Polecane posty

ansu    392

Jakie s są u was ceny paliw?

Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

u mnie czerwone tydzień temu po 2,06 a ON 2 tygodnie temu kupiłem po 3,30


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

w zeszlym tygodniu na statoilu w Kętrzynie po 3,42 o ile się nie myle


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

vpower diesel - na taki mam najwiecej faktur:) ostatnia cena 3.66


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

DZISIAJ na orlenie 3.48zł a w hiper markecie cerfur 3,41zł w Legnicy Dolnyśląs.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

wczoraj dzwoniłem, to ON z dowozem 3,18 za litr( niedaleko Płocka), a na stacji to 3,5 - 3,7.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

a my na jakimś biodislu B) 3.10-wzrot akcyzy to całkiem nieźle i zdrowo <_<


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagiszon    0

Ile by nie kosztowało to i tak narazie jest za drogie i nie zapowiada się na spadek ceny. A za spadkiem cen paliwa idzie rozwój gospodarki a puki co rządowi na tym nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w tym tygodniu w bydgoskich markrtech ON po 3,24


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

verva 3,59zł/litra Zambrów - kolega Audi zatankował lepiej nie ryzykowac ruska po nocce pod dyskoteka :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4
vpower diesel - na taki mam najwiecej faktur:) ostatnia cena 3.66

 

Witam!

Yacenty w większości tankujesz vpower jest jakaś róznica?

przez jakiś czas tankowałwm do passata verwe na orlenie i nie widziałem różnicy i wolę tankować to co kupuję do ciągników... :huh:

w moich stronach powyżej 1000l z dostawą 3,34zł

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

u mnie - ciechanów - na orlenie 3,65zl/l, a na malej stacji takiej co chachmeca nieco z paliwem (co sie tankuje tylko z musu) - 3,69zl/l :( Nie dosc, ze ON jedzie rozpuszczalnikiem, to licza sobie drozej niz w orlenie. :huh: Dziwni sa niektorzy sprzedawcy i ich strategie marketingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

na stacji za oknem on 3.63 w orlenie drożej on 3.66 verva 3.77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

no ja kupowalem po 3,42zl, pozniej trochę taniej a juz teraz wszedzie mają po 3,50 lub więcej wiec ciutkę poszło u mnie do góry (Kętrzyn/warminsko-mazurskie)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

dzisiaj do brata przyjechała dostawa 500l po 2.80 przy większej ilości puszcza taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj