Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daro189    58

czy ktoś ma rozeznanie z cenami ON w Zamościu? skąd warto brać i jak z terminami płatności, póki co potrzebuje 500 l, jak by była dobra to ewentualnie 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goff14    0

Kolego  kris14 dzwoniłem do Czerniejewa 4.20, a Słomowo 4.15, zgadzało by sie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12

Orientuje się ktoś gdzie w Świętokrzyskim lub okolicy można zamówić paliwo z dostawą po cenach hurtowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Biała Podlaska dokupione kolejne 1000l po 4,05zł brutto.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    512

Cena przy 1600l 3,99 z dostawą. Jeszcze w poniedziałek było po 3,95. Od 15 stycznia już nie tanieje tylko drożeje. Firma Młynek Biała Podlaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

wczoraj kupiłem 1200l po 4,08 okolice kalisza , ciekawe czy jeszcze stanieje ?


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

Dzisiaj kupiłem po 4,03zł\l a tydzień wcześniej było 3,98 więc idzie lekko w górę woj.lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Białystok 3,98 z dostawą do domu. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29

ja dzwoniłem do kanoil z ciechanowa przy ilości 1000 l po 4,02 zna ktoś tą firme lub coś bo cenny ma dobre ale nie brałem od nich i trochę się boje wziąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Dzisiaj kupiłem po 4,03zł\l a tydzień wcześniej było 3,98 więc idzie lekko w górę woj.lubelskie.

 

wczoraj kupiłem 1200l po 4,08 okolice kalisza , ciekawe czy jeszcze stanieje ?

 

 

Panowie - handlowcy wiedzą że rolnik do końca miesiąca jak ma grosz to kupi paliwo bo dostanie zwrot więc obniżek do końca miesiąca nie będzie ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj