Skocz do zawartości

Zdjęcie

Urwany korek wlewu oleju silnikowego Fendt 312 Farmer

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dzikijohn

dzikijohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 28 luty 2014 - 09:09

Urwany korek wlewu oleju silnikowego Fendt 312 Farmer Witam, doszło do nietypowej sytuacji: zerwał mi się korek wlewu oleju silnikowego. Problem polega na tym że sporo korka zostało wewnątrz. Wszystko byłoby cacy tylko że... to co zostało strasznie się kruszy i nie chcę żeby mi do silnika opiłków naleciało więc pytanie brzmi: Macie pomysły jak to wykręcić?

Jeszcze jedna kwestia: pod korkiem było trochę białego osadu - czytałem że to normalne dla tych silników. Jakie są wasze zdania na ten temat?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Urwany korek wlewu oleju silnikowego Fendt 312 Farmer Dzisiaj, 04:22
  •  

#2 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 28 luty 2014 - 09:28

Urwany korek wlewu oleju silnikowego Fendt 312 Farmer nie wiem zabardzo jak to tam jest ale sprubój wbić srubokręt i wykręcic :)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#3 Share FENDAGRO

FENDAGRO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 28 luty 2014 - 23:39

Urwany korek wlewu oleju silnikowego Fendt 312 Farmer MASZ DO WYMIANY ORINGI POD TULEJAMI...TEN BIAŁY OSAD TO PŁYN Z UKŁADU CHŁODZENIA. KOSZT VITONOWYCH ORINGOW TO 40 ZŁ NA SŁUP, KOSZT USZCZELEK GOETZA 65ZŁ, ELRINGA TO 130ZŁ. WEJDZ NA AGROMER.PL TO KAMIL LUB JACEK NAPEWNO CI POMOGĄ W TYM TEMACIE. KOREK TO KOSZT 50ZŁ. DOBRZE CI RADZĘ ŻEBYŚ SPRAWDZIŁ STAN PŁYNU BO TEN OLEJ JEST JUZ DO WYMIANY. SILNIKI D226 CZESTO MAJA TAKA WADE ALE TO ZE STAROSCI ORINGI PARCIEJA I PLYN PRZEDOSTAJE SIE DO OLEJU.... ZNAM TEN TEMAT DOSKONALE:) 516260744

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share dzikijohn

dzikijohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 08:43

Urwany korek wlewu oleju silnikowego Fendt 312 Farmer To jaki to będzie koszt ogólny z robocizna?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 marzec 2014 - 11:02

Urwany korek wlewu oleju silnikowego Fendt 312 Farmer Na robociznę szykuj jakieś 1 tys plus części