Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozdzielacz problem z cisnieniem - podłaczeniem

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jedrysekjarek

jedrysekjarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 04 marzec 2014 - 20:43

Rozdzielacz problem z cisnieniem - podłaczeniem Witam. Jestem posiadaczem rozdzielacza monoblokowego Badesnost 03P40 . Rozdzielacz jest z opcją łączenia z innymi- wyjście N na które jest przekazywane ciśnienie robocze. Zakupiłem również do tego tuleje ciśnieniową którą wkręca się w wyjście N. Układ jaki mam to pompa hydrauliczna która jest podłączona do wejścia rozdzielacza monoblokowego (P) którym steruje 3 siłownikami. Z tego rozdzielacza wychodzi jeden wąż z gniazda (T) na powrót do zbiornika oraz z gniazda ciśnieniowego (N) za pomocą tuleji do drugiego rozdzielacza jednosekcyjnego. Problem jest taki ze jak odpalę układ i wysuwam siłowniki to ciśnienie na monoblokowym rozdzielaczu pokazuje około 50bar a jak wsuwam siłowniki to ciśnienie rośnie do 300bar i zatrzymuje silnik. Nie wiem co mam nie tak :( Moze ktos pomoże.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozdzielacz problem z cisnieniem - podłaczeniem Dzisiaj, 05:55
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 05 marzec 2014 - 13:36

Rozdzielacz problem z cisnieniem - podłaczeniem Może masz połączenia P N T pomylone , brak powrotu?

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share jedrysekjarek

jedrysekjarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 06 marzec 2014 - 18:53

Rozdzielacz problem z cisnieniem - podłaczeniem Juz znalazłem przyczynę. Prawdopodobnie uszkodził sie zawór przelewowy. Niestety nie mogę znalesc sklepu gdzie taki mozna kupić

Dodaj odpowiedź