Polecane posty

romek6340    221

kupowac czy jeszcze pójdzie na dół???

 

Może jeszcze trochę pójść w dół. Ja na razie i tak nie kupuje. Czekam jeszcze trochę na zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Gdzie dokładniej taka cena? W hurcie? Przy jakiej ilości?

Jakoś u mnie na orlenie zapomnieli o tych obniżkach... Ciągle ponad 4.90 za to na lokalnej stacji Huzar-a było coś 4,69 czy 4,72 (cały czas spada że już mi się pomieszało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

Też śledzę ceny ON w pobliskim Orlenie i jeszcze czekam z zakupami bo jak na razie spada i na dziś jest 4,79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Auchan Kraków.....koło Bonarki wczoraj się tankowałem po 4.22 za litr.Cena ma iść dalej w dół.

Dodam że moim zdaniem Paliwa z Auchan są dużo lepsze jak z BP i Shella.Widze to po pracy silnika zarówno w samochodzie jak i traktorze.Oraz ilości przejechanych kilometrów oraz jak rano  zapalam.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

dzisiaj czytałem wywiad z prezesem lotosu i twierdził że po nowym roku może niewiele zdrożeć bo nie opłaca się wydobywać ropy naftowej po takiej cenie za bryłkę - opłacana cela to 100USD za baryłkę, a dodatkowo złoty jest coraz słabszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Pomorskie Pow.Człuchów 4,15 Przy zakupie powyżej 1000 litrów.I ma isc w dół mówia ze może bedzie 4 zł :)Tylko sie cieszyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

dzisiaj czytałem wywiad z prezesem lotosu i twierdził że po nowym roku może niewiele zdrożeć bo nie opłaca się wydobywać ropy naftowej po takiej cenie za bryłkę - opłacana cela to 100USD za baryłkę, a dodatkowo złoty jest coraz słabszy

 

 

A to dziwne, ze do 2005 opłacało sie wydobywac po niżej 50 dolarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A na Ukrainie na nasz 1.40zł za litr ropy.Jak by u nas była taka cena ON to 95% samochodów było by D i TDI :)

 

Ostatni raz jak byłem na Ukrainie to cena była w okolicy 1euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

4,19zł kupione 1500l Biała Podlaska

Edytowano przez Hanter150

KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

A to dziwne, ze do 2005 opłacało sie wydobywac po niżej 50 dolarow.

 

a szejkowie mówią że cena 20usd za baryłkę też im odpowiada

 

4,19zł kupione 1500l Biała Podlaska

 

a jak staniej nie będzie przykro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj