Pufcorek

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa

Polecane posty

misio3p    2092

Tylko czy jakbym położył pasek szerokości ok. 2cm szczelnie wokół całego baku to by to coś dało? Czy musiałbym jeszcze stelaż do tego kombinować?


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jakbym położył pasek szerokości ok. 2cm szczelnie wokół całego baku to by to coś dało? Czy musiałbym jeszcze stelaż do tego kombinować?

 

 

Wąłsnie też sie zastanawiam jak go obłozyć ale mozna by chyba przyklaic pianke a na to dac tapicerke a dodatkowo bede robił tam drugi kokpit z zegarami kontrolkam i oraz pułeczkom na telefon :) i w tedy pod te pułeczke mozna nakłąsć wygłuszenia cos w podobie jak zrobiłem w 904 dzisiaj zamieszcze fotki(beder zamieszczał fotki z moich prac nad wygłuszeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Weź najlepiej zmontuj filmik w wrzuć na jutuba.Bo ja tez jestem ciekaw jak to robisz.Sam zastanawiam się czy tak nie zrobić w moim 904


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygłuszenie szczutu zbiornika w 4011 specjalną matą wygłuszająca do komor silnika

widoczna pozywzej zabudowa dokoła zbiornika jest do poprawi :)

dzisiaj dostałem te mate z allegro na prube kupiłem kawałek ozazuje sie ze jest warta zakupu i planuje kupić jej więcej

cena 16 zł 50x50x1 cm są tez grubsze tu dołoze jeszcze jakies maty i zamkne to blachą na zdjeciu widac juz kontowniczki do ktryuch bedzie zamocowana pokrywa :)

 

Weź najlepiej zmontuj filmik w wrzuć na jutuba.Bo ja tez jestem ciekaw jak to robisz.Sam zastanawiam się czy tak nie zrobić w moim 904

 

filmik dodam jak dokoncze wygłuszenie mam filmik jak gra teraz radio w 904 zaraz wrzuce na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka pytań mianowićie:

Za tydzień przywiozą mi kabine na c-360 z błotnikami i chce założyć podłoge ale! jest mały problem bo chce zrobić zabudowe skrzyni i podnośnika tak żeby nie było żadnej dziury na nic! szczelne jak w np c-385 że jak chce sie coś przy podnośniku zobaczyć to wszystko trzeba sćiągać i w tym jest pytanie.

Znajomego tydzień temu zatrzymała policja jak jechał c-360 i podczas kontroli policja bardzo sie utrzepiła numerów nadwozia(półmostu) i szukali tyle że byli tak rozgarnieći że sie nie doszukali i mam w tym problem czy ja moge zrobić taką zabudowe podnośnika skrzyni biegów czy nie? Czy policja sprawdza numery? a co jeśli to zrobie i mnie złapią i będą chcieli zobaczyć numery? wszystko będe rozbierać jak to jest? czodzi mi czy można zabudowąc numery czy nie? bo widze że u usterów af mają wszystko zabudowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

ogólnie kierujący pojazdem ma znać pojazd w tym lokalizajcę cech indentyfikacyjnych jak nr ramy/VIN i na żądanie organu okazać.

W rzeczywistości to nikt nie wie gdzie są numery i policja ma czasami sporo roboty.

 

Jeżeli zabudujesz a będą chcieli sprawdzić to masz im go pokazać i nikogo nie będzie obchodzić że zabudowałeś. Wiem że zaraz ktoś wyskoczy że jest tabliczka znamionowa ale liczcie sie z tym że sporo ciągników jest kradzionych na częśći i funkcjonariusz będzie miał racje jak będzie chciał zobaczyć nr na bloku + TZ.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Policja, to jeszcze pół biedy, ale na przeglądzie technicznym prawie zawsze sprawdzają i co wtedy?, możesz zabudować, ale wystarczy zrobić w podłodze wycięcie i zaślepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Jakoś producenci silników nie bardzo tym się przejmowali, a diagnosta musiał użyć lustereczka, w osobówce, na wysięgniku by sprawdzić numer . Zrobiłbym tak samo, a policjant niech bierze kamerę endoskopową i sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie znajomego zatrzymali jak jechał 60tką i szukali numery i pytają sie włascieciela "Gdzie są numery nadwozia ?" a on no gdzieś tam są i szukali i nie znależli i go puscili

To jak moge to zabudować czy nie?

Bo widze że robią też kabiny z okrągłymi błotnikami i podłogą to co wtedy? całą kabine będe rozbierać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chciałbym się zapytać czy można wyrównać podłogę w ursusie c 360 3p i czy nie będzie przeszkadzało sprzęgło, hamulec i gaz . Mówiąc wyrównać chodzi mi oto żeby podłoga była równa i żeby nie było tego garba po środku. Jeżeli ktoś ma tak zrobionego swojego ursusa czy widział to napiszcie jak to jest zrobione.

Z góry dzięki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aDDy    5
Napisano (edytowany)

Nie byłby cichszy ;] Można powiedzieć, żę miałbyś kolana w zębach ;d

Nie lepiej wyciszyć traktor? ;] kabinę, maskę itd?

Edytowano przez aDDy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

da sie wyrównać tylko jest z tym dużo roboty, ja na Twoim miejscu to najpierw bym sie zabrał za zabudowę podnośnika i tylnego mostu tak jak ma np @prorok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1496    0

Kiedyś widziałem filmik gdzie właściciel przeprowadził "face lifting" swojej c360. Zamontował w niej zaokrągloną maskę z Ursusa z serii Agro Bis oraz kabine Naglaka wraz z błotnikami. W celu skuteczniejszego wyciszenia usunął stary zbiornik paliwa i uspawał dwa nowe, które umieścił w podłodze. Efekty jego pracy były godne podziwu. Postaram się znaleźć ten filmik i podziele się z Wami linkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

gdzieś w necie widziałem to o co ci chodzi czyli sprzęgło było całkowicie przerobione i było na wzór zetora czyli pedał nie w dół tylko w przód szły i były tam pompka do sprzęgła możliwe że to jest na youtubie ale ja to widziałem ze 2 lata temu


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Co byś nie zrobił zawsze będzie to ursus c-360 czy tam 360-3p ale próbować możesz Twoja kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kiedyś widziałem jak pewien użytkownik AF, przerobił w Ursusie C-355 właśnie podłogę na równo, ale to już dawno było i trzeba było by poszperać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1496    0

@danieloz22 dzięki, o ten filmik mi właśnie chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj