Zaloguj się, aby obserwować  
BsAGRI

ROZSIEWACZ NAWOZU Vicon BS 1500

Polecane posty

BsAGRI    0

Witam,moze ma ktos taki rozsiewacz,jak go ustawic zeby wysiac 200kg saletry na hektar.Pytam poniewaz pierwszy raz bede sial nawoz,w dodatku sprzetem ktory pierwszy raz bede widzial :) troche z motyka na slonce,ale taka sytuacja...moze ktos pomoze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroTuning    7

Ile rzuca metrów? Jak wiesz to wsyp 250 kg saletry jedź na pole 1 ha lub na wcześniej zmierzony kawałek i metodą prób i błędów dojdziesz :) Ja mam Bogbale L2 Plus i akurat saletra wychodzi mi tak jak na skali jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltysik16245    143

Ja mam małe pytanie , ponieważ posiadam rozsiewacz Vicon BS1400 i nie wiem jak ustawić szerokość wysiewu , byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sstefan93
      witam, ma moze ktos taki siewnik jak w temacie ? mam kilka pytan o ustawienia komputera
    • Przez moc1634
      Cześć! potrzebuję instrukcję obsługi opryskiwacza Tecnoma model Laser 3000, komputer z softem AVENTA 3.0, na jednym ze zdjęć jest taka a'la tablica z pokrętłem, które pokazuje jak należy ustawić zawory sterujące rozwadniaczem i całą armaturą. Podejrzewam, że w innych modelach mogą być podobne rozwiązania. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek chociaż szczątkową instrukcję. Pozdro!


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj