Polecane posty

rolnikt7245    0

Witam .

Mam w swoim lamborhini lekki wyciek z pod głowicy mam go 1.5 roku był sprowadzony z Francji . Jest on 2000 roku . Ma dopiero 2800 mth . Ja lubię jak wszystko gra pomóżcie nie wiem czy odkladać pieniądze na remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

rozumiem ze wyciek oleju?? możesz dokładniej napisać z kąd jest ten wyciek ? tak mniej więcej jak byś to opisał:)pozdrawiam

Edytowano przez danielj001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Witam  nie  chcę  zakładac  nowego  tematu  ,  w  ciągniku  z  linku  LAMBORGINI PREMIUM  950 traktor  nie  idzie  na  żółwiu  [ środkowy półbieg ]  ,kontrolka od  półbiegu  świeci  ale nie  jedzie  ,  jakby  ślizgały  sie  tarczki  czy  coś takiego. 

Duży  moze być  problem  to opanować?  koszt? 

http://olx.pl/oferta/lamborghini-premium-tur-okazja-CID757-ID7Brx5.html#2c70c57880;promoted


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  wyświetla  żadnego  błędu  ,  półbieg  normalnie  przełącza  ,  zapala  sie  od  niego  kontrolka  , ale  traktor  nie  chce  jechać  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dioda[ kontrolka]  świeci  nie  mruga , tak  samo  jak  od  pozostałych  2  półbiegów , tylko  traktor  nie  ciągnie , mam  wrażenie  że  ślizga  się  na  tarczkach,  o ile  tam jest  coś  takiego .

To  nie  mój  traktor  , oglądałem  go  z  myślą  o kupnie  


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

nie napewno koło 20000zł tylko ze on wymieniał wałki satelity tarczki jakieś tryby chyba no i to było dawno. a robił mu serwis u mnie bo mam ogrzewany warsztat to sobie wstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psyhospider    0

nie napewno koło 20000zł tylko ze on wymieniał wałki satelity tarczki jakieś tryby chyba no i to było dawno. a robił mu serwis u mnie bo mam ogrzewany warsztat to sobie wstawił.

 

To wymieniał całą skrzynię?

Tarczki rozumiem że ze sprzgieł - kpl jakieś 200pln

Wymiana satelity przy półbiegach?

Wałki - wszystkie?

 

Na remont można i wydać 100 000 pln , tylko czy to ma sens? Wymienia się to co zepsute, nie wszystko jak leci.

Objawy są takie że nawet mógł głupi oring szczelić i zatkać rurkę, koszt naprawy jakieś 20 złotych. Tak naprawdę bez sprawdzenia ciśnień nikt nic nie powie.

Edytowano przez psyhospider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

To wymieniał całą skrzynię?

Tarczki rozumiem że ze sprzgieł - kpl jakieś 200pln

Wymiana satelity przy półbiegach?

Wałki - wszystkie?

 

Na remont można i wydać 100 000 pln , tylko czy to ma sens? Wymienia się to co zepsute, nie wszystko jak leci.

Objawy są takie że nawet mógł głupi oring szczelić i zatkać rurkę, koszt naprawy jakieś 20 złotych. Tak naprawdę bez sprawdzenia ciśnień nikt nic nie powie.

 

dobrze wiem ze remont remontowi nie równy ja pisze ile serwis pare lat temu skasował mojego znajomego i dobrze zapamietałem sume bo była szokujaca, ciagnik kupił za 60000 i z marszu dołozył 20000 do skrzyni(nie twierdze ze go nie wyrolowali). ten remont był jakieś8 lat temu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agroleon
      Panowie oraz Panie witam zwracam się z zapytaniem, a mianowicie jaki traktor używany polecacie jaką markę i model. Dlaczego ten a nie inny oraz jakie są wady i zalety. Jak jest z dostępnością części i jak jest z oszczędnością maszyny ? Moje gospodarstwo to 50ha własnych 25ha dzierżaw i niedługo dojdzie następne 25ha na własność prowadze hodowlę bydła opasowego oraz trzodę chlewną . Traktory u mnie to U1614, U912 C360. chciałbym coś mocniejszego od 1614 troche traktor wymięka przy moich maszynach a napewno nie da rady w nowych maszynach nie chce być niewolnikiem pola. Ursusy są dobre ale już troche stare i przydało by się coś bardziej kąfortowego w środku i cichszego bo po całym dniu orki1614 nie słysze własnych myśli. Środki jakimi bym dysponował to jakieś 70tyś zł . Proszę o radę oraz szczegółowe wypowiedzi posiadaczy danej marki traktora jaką posiadacie. Dzięki za pomoc.
      zapomniałem dodać, że traktor ma być mocniejszy w znacznym stopniu mocniejszy od Ursusa 1614 chciałbym aby miał tak do 190KM
    • Przez agroleon
      Witam czy jest tu ktoś co może powiedzieć coś w temacie traktora STEYR 9190. Chciałbym wiedzieć jakie są wady zalety i co użytkownicy tych oto traktorów mogą na ich temat powiedzieć jakie to są traktory jaką robote robią czy są godne uwagi ewentualnego zakupu ? Chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć
    • Przez agroleon
      Witam wszystkich.
      Chciałem się poradzić co do zakupu a mianowicie dziś kupiłem ciągnik marki Zetor Forterra 11741. Pytanie moje polega na tym czy to dobry wybór nadmienię iż do traktora dostałem pług uni grudziąc ibis xxl 4+1. Szukałem traktora propozycji było dużo i wiele traktorów oglądałem każdy był od handlarza a tego kupiłem od pierwszego właściciela sadownika. Co możecie powiedzieć o tym traktorze?

    • Przez ArturŁawiś
      powie  mi ktos jak z awaryjnoscia takiej maszyny 
       https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-m620-m-620-agrotron-jeden-wlasciciel-stan-bardzo-dobry-CID757-IDibDuh.html#b404e481fa
      i co sadzicie o tym ogłoszeniu??
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj