęt i zarobić na nim.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca na ciągnik Dzisiaj, 00:59
  •  

#2 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 06 marzec 2014 - 20:36

Praca na ciągnik A te beczki nadałby by się do wożenia szamba? taaaaka kasa ;)

#3 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 06 marzec 2014 - 20:38

Praca na ciągnik musisz dać jakieś ogłoszenia w prasie czy w sieci i dzwonić po firmach :)
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#4 Share Gospodarzyk

Gospodarzyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 20:51

Praca na ciągnik Tak beczki się nadają do szamba ale trochę szkoda :> wolałbym wodę wozić, jeździłem właśnie na autostradzie A2 jak robili kasa naprawdę fajna była płacili po 60zł, ponoć kiedyś to nawet koło 100zł płacili a teraz to nie wiem jak patrzę na te aukcje co są w Strabag to jak licytują inni do 40zł :| a policzyć paliwo kierowców a jak gdzieś dalej to jeszcze kwaterę to nie wiem jak im się opłaca a niech się coś zepsuje to po kosztach lecą, pracowałem trochę to wiem co i jak kosztuje i co może się przydarzyć.

klika razy ogłaszałem się w internecie no ale jakoś nikt nie dzwonił ;|, a co do firm to trzymam się tej firmy Strabag tam próbuję ciągle no ale za 40zł jeździć nie będę bo nie widzę w tym zarobku jak kierowca ma zarobić więcej ode mnie. Nie wiem znacie może jakieś inne firmy podobne do Strabag ?

#5 Share dstefansky

dstefansky

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 22:21

Praca na ciągnik Z takimi usługami to ciężko niestety ;/ Jeśli w twojej okolicy nie ma kanalizacji to poświęć tą jedną beczkę i rób usługi asenizacyjne . a co do innych usług to podstawą jest dobra reklama , chętni sami się znajdą :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Gospodarzyk

Gospodarzyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 15:23

Praca na ciągnik no tak ale wątpię żebym się wkręcił nawet w mojej okolicy jest trochę firm zajmujących się tym.

#7 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • Zainteresowania:Hodowla królików, handel, remontowanie i budowa maszyn rolniczych, historia

Napisany 07 marzec 2014 - 17:40

Praca na ciągnik Jeliśli będziesz świadczył dobre usługi to z pewnością się wkręcisz. Mój starszy wkręcił się osiem lat temu, kilka lat pózniej kolejny, a kilka miesięcy temu to jeszcze nowy się doczepił. Roboty nikomu nie brakuje, starszy jeżdzi po 8-12 godzin, więc jest co robić, ci nowi po "atrakcyjnych cenach" aby wkręcić się na rynek. Miasto ma ok. 50 tys mieszkańców+okoliczne wioski, lecz miasto jest bardzo zkanalizowane. Kolega wyżej dobrze mówi poświęc jedną beczkę na asenizajcję, a może po czasie będzie potrzeba więcej niż jedną bo się nie wyrobisz ;)

#8 Share Gospodarzyk

Gospodarzyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 20:19

Praca na ciągnik hmm no tak ale mi się wydaje że do takich usług to było by trzeba zainwestować w samochód z taką beczką bo ciągnikiem jechać gdzieś dalej to trochę kiepsko. A jeszcze trzeba podpisać jakąś umowę z oczyszczalnią bo gdzie to składować.

#9 Share stg

stg

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 20:59

Praca na ciągnik No troszeczkę roboty papierkowej jest, ale nie aż tak wiele, a księgowo nie bierze aż tak drogo ;). Nie koniecznie samochód, znam trzy osoby które jeżdzą ciągnikami(Ursus c 360, Mtz, i jakiś ursus z serii ciężkiej) składować to tylko na oczyszczlni bo nigdzie indziej nie można. Wystarczy tylko mieć pozwolenie na zrzut ścieków, pozwolenie na wywóz z danej gminy, interes musi być zalegalizowany, bo ludzie często chcą fakturki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Gospodarzyk

Gospodarzyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 21:07

Praca na ciągnik no dobra to dzięki będę musiał się coś więcej dowiedzieć na ten temat. Jak macie jeszcze jakiś pomysł inny to śmiało podawajcie :D

Dodaj odpowiedź