Skocz do zawartości

Komputer sterujący LH 4000.

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 marzec 2014 - 23:02

Komputer sterujący LH 4000. Witam!
Potrzebuje dokladnej instrukcji obsługi komputera sterujacego dawkowanie cieczy opryskiwacza LH 4000, jak go kalibrowac jakie ma tam funkcje a tez czy da sie zmienic jezyk na polski? Ja mam go w jezyku francuskim i w ogole nie moge sie polapac o co chodzi... Jedynie znalazlem cos takiego:
http://www.teejet.co...2_cat50a-pl.pdf

STR. 22
Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje !
Pozdrawiam.

Edytowany przez bartoszmajczak, 05 marzec 2014 - 23:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komputer sterujący LH 4000. Dzisiaj, 09:17
  •  

#2 Share Emilianoso

Emilianoso

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 23:06

Komputer sterujący LH 4000. Wygląda na to, że masz wersję sterownika 915-183, w której dostępne są tylko języki angielski, niemiecki i francuski. Polski dostępny w wersji 914-183. Nie wiem, czy można wgrać oprogramowanie z Polskim menu. Wnioski wyciągnąłem po analizie materiału który sam znalazłeś. Ze zmianą języka też nie pomogę. Mogę tylko podpowiedzieć, że "język" po francusku to "langue". Może uda ci się zmienić na angielski bądź niemiecki, jeśli oczywiście któryś z tych języków bardziej Ci odpowiada.

Edytowany przez Emilianoso, 30 marzec 2014 - 23:07.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 kwiecień 2014 - 14:58

Komputer sterujący LH 4000. Poszperałem tu i owdzie i dowiedzialem sie, ze mozna zmienic jezyk pokazywany w komputerze na PL lecz trzeba wyslac koputer do Danii..koszt nie duzy bo 90euro + koszty przesylki...a Jesli chodzi o instrukcje obslugi to udało mi sie ją zdobyc - odplatnie rzecz jasna- tzn ktos tlumaczyl angielska na polska i nie wyglada to najgorzej ;) dzieki za pomoc ;) temat zamkniety ;)

Dodaj odpowiedź