basecase

Instrukcja do siewnika S052/1 Mazur

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Ja mam do mazura 4 metrowego i wszystkie papierki do niego.Tylko musze sprawdzic jakie ma oznaczenie .Jezeli chodzi ci o 4m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basecase    0

Dokladnie to chodzi mi o instrukcje, a jeszcze dokladniej to o mocowanie belki zagarniacza choc nie ukrywam ze cala istr. by sie przydala. Jesli dysponujesz takim fragmentem ksiazki albo jej caloscia to przeslij na poczte basecase@op.pl

Bede wdzieczny:) Swoja droga to chyba jestes jedyna osoba ktora na AF ma takie cos bo przejrzalem forum i nic nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

nie jestes jedyny ja jestem pechowym posiadaczem czegos takiego pisalem i szukalem na forum nie raz ale niestety nikt nie odpowiada na moje wolanie o pomoc


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz27    4

przydala by sie instrukcja obslugi tabela wysiewo moj siewnik jest z 1990 roku jesli to cos pomoze


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolego wszystko do tego siewnika rocznik 90, tylko jest problem jak ci dostarczyc kopie .Tabela wysiewu mazur 5. post-103732-0-66900900-1394736593_thumb.jpg

Edytowano przez krzysztoftores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banek    0

witam

Również nabyłem takie ustrojstwo jeszcze na dużych kołach. Wdzięczny byłbym za instrukcję. Do tej pory ustawiałem go metodą kręconą ale to dość kłopotliwe. Po za tym sieje mi bardzo nierówno w redlicach, próbowałem regulować sprężynkami jednak bez większego efektu. Część kółek wysiewających jest do wymiany, są na klin, czy od Poznaniaka będą pasować? kurdybanek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Pozostaje tylko próba kręcona.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1rajdzik
      Zestaw uprawowo-siewny RABE (w mojej galerii) posiada hydrauliczny napęd turbiny, który wymaga układu Load Sensing. Mój Massey jest już pełnoletni a w tamtych czasach wystarczył WOM. Na razie nie stać mnie na wymianę ciągnika, sądzę jednak, że w ciągu 2-3 lat to nastąpi. Do tego czasu muszę sobie jakoś poradzić. Już przy decyzji zakupu wiadomo było, że należy zainstalować zewnętrzny układ hydrauliczny. Ogólnie pomysł ok, a w szczegółach:
      - nie chcę montować zbiornika, teoretycznie musiałoby być ok. 100 oleju by utrzymać odpowiednią temperaturę,
      - 100 oleju + zbiornik daje ponad 100 kg drogiego i zbędnego balastu.
       
      Ostateczna wersja jest następująca:
      Pompa na wyjściu WOM brony: KAZEL 2040, najbardziej odpowiednia, wolnoobrotowa, pracuje już przy 300/min, a na 540 daje blisko 30 l oleju na minutę. Jest to ważne ponieważ będę pracował z broną przy każdej dostępnej prędkości obrotowej ze względu na zróżnicowanie gleb.
       
      Olej ma pochodzić z ciągnika, z korka spustu, znajdującego się na wysokości ok. 55 cm od podłoża. Wysokość górnego poziomu oleju to ok. 78 cm od podłoża. Pompa będzie się unosić w górę do ok. 1 m. Wąż ssący ok. 2,5 m.
       
      Najważniejsze pytanie: czy pionowa mobilność pompy względem poziomu oleju w zbiorniku wpłynie na jakość jej pracy ?
      Proszę o poważne odpowiedzi.
    • Przez mano
      Witam, koledzy potrzebuje informacji o wymiarach korby do próby kręconej, siewnik hassia du 300 i pochodne skrzynia olejowa. Chodzi mi dokładnie jaka jest długość prostego odcinka ramienia korby od gałki do rurki która wchodzi do wałka skrzyni.
    • Przez damian513
      Witam chodzi tu aby na bieżąco monitować czy każda z tarcz wysiewających pracuje.Podczas nakręcania spadnie łancuch i nie sieje chodzi to do siewnika od buraków gama5 czy ma ktoś jakies propozycje albo rozwiązania czy coś zakładać jakieś czujniki ?
    • Przez kamcio15
      Tak jak w temacie jaki siewnik byście polecili do c-360 ? Tak do 7k rok nie starszy niż '95 3m w zamian za konny liczę na wasze wypowiedzi być może niedługo coś zawita :rolleyes:
    • Przez 96Zetor41
      Witam,
      Zna ktoś z uzytkowników jakieś miejsce gdzie mógłbym kupić/zamówić gumę kółka dociskowego do siewnika kukurydzy z Kuhna? najlepiej jakąś stronę internetową


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj