Skocz do zawartości

Zdjęcie

pompa

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wolek93

wolek93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 luty 2014 - 07:01

pompa A jeszcze jedno pytanko jeżeli na zimnym silniku podnośnik podnosi pług bez zarzutu a jak się rozgrzeje to na wolnych obrotach podnosi do połowy i nie może obrucić pługu czy dobrze myślę , że pompa jest do wymiany ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pompa Dzisiaj, 07:31
  •  

#2 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 28 luty 2014 - 08:22

pompa zacznij od diagnostyki.Pomiar ciśnienia na rozgrzanym ciagniku,potem sprawdzenie pompy na stole lub na ciagniku bezpośrednio zegar wkręcajac przy pompie(ważna uwaga musi być zastosowany zawór przeciażeniowy ustawiony na ciśnienie pracy ciagnika- nie sprawdzać samym manometrem)pozdrawiam

#3 Share wolek93

wolek93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 luty 2014 - 09:35

pompa A czy ten opis który dodałem pasuje do tego iż pompa może być popsuta czy coś innego ??

#4 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 28 luty 2014 - 18:54

pompa może być pompa może zawór.Rozumiem ze jeżli przegazujesz to podniesie???Z kąd jesteś może był bym w stanie ci pomódz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wolek93

wolek93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 07:42

pompa Tak podnosi . Ja za Torunia

#6 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 09:01

pompa troche daleko ja mazoweickie. myślę ze jest to problem ze słabym ciśnieniem , rozgrzany olej jest rzadszy i pompa go "mieli" a nie tłoczy.100% potwierdzenie jej niesprawności dał by pomiar ciśnień. Taka pompa kosztuje troche grosza wiec szkoda by zmieniać w ciemno. przy wymianie pompy oczywiście wymiana filtrów. (taka uwaga czy nikt nie majstrował przy zaworach??? zdarza sie ze jak pompa jest słaba to ludzie podkręcaja zawory nic to nie daje wymieniaja pompę a zapominają ustawić zaworu na odpowiednie ciśnienie, nowa pompa poda olej nie bedzie go mielić i przy przeciążeniu szlak ją trafi. tak miałm w renault 110.14(silnik mwm) facet tak zrobił i mu pompa strzeliła dziwił sie dlaczego , przyprowadził do mnie założyłem drugą nową pompę ustawiłem ciśnienie to okazalo sie ze połowę podkładek regulujących musiałem wyjąć żeby uzyskać prawidłowe ciśnienie.sam sie przyznał że on te podkladki włożył bo na starej pompie nie podnosił a potem o nich zapomiał i założył nową pompę. pompa prawie 2000 więc na przyszłość będzie pamietał) pozdrawiam

#7 Share wolek93

wolek93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 17:09

pompa Dzięki za pomoc a gdzie jest ten zawór w fendt 312 ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 17:41