Polecane posty

MarcinC360    32

Jak bym się pospieszył to bym miał na podwórku za te świnie opryskiwacz,rozsiewacz i siewnik a tak to nie mam już czego zabrać bo się jego sąsiad pospieszył a kolo z sąsiedniej wsi zabrał mu ciągnik z paczką na byki,samochód jeszcze został.... ale rozbity bo sie po pijaku woził.

 

Kurna gnój to ja bym mu rozwalił ale w domu,nie pod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

jeden gościu jak mi kase wisiał to mu ziąłem 8 cielaków a po tygodniu juz wszystkie miałem sprzedane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
jeden gościu jak mi kase wisiał to mu ziąłem 8 cielaków a po tygodniu juz wszystkie miałem sprzedane

 

O to widze, że juz hardcore było... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

MarcinC360

 

Ja od gościa nie mogę wyrwać pieniędzy od listopada a w międzyczasie troche świń oddałem jeszcze... a co gorsza koleś zwinął interes

 

no to możesz mieć problem z odzyskiem kasy a wręcz jestem pewien znając jak to w polsce bywa i spasoby kombinowania ze tej kasy to już niezobaczysz masz wogle fakture albo umowę bo jak niemasz to nawet niemasz poco na policje iść bo cie wyśmieją taka jest rzeczywistość w naszym kraju

 

LukaszP ja podpisuje umowę oprócz tego ze fakture daje a na umowie pisze ze do 14 dni kasa albo po upływie terminu spotkanie z moimi prawnikiem już sie jedni przekaonali jak to jest spłacać otsetki liczone za każdy dzień zwłoki i płacić cały transport to sie tego wszyscy poprzestraszali bo sie rozeszło echem po okolicach i niekombinują bo niechcą sobie pogorszyć sytuacji, no bo teraz tak sie rozmawia z firmami przez prawników, bo każdy mysli ze rolnik głupi ciemny tylko do gnoja sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam dzis odalem po 3.20+vat a co do dłuzników to MarcinC360 załuz h..owi sprawe znajomy tak zrobil i dzien przed sprawa przyniosł mu piniadze w zebach a chłopaki jeszcze mu wpie...ol spuscil i posprawie ja nigdy nie odam swin do nieznanego zrodła unas tesz jeden tesz skupuje swinie i placi za 6 tygodni kase a na fakturze pisze w 14 dniac niby daje 20gr wiecej niz ini ale chodzic sie i prosic za swoje to ja go pierdo..


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
jeden gościu jak mi kase wisiał to mu ziąłem 8 cielaków a po tygodniu juz wszystkie miałem sprzedane

Dobre :D to wtedy więcej dostałeś... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

U nas nie ma problemu z wyplacaniem pieniedzy w ciagu 14 dni sa na koncie ale za to skupuje tylko na WBC i na tym oszukuje jak sie tylko da.Teraz jak mu brakuje zywca to nie podniosi ceny tylko zacheta ma byc to ze juz na drugi dzień jest kasa na koncie.A co do tego ze sie nie opłaca to fakt ale zlikwidowac stado to mozna bardzo szybko ale odbudowac je to juz nie jest tak szybko.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja w porównaniu do was to mam super z płatnościami. Często pieniądze są na koncie w dzień sprzedaży, a najpóźniej 2-3 dni po.

A co do tego gnoju, to go szkoda, chociaż on nam zostaje po świniach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja wcześniej napisałem, że teraz nie hodujemy świń tylko dokładamy do wąchania obornika... :D

Wracając do wątku u mnie nie ma problemu z płatnościami za żywiec... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

U mnie też nie ma problemu z płatnościami w ciągu 14 dni pieniądze są na kącie ale ile to jest rozbój w biały dzień :angry:

dzisiaj przyjechali po 2,80 zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No u mnie też max 2 tygodnie ale zazwyczaj tydzień u już są na koncie :D Dzisiaj były po 3,10+vat.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Dobra cena... :D Tak na zachęte pewnie 10gr więcej dali... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ludzie albo przywozili po 2-3 sztuki (Ci co likwidowali a było ich 3) albo powyżej 8. I też już ledwie ledwie się w E mieściły :D .A o dziwo na wadzie nie opierniczali ,ale za to odliczali od jednego świniaka po 9kg nieużytków :angry:.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

Mam nadzieję, że okres przedświąteczny jakoś wpłynie na cenę...


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

"Nadzieja matką głupich.." Coś chyba czarno widze te podwyżki cen... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też czarno to widzę, raz ceny trochę podskoczą, a za chwilę momentalnie spadną.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
chciałe w tym roku zmienić kombj ale marnie to widze

 

Chyba będziesz musiał odłożyć te inwestycję... A szkoda... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
u nas teraz byli to po 3.1zł/kg.. masakra

 

To nie jest masakra, u mnie trzeci spend z rzędu odwołali... :angry: A kto miał odbierać??? Taaaaak PKM Duda, ten zasyfiały czereśniak z Czarnobyla... :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
To ja w porównaniu do was to mam super z płatnościami. Często pieniądze są na koncie w dzień sprzedaży, a najpóźniej 2-3 dni po.

A co do tego gnoju, to go szkoda, chociaż on nam zostaje po świniach. :D

 

U mnie podobnie jak u Ciebie- kasa na koncie jest praktycznie na 2 dzień po sprzedaży :D. Chyba to jest jedeny plus, bo na pewno plusem nie jest cena :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyj123    0

teraz do mnie jak juz przyjeżadzają to po 1 tygodniu mam na koncie pieinądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jankes84
      Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów a mianowicie  chodzi mi o  odpowiedź na pytanie przy jakiej ilości kur niosek można z tego zyć. Proszę o odpowiedzi osób które siedzą w tym temacie a nie gimnazjum w stylu mój kuzyn ma 100 kur i zarabia po 5 tys zł.chodzi mi o hodowle na poziomie do 1000 szt. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Kalub
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czy można utrzymać się z hodowli 10 krów(simentali mlecznych)? Urodzone jałówki odchowywał bym i sprzedawał do dalszej hodowli. Czy byłbym w stanie zarobić na miesiąc około 2-2.5 tyś?  
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, planuje zaczęcie hodowli krów mamek rasy hereford. Zastanawiam się czy utrzymam się początkowo z 10 mamek? Czy bardziej opłaca się opasać cielaki, czy sprzedawać odsadki, czy może odchowywać jałówki i sprzedawać do dalszej hodowli? Czekam na wasze propozycje.  
    • Przez KrzysztofKrojniak
      Witam pytanie do rolników którzy mieli już kontrole wedle ASF. jak tam sprawa z siatkami na okna jaskółkami i wróblami. przecież są pod ochroną gniazd nie rozwale a co podczas kontroli. kujawsko pomorskie 
    • Przez gutfi888
      Czy opłaca się hodować 15 sztuk rasy limousine i sprzedawać je na ubuj?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj