Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak odpowietrzyc John Deere 3050!

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share deny90

deny90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 luty 2014 - 18:41

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! Jestem tutaj nowy i nie wiem co i jak.Kupilem ostatnio john deere 3050 i jak wracakem do domu to zabraklo mi ropy.Odkrecalem ta srube kolo filtra ale nie odpowietrza sie do konca,ponieważ w tym szklanym filtrze pojawiaja sie ciagle bobelki powietrza i nie wiem z kad sie biora.Prosze o szybka pomoc!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak odpowietrzyc John Deere 3050! Dzisiaj, 23:47
  •  

#2 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 28 luty 2014 - 19:32

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! Może pompka paliwa nie trzyma zaworek lub gdzieś na przewodzie łapie powietrze do baku .

#3 Share Domino27

Domino27

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 28 luty 2014 - 19:33

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! jeżeli nie możesz odpowietrzyć do końca istnieje prawdopodobieństwo ze gdzies bokiem zasysa powietrze...sprawdz czy wszystko na 100% dobrze podokrecales...

#4 Share deny90

deny90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 luty 2014 - 20:23

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! Dzieki Koledzy za rady;)Jutro wszystko bede sprawdzał i napisze czy udało mi sie odpowietrzyc.

#5 Share deny90

deny90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 11:13

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! Jedak musze kupic nowy filtr paliwa bo stary jest taki brudny i moze przez to tez sie zapowietrzal.?I tutaj gdzi jet ta sruba kolo filtra do odpowietrzania to prawie nie ma tam gwitu i pewnie to jest glowna przyczyna tych bobelków.Mysle odkrecic te mocowanie filtra i nagwintowac na wieksza srube i powinno wszystko wrócic do normy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Dropsik

Dropsik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 21:46

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! Jak nie chce dalej odpalić to weź na zaciąg u nas 3650 też normalnie nie chciał odpalić a wystarczyło metr pociągnąć i chodził...

#7 Share deny90

deny90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 22:11

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! Dzieki Dropsik;)Tylko on pali od strzała,tylko ciagle pojawiaja sie bobelki w filtrze paliwa.Musze przegwintowac ta srube gdzie sie odpowietrza i wtedy sie zobaczy co i jak.A moze wiesz gdzie jest jeszcze jakas srubka do odpowietrzania?

#8 Share deny90

deny90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 22:32

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! Nagwintowałem od nowa ta srube gdzie sie odpowietrza i wszystko wrociło do normy.Dzieki za rady;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share smatyl

smatyl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 12:36

Jak odpowietrzyc John Deere 3050! tych ciagnikow niewolno palic na zaciąg bo można uszkodzić pompe hydrauliczna w skrzyni. kolega od 3650 miał dużo szczęścia.