winner2005

Wózek gospodarczy, młynarka

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A po co ci tyle,porozdawaj sąsiadom niech mają lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zmienia postać rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

to jest bardzo pomocna rzecz u mnie tez pare osób ma nawet jeden ma taki tylko jeszcze ma taką ręczna wyciągarke w tym to beczki z ogórkami czy tez kapusta na samochód sobie ładuje


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Ładna robota, ja bym trochą rączki bardziej podgoił ;)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winner2005    3

Rączki są wystarczająco podgięte, bo wygodnie się prowadzi wózek. Gdybym bardziej podgiął to ręce przy transporcie by bolały :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiwi
      Witam
      Chciałbym wybudować budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 35 m2 z poddaszem nieużytkowym
      Czy moge ten bydynek wybudować na tzw zgłoszenie?
      Jakie warunki musze spełnić?
    • Przez waldii1
      Witam wszystkich forumowiczów chciałbym spytać kolegów jak jest teraz z wózkami dolly trzeba je rejestrować aby poruszać się po drogach publicznych? Czy ktoś z kolegów używa takich sprzęgów do transportu zboża i rzepaku do skupów? Miał osobisty kontakt z naszą władzą? Po rozmowie z jednym z polskich producentów stwierdził:
      "Można się poruszać po drogach publicznych bez obaw. Już to przerabialiśmy.
      Podczas gdy wózek podczepiony jest do ciągnika, a naczepa do wózka, to w tej konfiguracji wózek występuje jako urządzenie sprzęgające. Nie wymaga, to żadnych dodatkowych uprawnień.
      Podczas gdy wózek podczepiony jest tylko do ciągnika i nie ma naczepy, wówczas występuje jako przyczepa rolnicza â specjalna i również nie wymaga rejestracji i stosownych dodatkowych zezwoleń. Można ją porównać np. do siewnika."
      Myślę nad wykonaniem takiego wózka ale nie wiem czy warto jeśli trzeba by go zarejestrować to średnio się opłaca, załatwienie teraz wszystkich formalności to koszmar:/
       
      Czekam na Wasze opinie i doświadczenia, pozdrawiam.
    • Przez Michal456
      Cześć!
      Mam pytanie jak łatwo zrobić wózek na paszę i do przewozu ziarna.
      Nie chcę kupywać tylko chcę zrobić samoróbkę
      Proszę o pomoc
    • Przez nunu85
      Czesc Panowie
       
      Kupiłem sobie doninatorka 98 sprowadzonego ponoć od rolnika, który miał wszystkie pola wokół domu, wiec wózka nie miał i nigdy nie używał.
      Mniejsza z tym.
       
      Ja w każdym razie wózek muszę miec, bo niektóre pola są pare km od domu po drodze wojewódzkiej, wiec z 4,5 metrowym hederem jeździć nie bardzo sie da.
       
      W związku z tym pytanie do was, czy bizonowy wózek da radę? (parę takich jest wystawionych na sprzedaż), czy będzie za krótki.
      Obawiam sie, ze moze byc za mały, ale moze ktos próbował takigo połącenia i da mi 100% pewność.
       
      Wózków od claasa nie idzie kupić żadnych, wiec jeśli bizonowy okaze sie za mały, to bede musiał coś samemu zbudować (nie wydaje sie to zbyt skomplikowane.
      Tylko prośba do was, jeśłi ktos posiada oryginalny wózek od hedera claasa 4,5m, to czy mógłby mi chociaż zrobić pare zdjec i podać podstawowe wymiary (bo jak na złość sąsiedzi mają albo 3,9 albo od razu 5,1.
    • Przez tomasz85
      Witam, wybudowałem budynek gospodarczy wymiary 8 długości x 4 szerokości. Budynek jest postawiony bez wieńca. Wykonawca zarzekał się, że wieńca tu nie trzeba, ponieważ:
      - budynek jest stosunkowo mały
      - są wylane słupy z rdzeniami w środku co ok. 1,6m, w nich zalana jest szpilka gwintowana, do której jest przykręcona murłata.
      - dach jest dwuspadowy, są gęsto rozmieszczone belki stropowe bite długimi gwoźdźmi, to wszystko dodatkowo wzmacnia murłata
      i to one zabezpieczają ściany boczne przed siłami rozporowymi
      - do budynku przylega wiata na drewno, która stoi na belkach drewnianych, na solidnym fundamencie i jest połączona z budynkiem
      Dodam, że budynek stoi na bardzo solidnym fundamencie ponad 100cm, ława jest szeroka, wystaje po ok. 6-7cm z każdej strony pustaka.
       
      Czy wykonawca ma rację, czy coś tu nie tak, piszę, ponieważ sąsiad byłz wizytą i zwrócił uwagę na brak wieńca, czy stosuje się takie rozwiązania jak powyżej czy jest tu coś nie tak?
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj