Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa

102 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pufcorek

Pufcorek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:-Profil usunięty-

Napisany 20 listopad 2010 - 17:16

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Witam

Dodany obrazek

Jak ta podłoga się fachowo nazywa ? Co sądzicie o takiego rodzaju podłodze do c-4011 / c-360 ?

I czy jest droga ?

Z góry dzięki za odpowiedź .
URSUS - YEA :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Dzisiaj, 13:02
  •  

#2 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 listopad 2010 - 17:19

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Ja kupiłem kabinę od naglaka i teraz zastanawiam się nad podłogą ta wygląda super. :)

#3 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 21:33

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa My robiliśmy podłogę w poprzedniej C-360 u tapicera.
Sąsiad takimi rzeczami się zajmował i robił to za z tego co pamiętam 100 lub 150 zł

Ale oczywiście trzeba było dać swój materiał. (wszystko fajnie docinał, doklejał, uszczelniał)

Czy takie gotowce są dostępne, nie wiem, ale popytam.
W rolnictwie siła!!! :)

#4 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:01

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Siemaneczko <!
Mam do was pytanko... czy macie pomysły na wygłuszenie URSUS'a c-360 ?
Jeżeli tak to proszę tylko o sprawdzone i dobre wyniki.

Jak na razie powkładałem pomiędzy maskę a bak ( w tą szparę) kawałki starego dywanu, trochę jest różnicy ale to za mało.
Z GÓRY THX. ;]

Łokieć, pięta i nie ma klienta ! Gitara, siema  :D :lol: 

#5 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:10

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Obawiam się, że najskuteczniejsze ale zarazem najtańsze są zagłuszki lub stopery do uszu :) . Minimum zachodu - efekt murowany

#6 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:15

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Ale ja nie chce nie słyszeć silnika. Ja chce radia posłuchać :D

#7 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3477 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:20

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa To kup słuchawki lub inny traktor :D

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#8 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:35

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Ale ja pisałem "JAK WYGŁUSZYĆ" jak macie takie coś pisać to lepiej nic nie piszcie

#9 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:39

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Chyba nie do końca zrozumiałeś nasze intencje :) . Myślę , że po wielu przyszłych doświadczeniach przyznasz, że słuchawki lub stopery są najskuteczniejsze

#10 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 21:51

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Możliwe ale wiesz... wole po próbować :D
Bo założyłem się z kolegą że będe miał tak c-360 cichą że da rade słuchać radia...
O CAŁE 200 ZŁ więc POMÓŻCIE :D
;P hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Tomek2213

Tomek2213

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 02 czerwiec 2012 - 22:31

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa To zacznij od zwolnic wyremontuj je, później wymień atak na zetorski. kup kabinę naglaka, maty wygłuszające i można słuchać radia tylko że to będzie trochę kosztować

#12 Share dorek13169

dorek13169

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Rolnicze i nowymi maszynami :)

Napisany 03 czerwiec 2012 - 06:57

Siemaneczko <!
Mam do was pytanko... czy macie pomysły na wygłuszenie URSUS'a c-360 ?
Jeżeli tak to proszę tylko o sprawdzone i dobre wyniki.

Jak na razie powkładałem pomiędzy maskę a bak ( w tą szparę) kawałki starego dywanu, trochę jest różnicy ale to za mało.
Z GÓRY THX. ;]

wiesz co ja bym ci poradził napisac do proroka on wyciszał kabine a jego nick to prorok :P

#13 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 07:19

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Już możesz kumplowi te 200 zanieść. taniej cię to wyjdzie niż inwestycje w grata. Ktos pisał o zwolnicach i ataku. Może to pomoże ale i tak pozostaje wyjąca skrzynia. Nie wiem czego musiał byś na podloge nakłasć. Może wieź z domu ze 2 pieżyny grube na podłogę. Kiedyś kierowcy tak w jelczach, starach i liazach robili. Piezyna szła na silnik i cichutko było.

#14 Share chorzel221

chorzel221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 08:26

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Kabine naglaka mam :D
do proroka napisałem. Jeszcze nie odpisał ,,,

#15 Share damian1166

damian1166

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 08:30

hubertuss w 60 wyje właśnie atak i zwolnice po wymianie ich na zetoroskie(z ukośnymi trybami) jest dużo ciszej, do tego bak pod podłogę i maty (kilka) wygłuszające pomiędzy silnik i kabine :)

#16 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 09:52

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa Może i te zabiegi coś poprawią, ale dobrze i tak nie będzie. Może zrozumiesz co w radiu mówią. Ale na dłuszą mete praca w jazgocie odgłosów radia i ciągnika przyprawi tylko o ból głowy i głuchotę na starość.

#17 Share Tomek2213

Tomek2213

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 11:09

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa dobrze szczelna kabina dobrze zrobiona skrzynia i wyremontowane zwolnice dużo dają

#18 Share lukaszursus904

lukaszursus904

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 11:46

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa A wiec panowie powyżej nieżartujące sobie z kolegi i nie mówcie ze z kabina w c-360 nic nie da się zrobić,bo jesteście w dużym błędzie po pierwsze najtańszym sposobem będzie zakupienie mat proso z filcem na allegro w cenie około 17-20 zł za 2m kwadratowe,ja osobiście będę kupował takie do wygłuszania ciągników są dosyć dobre i sprawdzone przeze mnie :) po wygłuszeniu 904 zrobiło się cichutko można bez problemu słuchać radyjka i rozmawiać :D ale wróćmy do 360 :) A więc powiem tak w zeszłym roku zachciało mi się radia w 4011 (zetor 76r) mam na niej kabinę szyszkę (chyba) zacząłem od wygłuszenia przestrzeni dookoła zbiornika paliwa włożyłem tam te maty i jeszcze jakieś tam ze szrotu sklejkę i dociąłem ładnie elementy z blachy i zabudowałem ładnie z dwóch stron a na uszczelki tych elementów zastosowałem gumowe węże i sam się zdziwiłem bo po uruchomieniu silnika zrobiło się wiele ciszej :D tata też był zdziwiony :D radyjka da się słuchać teraz zaczynają się wakacje i zabieram się za wygłuszanie kolejnych elementów.
planuje jeszcze wygłuszyć przód zbiornika paliwa od szczytu silnika i ładnie zabudować pod zbiornikiem zbiornik paliwa od str kabiny i w kabinie wyłożyć cały zbiornik do okola a na to założyć tapicerkę która już dawno leży kupiona :D następnie blacha pod pulpitem żeby zamknąć instalacje i oczywiście też wygłuszyć potem zabudować wyjście dźwigni biegów za skrzyni jak w zetorze potem skrzynia to by wymagało dodatkowego budowania z blachy,potem podłoga czyli te maty potem na to sklejka aha i pod sklejkę jakiś stelaż żeby było do czego ładnie przykręcić i na to guma następnie zabudowa podnośnika. No jest sporo grzebania ale wystarczy trochę chęci i może być cichutko :D
jak coś pisz na gg 7945059

Może i te zabiegi coś poprawią, ale dobrze i tak nie będzie. Może zrozumiesz co w radiu mówią. Ale na dłuszą mete praca w jazgocie odgłosów radia i ciągnika przyprawi tylko o ból głowy i głuchotę na starość.

Jak ja podczas koszenia rotacyjnom radio słyszę :P a jaki chałas jest :P

nic z tych żeczy zrobi tak jak ja planuje i jak zaczołęm i będzie cicho tata też niedowierzał i mówił ze niema sposobu na wygłuszenie 4011/360 ale go zatkało jak zacząłem wygłuszać i juz jest ciszej :P

Edytowany przez lukaszursus904, 20 czerwiec 2012 - 15:51.
analfabetyzm

#19 Share bies11kgr

bies11kgr

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 11:55

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa ja uwielbiam jazde c360 ten jej ryk :) ale jak chcerz wyciszyc jedziesz do sklepu kupujesz najlepszy olej jaki jest i nie potrzeba rzadnych wygluszen moj znajomy tak ma az trudno uwiezyc przez telefon mozna gadac a ma stara polska kabine z tymi czwiami otzuwanymi B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4015 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 11:56

[Ursus C360] Wyciszenie kabiny, podłoga, zabudowa A ty jedź do księgarni po słownik ortograficzny.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv