Polecane posty

dawidg2    31

Na hurcie trochę potaniało o 8 gr na litrze w zeszłym tygodniu. Dziś zamówiłem jeszcze ponad 2200L, myślę do końca roku starczy, tylko się martwie czy przy większych mrozach niezamarznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

No to dolej środka przeci wytrącaniu parafiny bo to nie jest przecież 20 litrów tylko 2200 :) zorzyk te paliwo z auchana to bym nawet do ciapka nie chciał lać już bym wolał od ruskich kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Bo to za dobre paliwo do ciapka! :lol: Auta na CR na nim jeżdżą i nie słyszałem aby ktoś miał do nich pretensję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

koledzy co to się dzieje z tymi cenami paliw i cenami nawozów co to wyrabiają oni chyba chcą zniszczyć rolnika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

u mnie powiat iławski ceny 5,48-5,56 w zależności na jakiej stacji się kupuje chyba chcą załatać dziurę w budżecie bo za dużo przerobili kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

koledzy co to się dzieje z tymi cenami paliw i cenami nawozów co to wyrabiają oni chyba chcą zniszczyć rolnika:(

 

Troszkę optymizmu, jakbym patrzył na tych co mówią że się nie opłaci bo nawozy, paliwo, środki itp. drogie to tylko by mi zostało siedzenie pod sklepem i to nie z "ŻYWCEM" bo po 6 zł tylko z innym tanim piwem.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Dokładnie kolega @Sadek ma racje. A co ma taki transportowiec powiedzieć? Jak największy koszt dla niego to paliwo a stawki się prawie nie zmieniają? Albo mój ojciec, jak prowadzi firmę gdzie jak sobie nie przywieziemy drewna nie przerobimy i nie zawieziemy klientowi to leżymy? Trochę wyluzujcie zwłaszcza kolego @Super. Niestety paliwo to taki towar że jest niezbędny więc wiadomo że najlepiej na nim zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masseyy    0

Dziś na Statoilu 5,65 zł/l


MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na Statoil tankowałem po 5,49zł/l benzynę. W stacji obok mają już cenniki na następny transport na coś ok 6zł/l. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Z tego co słyszałem to po 6,10 ma być ,no w końcu muszą tio dziure budrzetową czymś załatać ale najlepiej jakby od swoich kieszeni zaczeli <_<


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj