Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe

150 odpowiedzi na ten temat

#41 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 18:22

630zł łańcuchy + 40zł wysyłka.

Aha, to dzięki. Skoro już wiem wszystko to do sklepu narazie nie bede dzwonił :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Dzisiaj, 21:15
  •  

#42 Share Fenol

Fenol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 01 luty 2008 - 03:53

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe BRAMA
twoje kombajny produkowane sa tez dla MF pracowalem kiedys na takim niby MFie wiec moze korbanek bedzie mial czesci zobacz które kombajny sa do siebie podobne i zapewne trafisz powodzenia
kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

#43 Share dudi834

dudi834

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 04 luty 2008 - 17:44

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe witam jakia jest cena cepów do class mercator 60 i cena łancucha podajnika zbozowego i kłosowego z łopatkami i bez łopatek.

#44 Share AgroSmol

AgroSmol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 04 luty 2008 - 18:58

witam jakia jest cena cepów do class mercator 60 i cena łancucha podajnika zbozowego i kłosowego z łopatkami i bez łopatek.

Para cepów do Mercatora 155zł
Łańcuch kłosowy i zbożowy po 55zł/mb. bez łopatek, łopatka 3zł/szt.
U nas kupisz farby do maszyn rolniczych i części | email: sklep@agrosmol.pl
Sklep z farbami: www.farby.agrosmol.pl | TEL: 608504051
Sklep z częściami: www.agrosmol.pl | TEL: 696550653

#45 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 10 luty 2008 - 11:01

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe gdzie znajduje sie ta firma

#46 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 10 luty 2008 - 11:02

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Bogucin-okolice lublina :D

#47 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 10 luty 2008 - 11:24

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe po ile macie łożysko młocarni do dominatora 66 numery na łożysku to 20210K
i pasek klinowy na młocarnię

#48 Share AgroSmol

AgroSmol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 10 luty 2008 - 12:52

po ile macie łożysko młocarni do dominatora 66 numery na łożysku to 20210K
i pasek klinowy na młocarnię

Ceny ci zalatwie na jutro albo pojutrze bo akurat nie mam na stanie a starych cen ci nie bede podawac zeby cie w blad nie wprowadzic ale zapewniam ze na pewno taniej niz u korbankow ci mowili.

#49 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 10 luty 2008 - 13:28

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Jeszcze mi sie wspomniało ile kosztuje górne sito do dominatora 66

#50 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 11 luty 2008 - 21:58

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Bardzo dobra incjatywa brawo dla AgroSmol skoro się zaoferowaliście pomoc techniczną to mam następujący problem w swoim kombajnie MERCATOR 50.
Wada ujawniła się po zakupie kombajnu jak zwykle przecież każdy chce sprzedać no i pracuję z tą wadą dobre 4 -lata na swoje potrzeby daje się przeżyć.
Opis wady:
- po lewej stronie kombajnu są dwa podwójne koła napęd młocarni a jednocześnie ruchome czyli zmiana prędkości omłotu
- przy zwiększaniu prędkości młocarni koło zewnętrzne (przy samej młocarni) zaczyna trzeć o koło napędu hedera
- w związku z powyższym nie można ustawić obrotów młocarni większych niż 1100 obr/min
- kiedyś rozebrałem te koła okazało się że miejsce na klin jest rozbite, koło wbite na blaszki a tuleja dystansowa która ma chronić aby koła nie tarły wygląda jak zaspawana
- dałem sobie spokój i złożyłem z powrotem i tak pracuję już 2-lata
- objawem tej wady (zaznaczam że nie jestem pewien czy to jest to) nie zostaje wymłócone zboże i leci do zbiornika dużo w plewce, przy jęczmieniu dużo w zbiorniku znajduje się ości, przy pszenicy jarej to już jest masakra same plewki
- kwestia sit, mam otwory okrągłe średnica ok 8mm oraz podłużne, zmiana sit nic nie daje, sito podłużne zgodne z instrukcją i zastosowaniem
-ustawianie sit, dawkowanie siły wiatru powoduje przeważnie większe straty bez poprawy jakości omłotu
- cepy wymieniłem na nowe, maksymalnie docisnąłem klepisko do bębna, ustawiłem przed klepiskiem dźwignię chwytacza kamieni na pracę agresywną tzn. wstępne tarcie, zamknąłem blachy pod klepiskiem aby dłużej zboże znajdowało się na obwodzie bębna (dłuższe tarcie) teoretycznie lepsze wymłacanie, nic to nie dało
Może macie jakiś pomysł co to może być, może kwestia innego sita do zboża, pytanie najważniejsze czy obroty ok 1100 wystarczają do prawidłowego omłotu zboża. Zaznaczam że przy rzepaku mam sito drobnootworkowe, min. obroty młocarni, min wiatr i jest extra super, czyszczenie rzepaku wychodzi jak spod wialni(prawie)
Przepraszam że tak długo ale krócej się nie da aby omówić sedno tematu, jeżeli ma ktoś pomysł na naprawę tego to będę wdzięczny za pomoc. Zaczęło mnie to w końcu irytować.
Pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share AgroSmol

AgroSmol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 12 luty 2008 - 17:29

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Dominator 66
Łożysko 20210K
595zł FAG
440zł tańsze

Pas na młocarnie 325zł Roulunds (duński)

Górne sito 1888zł

Bardzo dobra incjatywa brawo dla AgroSmol skoro się zaoferowaliście pomoc techniczną to mam następujący problem w swoim kombajnie MERCATOR 50.
Wada ujawniła się po zakupie kombajnu jak zwykle przecież każdy chce sprzedać no i pracuję z tą wadą dobre 4 -lata na swoje potrzeby daje się przeżyć.
Opis wady:
- po lewej stronie kombajnu są dwa podwójne koła napęd młocarni a jednocześnie ruchome czyli zmiana prędkości omłotu
- przy zwiększaniu prędkości młocarni koło zewnętrzne (przy samej młocarni) zaczyna trzeć o koło napędu hedera
- w związku z powyższym nie można ustawić obrotów młocarni większych niż 1100 obr/min
- kiedyś rozebrałem te koła okazało się że miejsce na klin jest rozbite, koło wbite na blaszki a tuleja dystansowa która ma chronić aby koła nie tarły wygląda jak zaspawana
- dałem sobie spokój i złożyłem z powrotem i tak pracuję już 2-lata
- objawem tej wady (zaznaczam że nie jestem pewien czy to jest to) nie zostaje wymłócone zboże i leci do zbiornika dużo w plewce, przy jęczmieniu dużo w zbiorniku znajduje się ości, przy pszenicy jarej to już jest masakra same plewki
- kwestia sit, mam otwory okrągłe średnica ok 8mm oraz podłużne, zmiana sit nic nie daje, sito podłużne zgodne z instrukcją i zastosowaniem
-ustawianie sit, dawkowanie siły wiatru powoduje przeważnie większe straty bez poprawy jakości omłotu
- cepy wymieniłem na nowe, maksymalnie docisnąłem klepisko do bębna, ustawiłem przed klepiskiem dźwignię chwytacza kamieni na pracę agresywną tzn. wstępne tarcie, zamknąłem blachy pod klepiskiem aby dłużej zboże znajdowało się na obwodzie bębna (dłuższe tarcie) teoretycznie lepsze wymłacanie, nic to nie dało
Może macie jakiś pomysł co to może być, może kwestia innego sita do zboża, pytanie najważniejsze czy obroty ok 1100 wystarczają do prawidłowego omłotu zboża. Zaznaczam że przy rzepaku mam sito drobnootworkowe, min. obroty młocarni, min wiatr i jest extra super, czyszczenie rzepaku wychodzi jak spod wialni(prawie)
Przepraszam że tak długo ale krócej się nie da aby omówić sedno tematu, jeżeli ma ktoś pomysł na naprawę tego to będę wdzięczny za pomoc. Zaczęło mnie to w końcu irytować.
Pzdr

Skąd masz cepy i w jakim stanie masz klepisko. Bo przy 1100 obrotach powinno wymłacać idealnie.

#52 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 12 luty 2008 - 18:11

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Tańszego tego łożyska nie da sie załatwić Za takie łożysko 440 zł ;) :rolleyes: :) :) :) A pasek claasowski ile by kosztował ??????

@ MCKYLO Morze masz podgięte klepisko i środkiem ci nie domłaca a według mnie 1100 to za małe obroty ja mam na 1200 a na pszenżycie nawet 1300 jak nie chce się wymłucić

#53 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 12 luty 2008 - 19:51

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Cepy zamienniki Gąska zresztą stare nie były aż takie złe ale myślałem że to pomoże. Klepisko trudno powiedzieć, może faktycznie i jest podgięte tylko jak to sprawdzić. Chyba raczej bez wyjęcia całego bębna się nie obędzie. Ale nie widać aby kombajn był użytkowany na kamieniach w Niemczech, cepy były oryginalne bez śladu wygięć a komora w stanie idealnym bez widocznych uszkodzeń, szczelina na wlocie i wylocie jak ustawiałem była jednakowa na całej szerokości chyba że klepisko podgięte jest środkiem.

#54 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów

Napisany 13 luty 2008 - 14:55

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe brzegiem to sie nie podegnie jedynie środkiem u nas gosc ma wygięte klepisko to nawet jeczmienia nie domłaca

#55 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 13 luty 2008 - 16:14

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Czy posiadacie elektronike do prasy claas rollant 46 roto cut. Jeśli tak to ile może to kosztować???????
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#56 Share AgroSmol

AgroSmol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 14 luty 2008 - 19:17

Tańszego tego łożyska nie da sie załatwić Za takie łożysko 440 zł :) ;) :) :) :) A pasek claasowski ile by kosztował ??????

Nie mamy tanszego w sprzedazy bo sa one awaryjne.

Cepy zamienniki Gąska zresztą stare nie były aż takie złe ale myślałem że to pomoże. Klepisko trudno powiedzieć, może faktycznie i jest podgięte tylko jak to sprawdzić. Chyba raczej bez wyjęcia całego bębna się nie obędzie. Ale nie widać aby kombajn był użytkowany na kamieniach w Niemczech, cepy były oryginalne bez śladu wygięć a komora w stanie idealnym bez widocznych uszkodzeń, szczelina na wlocie i wylocie jak ustawiałem była jednakowa na całej szerokości chyba że klepisko podgięte jest środkiem.

Sprawdz pasy szerokość i długość klepisko nie powinno byc podgięte, moze brakuje pretow?

Czy posiadacie elektronike do prasy claas rollant 46 roto cut. Jeśli tak to ile może to kosztować???????

Co konkretnie cie interesuje z elektroniki bo cala kosztuje kilka tysiecy i nie wystepuje w calosci.

#57 Share kubi

kubi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 14 luty 2008 - 21:23

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe Witam!

Mam pytanie czy macie może oryginalne pasy do prasy Claas Variant 180rc, jeśli tak to jaka cena za metr lub cały pas?
A może oryginalne spinania do tych pasów tez macie?
można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

#58 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 15 luty 2008 - 09:35

Sklep AgroSmol odpowiada na pytania serwisowe po ile komplet cepów do claasa mercatora 70 i consula?

#59 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 15 luty 2008 - 11:34

Co konkretnie cie interesuje z elektroniki bo cala kosztuje kilka tysiecy i nie wystepuje w calosci.

Interesuj mnie cała elektronika oprócz pilota. Jak można to prosze podać ile to kosztuje???
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share AgroSmol

AgroSmol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 15 luty 2008 - 17:40

po ile komplet cepów do claasa mercatora 70 i consula?

Mercator 465zł
Consul 450zł

na reszte pytan odpowiem jak sie cos dowiem.

Dodaj odpowiedź