Polecane posty

Gość   
Gość

a dalczego tak jest bo pis dostał sie do władzy a Po mialo zielono na wyspie to ceny do góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

tak to jedyny powód...

Już w grudniu robicie zapasy na przyszły rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

to nie ma nic do rzeczy, tendencja ogólnoświatowa i amerykanie mieszają (podobno wychodzą z kryzysu), jak kurs dolara spadnie będzie jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego Arek. z tą kartą to tylko kladziesz na lade czy coś jeszcze tam latwiles: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Gacek sosno 3.57 przy 500l jak wiecej pewnie cos taniej. Ekotank ma syf jeden z najgorszych w mojej okolicy jak wlalem kiedys w samochod to ujechac nie szlo.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

kolego Arek. z tą kartą to tylko kladziesz na lade czy coś jeszcze tam latwiles: D

 

Kiedyś była promocja dla prenumeratorów top agrar i dawali te karty. Bo ot tak sobie to raczej nie dają, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mi tak nie bardzo, gdzie jeszcze buraki kopie usługa, zboże młóci usługa a i trochę prasy najmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Mi wyrobili na stacji bez problemu jako że jestem vatowiec, ale rabat przysługuje kiedy tankuje min. 500l w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

a u nas od 500l jest 4,57 jedna oferta, druga 4,60.

a gdzie tu 3,80 ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

a u nas od 500l jest 4,57 jedna oferta, druga 4,60.

a gdzie tu 3,80 ? :o

Chyba patrzyłeś na najdroższej stacji w powiecie że takie masz ceny. Ja wczoraj tak z ciekawości zadzwoniłem do dostawcy co reklama wisi przy drodze u mnie w wiosce, jakaś firma z pod Międzyrzeca Podl  to z dowozem ma do mnie prawie 100km za 1000l po 3,55 zł. a na stacji koło mnie po 4,06

Edytowano przez malorolny121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Gacek sosno 3.57 przy 500l jak wiecej pewnie cos taniej. Ekotank ma syf jeden z najgorszych w mojej okolicy jak wlalem kiedys w samochod to ujechac nie szlo.

w środę było po 3,64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mi wyrobili na stacji bez problemu jako że jestem vatowiec, ale rabat przysługuje kiedy tankuje min. 500l w miesiącu.

 

Widać na różnych zasadach te karty przydzielali. Ja nie mam żadnych limitów, ani dolnych ani górnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

a u nas od 500l jest 4,57 jedna oferta, druga 4,60.

a gdzie tu 3,80 ? :o

 

Michaś co Ty opowiadasz, we wtorek wziąłem 1000l po 3,55 brutto, a kolega wczoraj zamówił 5000l po 3,45 brutto

 

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

sorka, pierdyknąłem się. Wasza racja :) oczywiście chodzi o 3,47, i 3,50 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    512

Na stacjach w mieście 30km ode mnie 3.99zł, na okolicznym lotosie 4.15zł, w mleczarni mają po 3.99 zł. Też chciałbym kupić po 3.60 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj