Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa

102 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 12:50

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Przydałby się to forum przez takich jest jest coraz bardziej obsrane samymi głupotami!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Dzisiaj, 11:25
  •  

#22 Share Adex

Adex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 13:22

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Ej lukaszursus904 weź nagraj jakiś filmik ze środka z kabiny swojej "czterdziestki" i pokaż jak jest tam cicho :D

#23 Share sylwek23111

sylwek23111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się wszystkim co ruchome:)

Napisany 16 sierpień 2012 - 18:39

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa ja jestem na etapie wyciszania c360 most i skrzynie już mam pokrytą matą wygłuszającą i filcem oraz blacha na tym. zrobiona podłoga, teraz mi zostało wyciszyć przednią ścianę. mam bak w oryginalnym miejscu tak też zastosowałem piankę montażową między maskę a zbiornik i jest o niebo ciszej, muszę jeszcze wyciszyć przód podłogi i do okoła kokpitu coś pokombinować z blachy. Robię przy tym już 3 dzień i prawie skończyłem;) może kiedyś tapicerka przyjdzie i pod nią gąbka na błotnikach i w całym wnętrzu;)

#24 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 21:35

ja jestem na etapie wyciszania c360 most i skrzynie już mam pokrytą matą wygłuszającą i filcem oraz blacha na tym. zrobiona podłoga, teraz mi zostało wyciszyć przednią ścianę. mam bak w oryginalnym miejscu tak też zastosowałem piankę montażową między maskę a zbiornik i jest o niebo ciszej, muszę jeszcze wyciszyć przód podłogi i do okoła kokpitu coś pokombinować z blachy. Robię przy tym już 3 dzień i prawie skończyłem;) może kiedyś tapicerka przyjdzie i pod nią gąbka na błotnikach i w całym wnętrzu;)

Jakich mat dokłądnie uzyłeś są efekty ??? do okoła kokpitu jak zrobisz to efekt bedzie napewno duzy jak u mnie ale trzeba też wyłozyc cały zbiornik paliwa dokoła od zewnątrz a z zewnatrz chociarz szczyt ja włąsnie planuje kupic te pianke POLITYLENOWĄ ale potrzebuje opini na jej temat bo mam tylko taką cieniutka i wpadłem na pomysł jak sprawdzic czy cos daje poprostu złozyłem ją na 4 to daje jakies 0,8mm puszczam muze z tel i zakrywam i efekt jest inne materiały niezagłuszają myzki wiec to jestchba dobry pomysł :P a i sklejka bardzo duzo daje

Ej lukaszursus904 weź nagraj jakiś filmik ze środka z kabiny swojej "czterdziestki" i pokaż jak jest tam cicho :D

http://www.youtube.com/watch?v=2AjWUAWL988

lukaj :) mam jeszcze nagrane filmiki jak słychac podczas kultywatorowania :)

Edytowany przez lukaszursus904, 28 wrzesień 2012 - 21:36.

#25 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 19:48

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Dzisiaj wygłuszałęm troche 904 :) wymontowałem nagrzewnice która juz dawno była dziurawa i tom przestrzen po niej dokąłdnie wygłuszyłem i co sie okazało naprawde super efekt i ruznica :D zrobiło sie prawie jak w nh :P chociaz tak bym chciał, mic w 4011 :D a to nie koniec wygłuszania :P

#26 Share misio3p

misio3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 21:02

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Tylko czy jakbym położył pasek szerokości ok. 2cm szczelnie wokół całego baku to by to coś dało? Czy musiałbym jeszcze stelaż do tego kombinować?

24 VII 2008r. - 24 VII 2016r. - osiem lat na AgroFoto ;)

#27 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 11:09

Tylko czy jakbym położył pasek szerokości ok. 2cm szczelnie wokół całego baku to by to coś dało? Czy musiałbym jeszcze stelaż do tego kombinować?

Wąłsnie też sie zastanawiam jak go obłozyć ale mozna by chyba przyklaic pianke a na to dac tapicerke a dodatkowo bede robił tam drugi kokpit z zegarami kontrolkam i oraz pułeczkom na telefon :) i w tedy pod te pułeczke mozna nakłąsć wygłuszenia cos w podobie jak zrobiłem w 904 dzisiaj zamieszcze fotki(beder zamieszczał fotki z moich prac nad wygłuszeniem :)

#28 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 30 wrzesień 2012 - 14:28

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Weź najlepiej zmontuj filmik w wrzuć na jutuba.Bo ja tez jestem ciekaw jak to robisz.Sam zastanawiam się czy tak nie zrobić w moim 904
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#29 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 01 październik 2012 - 19:59

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Wygłuszenie szczutu zbiornika w 4011 specjalną matą wygłuszająca do komor silnika
widoczna pozywzej zabudowa dokoła zbiornika jest do poprawi :)
dzisiaj dostałem te mate z allegro na prube kupiłem kawałek ozazuje sie ze jest warta zakupu i planuje kupić jej więcej
cena 16 zł 50x50x1 cm są tez grubsze tu dołoze jeszcze jakies maty i zamkne to blachą na zdjeciu widac juz kontowniczki do ktryuch bedzie zamocowana pokrywa :)

Weź najlepiej zmontuj filmik w wrzuć na jutuba.Bo ja tez jestem ciekaw jak to robisz.Sam zastanawiam się czy tak nie zrobić w moim 904

filmik dodam jak dokoncze wygłuszenie mam filmik jak gra teraz radio w 904 zaraz wrzuce na yt

#30 Share ursusc-360x2

ursusc-360x2

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo to moja pasja!!!

Napisany 11 październik 2012 - 19:17

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Witam
Mam kilka pytań mianowićie:
Za tydzień przywiozą mi kabine na c-360 z błotnikami i chce założyć podłoge ale! jest mały problem bo chce zrobić zabudowe skrzyni i podnośnika tak żeby nie było żadnej dziury na nic! szczelne jak w np c-385 że jak chce sie coś przy podnośniku zobaczyć to wszystko trzeba sćiągać i w tym jest pytanie.
Znajomego tydzień temu zatrzymała policja jak jechał c-360 i podczas kontroli policja bardzo sie utrzepiła numerów nadwozia(półmostu) i szukali tyle że byli tak rozgarnieći że sie nie doszukali i mam w tym problem czy ja moge zrobić taką zabudowe podnośnika skrzyni biegów czy nie? Czy policja sprawdza numery? a co jeśli to zrobie i mnie złapią i będą chcieli zobaczyć numery? wszystko będe rozbierać jak to jest? czodzi mi czy można zabudowąc numery czy nie? bo widze że u usterów af mają wszystko zabudowanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 11 październik 2012 - 19:21

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa ogólnie kierujący pojazdem ma znać pojazd w tym lokalizajcę cech indentyfikacyjnych jak nr ramy/VIN i na żądanie organu okazać.
W rzeczywistości to nikt nie wie gdzie są numery i policja ma czasami sporo roboty.

Jeżeli zabudujesz a będą chcieli sprawdzić to masz im go pokazać i nikogo nie będzie obchodzić że zabudowałeś. Wiem że zaraz ktoś wyskoczy że jest tabliczka znamionowa ale liczcie sie z tym że sporo ciągników jest kradzionych na częśći i funkcjonariusz będzie miał racje jak będzie chciał zobaczyć nr na bloku + TZ.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 październik 2012 - 19:41

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Policja, to jeszcze pół biedy, ale na przeglądzie technicznym prawie zawsze sprawdzają i co wtedy?, możesz zabudować, ale wystarczy zrobić w podłodze wycięcie i zaślepić.

#33 Share wskpiotrus125

wskpiotrus125

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 259 postów
  • Zainteresowania:John Deere ,Interesuje się Rolnictwem, motoryzacją, mechaniką,modelarstwem rolniczym

Napisany 11 październik 2012 - 20:29

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa jak ci policja zatrzyma i zobaczoną ile trzeba rozkręcić żeby zobaczyć numery to cie puszczą odrazu

#34 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 październik 2012 - 20:34

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Jakoś producenci silników nie bardzo tym się przejmowali, a diagnosta musiał użyć lustereczka, w osobówce, na wysięgniku by sprawdzić numer . Zrobiłbym tak samo, a policjant niech bierze kamerę endoskopową i sprawdza.

#35 Share jmierzwa952

jmierzwa952

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 11 październik 2012 - 21:11

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa ale 60-siatki chyba tak nie beda sprawdzac, tylko nowsze...

#36 Share ursusc-360x2

ursusc-360x2

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo to moja pasja!!!

Napisany 12 październik 2012 - 07:04

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa No własnie znajomego zatrzymali jak jechał 60tką i szukali numery i pytają sie włascieciela "Gdzie są numery nadwozia ?" a on no gdzieś tam są i szukali i nie znależli i go puscili
To jak moge to zabudować czy nie?
Bo widze że robią też kabiny z okrągłymi błotnikami i podłogą to co wtedy? całą kabine będe rozbierać??

#37 Share jmierzwa952

jmierzwa952

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 13 październik 2012 - 19:32

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa a wtrącając do tematu to zabudowalbym sobie U3512

#38 Share Adrian01

Adrian01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Mechanika
    Filmowanie

Napisany 03 luty 2013 - 15:56

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Pobaw się z gąbką może on ci pomoże

#39 Share THEUrsusPERKINS

THEUrsusPERKINS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 08 luty 2013 - 15:43

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Witam wszystkich
Chciałbym się zapytać czy można wyrównać podłogę w ursusie c 360 3p i czy nie będzie przeszkadzało sprzęgło, hamulec i gaz . Mówiąc wyrównać chodzi mi oto żeby podłoga była równa i żeby nie było tego garba po środku. Jeżeli ktoś ma tak zrobionego swojego ursusa czy widział to napiszcie jak to jest zrobione.
Z góry dzięki . :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mikuaa3

mikuaa3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 08 luty 2013 - 16:13

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa raczej nie . a po co ci wytównywać