Polecane posty

OKEY    154

To ja w zeszłym tygodniu wziąłem za 5,34zł. min. 1000l. z dowozem na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniek1996    9

Paliwo idzie teraz w górę ! W Ameryce odnotowali już największą cenę paliwa jaką mieli... A wszystko to przez wojnę z Syrją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

wczoraj 1000l po 5.40 facet mówił że dzisiaj już drożej ma być a tydzień temu jeszcze tą samą ilość po 5.25 sprzedawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

shell kętrzyn.

Wczoraj rano po 5,50 w detalu czyli tyle co wcześniej, jak po południu zajechałem to 5,65.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek912    7

A dziś słyszałem w radiu że paliwo do świąt ma nie zdrożeć u mnie okolice kłodawy ceny nawet po 5.32 widziałem na stacjach przy trasach a w lokalnych po 5.45. I jeszcze jedno wraz ze zmianą ceny zmienił się kolor paliwa jeszcze po żniwach gdy lałem do wiaderka to miało taki żułty odcień a gdzieś ostatni miesiąc ma barwe niebieską. Jak jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

Kupowałem 3 tygodnie temu i też ma odcień jakby niebieski.Jest to paliwo przejściowe prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ON 1000 l z Orlenu -5,27 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

5,19 w hurcie prawie 3 tys L, cena jest różna, zależy jak na stronie Orlenu jest, ja mam minus kilka gr od tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

A może ktoś podpowie jakiś sprawdzony sposób na sprawdzenie jakości paliwa , brałem w hurcie z Sokołowa podlaskie obiecywali że bez dodatku oleju rzepakowego a tu guzik prawda ,w piątek zamówiłem 2tys w KONKRET Biała podl. po 5,25


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Olej rzepakowy jest w paliwie zawsze. Różni się tylko jego poziom, a ten poziom ustawowy to musi być średni poziom w ciągu roku. Dlatego jak ktoś wyżej pisał raz paliwo jest żółte od oleju, a raz niebieskie gdy jest go mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Dokładnie tak, kiedys rozmawiałem z gosciem z rafineri i mówił ze zawsze na początku roku paliwo jest zielone o końcem roku żółte bo jak im zostaje norma oleju rzepakowego to leją go poprostu więcej, według mnie paliwo z dodadkiem oleju jest lepsze bo ma wieksze własciwości smarownicze a ropa bez oleju jest suchsza :wacko:


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

5.27 za litr -zamówiłem bez dodatku estrów ,gdyż ma ma niższą temp. zamarzania i na zimę lepsze


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900

A może ktoś podpowie jakiś sprawdzony sposób na sprawdzenie jakości paliwa , brałem w hurcie z Sokołowa podlaskie obiecywali że bez dodatku oleju rzepakowego a tu guzik prawda ,w piątek zamówiłem 2tys w KONKRET Biała podl. po 5,25

Sprawdzałeś wg. swojej miary czy litry się zgadzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja jakoś nie miałem problemu z zamarznięciem paliwa. Fakt było białe jak mleko ale sprzęt normalnie na nim chodził. Dolewam zimą środek Skyyd i sprzęty chodzą. Paliwo z hurtowni, wyniki dostaje z każdą dostawą, teraz -8 mętnienia temp, blokowania filtra przy -28 chyba. Więc przejściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Bo paliwo nie zamarza tylko się wytrącają kryształki parafiny i blokują filtr ew. przewody :) I te Twoje parametry to jak najbardziej jest paliwo zimowe i to w miarę dobre.

 

W temacie: 5.35 zł- brane ostatnio na stacja Huzar pow. Rycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Sprawdzałeś wg. swojej miary czy litry się zgadzają?

Zdarzyło mi się kiedyś jak przywieźli paliwo to wg. wagi , to znaczy paliwo sprzedawali w litrach przeliczonych z kg. o temperaturze 4 stopnie C W efekcie zapłaciłem za 2 tys. litr a miałem o około 60 litry więcej (było bardzo ciepło) to było z HESSO OIL z Jeżewa , z Konkretu jeszcze nie brałem

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj