Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Rejestracja przyczepy

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chcialbym sie Was poradzic odnosnie pewnego problemu...

Otoz bylem ogladac przyczepe HW6011 wszystko juz bylo zalatwione przyczepa zaczela wjezdzac na lawete ale w tym momencie spostrzeglem ze w dowodzie rejestracyjnym brakuje dwoch pierwszych cyfr nabitych na ramie i tabliczce .

Pozostale cztery cyfry sie zgadzaly , czy ktos kiedys spotkal sie z taka przypadloscia i czy bedzie problem zeby to wyprostowac i podczas przerejestrowania te dwie cyfry rowniez naniesc w dowodzie ??

 

 

 

Przyczepa jest cala w oryginale od pierwszego wlasciciela na pewno nic tam nie bylo grzebane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

W czasie przerejestrowania problemu nie będzie.

Problem będzie przy przeglądzie technicznym,upierdliwy diagnosta może zatrzymać dowód.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez Lukecki
      Witam, mam do kupna ciągnik, facet mówi że nie jest zarejestrowany, lecz ma tylko certyfikat zakupu oryginał i tłumaczenie na PL. Czy da się na podstawie tych dokumentów go zarejestrować? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj