Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AGRObombula    3

no za zebyście wiedzieli ja zakoncentraty co mi przyważą zawsze płaciłem 43 zlote za worek a teraz 48 jak na vakturę zerknołem to mnie zgieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Pasze strasznie podrożały, mój ojciec to sobie normalnie włosy z głowy wyrywa... I najgorsze, że niewiadomo co dalej będzie... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Powiem szczerze z tych świń jedynie co nam zostaje to to co jest na płycie gnojowej i co tydzień trzeba wyrzycać... nic więcej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja bym to nazwał "dokładaniem do wąchania gnoju" :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ach co tu dużo dodawać... Zakłady mięsne jak sobie poczynają każdy widzi. A najbardziej mnie irytuje ta świńska morda Dudy jak się wejdzie na jego stronę internetową. Bleeeeeeeeee :angry:

PS. Tumek nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT.


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

ja u siebie miałem w środe po 3.20 a pasze pigi dla prosiaków w hurcie płaciłem po 54 zł a tak w centralach są po 61zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

na dzień dzisiejszy ceny są poprostu Ch*jowe :P . i nie opłaca sie bawić w świnkli. Ale nie wiemmy jak sie cena zmieni w przyszłosci... słyszałem gdzieś ze to całe zniesienie enbarga na polskie mieso nic nie dało poniewarz żadna masarnia nic nie wysyła do rosji. i ze dopiero w marcu lub kwietniu ma sie coś ruszyć no i ze cena ma być wyższa :P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

do kwietnia daleko a zboza mam do marca a w chlewie prawie 500 szt. i 150 prosiaków zamówine marnie tą przyszłośc widze chyba przeżuce sie na zboze i rzepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

To, że teraz zboże drogie to nie znaczy, że będzie cały czas szło po wysokiej cenie. Dziś drogie, jutro może już być tanizna. Nie wiesz kiedy może się wszystko odwrócić... :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam tak nie dawno gadałem z goscie z zakładów miesnych kakretnie z pracownikiem co przyjechał po swinie to mowił ze swinie drobie niebeda drobie bo jak zaraz unas skoczy do gory to z zagranicy ida całe tiry miesa do Polski a teraz po zniesieniu granic to tiry jada ze zywymi swinimi do Polski A NASZE CH..E nic nierobia zeby to powstrzymac a ja jeszcze w tym roku chlewnie postawiłem ku...wa 2000tys poszło jak psu w du..e lepiej ta kase bym wydal na ku..y by najmiej bym cos urzyl :P a tak charytatywnie wyworze swinie


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

haha to dobre do kwietnia czekać to ja moge totalnie upadłość oglosić bo do siewnika niebedzie co wsypac a zboże do siewu do tanich sie niezalicza to juz nie te czasy co kiedyś ze świnie sie chowało na swoim zbożu do ostatniego grama a do siewu sie kupowało z centrali teraz aby kupic to trzeba pół gospodarki sprzedać i do tego jeszce psa z budą dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Teraz to jedyne co mi se swin zostaje to faktury nic wiecej


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Teraz to jedyne co mi se swin zostaje to faktury nic wiecej

 

Zapomniałeś o czymś, ponieważ zostaje bardzo cenna rzecz - obornik... Śmieszne, ale prawdziwe. I zarazem smutne bo oddawać tuczniki praktycznie za darmo... :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Tak Panowie tyle naszego co sobie pogadamy a oni i tak swoje zrobia i nic ani nikt tego nie zmieni.W Polsce nie dadza zarobic nie ma jakiejs stałej koniunktóry , wszystko wisi w powietrzu dzis jest jutro nie ma.Teraz to trzeba miec wszystkiego po trochu nie mozna wyspecjalizowac sie w jednym kierunku i jednego pilnowac.A znow jak sie ma wszystkiego po trochu to zawsze z czyms sie w cene trafi.A cena trzody napewno troche wzrosnie bo cały czas pogłowie swin spada i bedzie spadac nadal , ale raczej nie ma sie co łudzic ze dadza nam zarobic.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy można utrzymać się z hodowli 10 krów(simentali mlecznych)? Urodzone jałówki odchowywał bym i sprzedawał do dalszej hodowli. Czy byłbym w stanie zarobić na miesiąc około 2-2.5 tyś?  
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, planuje zaczęcie hodowli krów mamek rasy hereford. Zastanawiam się czy utrzymam się początkowo z 10 mamek? Czy bardziej opłaca się opasać cielaki, czy sprzedawać odsadki, czy może odchowywać jałówki i sprzedawać do dalszej hodowli? Czekam na wasze propozycje.  
    • Przez KrzysztofKrojniak
      Witam pytanie do rolników którzy mieli już kontrole wedle ASF. jak tam sprawa z siatkami na okna jaskółkami i wróblami. przecież są pod ochroną gniazd nie rozwale a co podczas kontroli. kujawsko pomorskie 
    • Przez gutfi888
      Czy opłaca się hodować 15 sztuk rasy limousine i sprzedawać je na ubuj?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj