Polecane posty

pedro2    7216

U nas drożeje, najtańszy Orlen i benzol 4.35. Od "ruskich" przywożą po 4.10 i nikt nie chce, jeżdżą po wsiach i proszą zeby wziąć, a kiedyś tysiącami co tydzień szło, putin wykończy naród


A co myślicie o vervie?? 4.69 na Orlenie ale różnica jest w paliwku, mniej pali i pod nogą żwawiej niz na zwykłej :D D


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekxxx    1

 

To ta inaczej się nazywa,no a ja niestety tylko 90km więcej renia nie poleci. Teraz kupujecie zimowe paliwo które jest (rzadsze) niż letnie i więcej go ciągnik spali. Ja poczekam do kwietnia na letnie no chyba żeby zaczeło drożeć

  pracuje przy paliwach pare lat i ci powiem że zimowe jest lepsze od letniego i na pewno ciągnik go mniej spali jak letniego Edytowano przez tomekxxx
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

A zimowe w upały nie jest za suche/słabiejsmarne/. Nigdy nie jeździłem zimowym w lecie. A jakby miało mocno drożeć to warto kupić na upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Od kilku lat kupuję zimą jak dostanę dopłaty i nic się nie dzieje gdy stosuje je latem  ;)

http://www.agrofoto.pl/energia/oze/zimowy-on-do-wykorzystania-takze-latem,41153.html

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

3,95 ilosci hurtowe magę kupić.Pietrzyk 4,19, jeszcze czekam.

 

pietrzyk kolo lutocina woj mazowieckie ??

bo ja dzwonilem do lutocina do paliwexa to  chcial po 4,15 a teraz po 4,25 ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel372    1

kupilem dzis paliwko

spuscili mi cale 2 grosze ;D

 po 4.15 wyszlo i tak drogo aletaniej nigdzie nie dalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Komarówka obniżyła cenę do 4,00zł/l brutto

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

No na pewno się nie opłaca, kupisz Polskie ON po 4.20 do tego wrócą 0.95 i masz polskie tańsze niż z ukrainy i pewność co lejesz do swojego ciągnika. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

A masz na te to paliwo po 3.50 FV ?

 

np. jak wykorzystał swój limit (na zwrot akcyzy), kierowca pozbył się balastu to na co mu F-ra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

A zimowe w upały nie jest za suche/słabiejsmarne/. Nigdy nie jeździłem zimowym w lecie. A jakby miało mocno drożeć to warto kupić na upały?

Zimowe paliwa nie mają lub mają mniejszy dodatek bio. Są zdecydowanie lepsze, nic się z nich nie wytrąca. Ja jak tylko mogę to kupuję zimowe. Co do tego czy paliwo jest "suche" - ono ma tylko więcej dodatków m.in. do podnoszenia liczby cetanowej ale patrząc na jakość paliw to może w zimowym jest bliska ideałom:) Jak się ktoś obawia o pompę rotacyjną to raz na jakiś czas do zbiornika ON dodać oleju Mixol ( poprawi pracę wtryskiwaczy i pompy). Jeśli są to już układy na CR to takie paliwo tylko mu polepszy ( m.in. mniejsze spalanie). 

Swoją drogą to gdzie teraz najniższa cena ON w okolicy Lublina na niewielką ilość tak powiedzmy 400l.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj