Zaloguj się, aby obserwować  
PanJoker

Poszukuję dobrego mechanika.

Polecane posty

PanJoker    4

Witam, koledzy poszukuję dobrego mechanika który ma pojęcie o tym co robi z okolic Lublina. Równie dobrze może być to i jakiś zakład który się zajmuje naprawami zachodnich ciągników. Mogli byście podać jakieś namiary?? Konkretnie chodzi mi o naprawy silników, lub na początek sprawdzanie ciśnienia itp. tak żeby ustalić przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0711piotrek    24

Jest sporo ciągników cały czas do naprawy wiec chyba dobrą albo jest jeszcze na piotrówku mechanik mój sasiad tam zaprowadza i chwali ale musial bym zkombinowac numer bo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kondziu123
      Witam poszukuję jakiegoś kursu z elektroniki w maszynach rolniczych jak na razie nic takiego nie znalazłem , i tak się zastanawiam czy takie kursy w ogóle są ? pozdrawiam
    • Przez sports2011
      Witam tak jak w temacie znacie może jakiegoś dobrego mechanika/elektronika do ciągnika Renault Ares 620RX ?? Nie mam pojęcia co jest grane podnośnik nie współpracuje z panelem sterowania raz opada raz podnosi kiedy tylko chce ..Nie wiem czy to jest wina Elektroniki czy coś z podnośnikiem..Zależy mi na czasie z góry dziękuję za informację.Pozdrawiam.
    • Przez dawid4141
      Witam Panowie,
      Niedługo matura a ja stanę przed wyborem studiów. Generalnie w tym momencie chodzę do technikum mechanicznego (nie mieszkam na wsi, lecz pomagam wujowi często) moimi zainteresowaniami są przede wszystkim maszyny rolnicze (ich eksploatacja jak i naprawa), chciałbym swoje życie w jakiś magiczny sposób związać z gospodarstwem, lecz nie wiem czy to możliwe i w tym właśnie problem. Kiedyś napewno chciałbym zrobić sobie dodatkową kwalifikacje z rolnictwa po prostu dla mojej satysfakcji nawet. Czasami lubię podłubać coś, wymyślić coś nowego, udoskonalić, pospawać (niedługo chciałbym iść na kurs). Generalnie zastanawiałem się nad własnym warsztatem maszyn, ale czy to ma sens? Pomóżcie co wybrać.
      Szukam jakiegoś konkretnego kierunku we Wrocławiu, czy ktoś może mi polecić ciekawe studia i zarazem dobre. Proszę o konkretne propozycje.
      Pozdrawiam
    • Przez uireny
      Witam 
      Jestem posiadaczem  John deere 1640
      Mam problemy z hydrauliką i potrzebuje mechanika z okolic Kłodzka, który będzie w stanie zdiagnozować i naprawić maszynę. 
      proszę o jakieś kontakty 
    • Przez panmino
      czołem,
      znalazłem sobie ciągnik Belarus 1025 i potrzebuję fachowca, który specjalizuje się w Belarusach i potrafi ocenić  stan ciągnika. Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski i okolice. Może ktoś pomoże w temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj